«Сокіл» – «Енергія». Прикра поразка при хорошій грі

0
914

У другому матчі 1/4  фіналу плей-офф Екстра-ліги «Сокіл» знову поступився «Енергії»

«Сокіл» (Хмельницький) –   «Енергія» (Львів) 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Арбітри: Олександр Кухар (Кривий Ріг), Максим Слободянюк (Вінниця)

Cпостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Голи: Щербань (3), Мартинюк (26) – Ковальчук (10), Радевич(32), Струк (44)

«Сокіл»: Ліпчинський – Кручек, Кіт, Подлюк, Хамдамов (кап.) – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Вербовий, Цилепа. Запасні: Чех, Луцюк, Мельник.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Енергія»:  Кардаш – Коваль, Радевич, Легендзевич, Ковальчук – Федюк (кап.), Писько, Гасюк, Кузь, Танський, Струк. Запасні: Пітуля, Войтович, Абрамчук.

Головний тренер: Валерій Легчанов

Попередження: Подлюк (18) – Легендзевич (18), Радевич (46)

Як і у вчорашньому матчі, команди почали без розвідки – вже на 1-й хвилині Подлюк небезпечно бив у ближній кут, але Кардаш зіграв впевнено, а удари Радевича і Федюка були неточними.

А вже на 3-й хвилині рахунок у матчі було відкрито – Мартинюк з лівого флангу прострілив у штрафну, і Щербань з п’яти метрів переправив «круглого» у ворота – 1:0. У наступні сім хвилин команди обмінялися кількома гострими випадами, а на 10-й хвилині гості зрівняли рахунок – Ковальчук, отримавши м’яч на своїй половині, зробив затяжний рейд, і метрів з 10 пробив повз Ліпчинського – 1:1.

Через хвилину один на один з Кардашем по правому флангу вискочив Вербовий, але його удар прийшовся поруч зі штангою.

На 15-й хвилині протягом декількох секунд близькі були до успіху Танський і Вербовий, але з ударом першого впорався Ліпчинський, а після удару другого м’яч знову розминувся з дальньою стійкою. Перерва.

Другий тайм почався не менш жваво – на 22-й хвилині сильний удар Подлюка в ближній кут Кардаш насилу перевів в штангу, а на 24-й вже Ліпчинський парирував потужний «постріл» Коваля в «дев’ятку».

IMG_8546

А ще за дві хвилини наші знову вийшли вперед – Танський порушив правила проти Хамдамова метрах в 12 від воріт, і Мартинюк потужним ударом низом «прошив» Кардаша – 2:1.

Через хвилину Вербовий в третій раз за гру втік один на один з голкіпером «Енергії», але і на цей раз м’яч після його удару пролетів в сантиметрах від штанги.

А ось львів’яни на 32-й хвилині свій шанс не змарнували – Ковальчук і Радевич втекли в швидку контратаку «2 в 1» і останній зрівняв рахунок – 2:2.

У час, що залишився, «соколята» завдали по воротах гостей з півдюжини ударів, але або впевнено грав Кардаш, або м’яч летів повз ворота.

Основний час матчу завершився внічию, і за регламентом було призначено додатковий час.

IMG_8896

Вже на першій хвилині овертайму «Сокіл» мав дві чудові можливості для того, щоб вийти вперед – обидва рази Подлюк після розіграшу «стандартів» атакував з близької відстані, але відмінно зіграв Кардаш, який у другому випадку «витягнув» «мертвий м’яч».

А ось «Енергія» свій шанс не упустила – Струк після закидання з ауту зльоту «прошив» Ліпчинського – 2:3.

Ковальчик тут же випустив Кручека «п’ятим», і на останній хвилині матчу наші створили два супермоменти, але Кардаш знову продемонстрував чудову реакцію, якимось дивом парирував удар Щербаня з близької відстані, а Мартинюк після прострілу Хамдамова не влучив по м’ячу, перебуваючи в кількох метрах від воріт.

«Сокіл» показав відмінну гру, зігравши набагато гостріше «Енергії» в атаці, але програв, поступившись супернику в реалізації.

Третій і, при необхідності, четвертий матчі суперники зіграють у Львові в найближчі вихідні.

В інших матчах 1/4 фіналу плей-оф у неділю київський “ХІТ” переміг івано-франківський “Ураган” – 5:4 (рахунок в серії – 2:0), херсонський “Продексім” здолав житомирсько-київський “ІнБев/НПУ” – 5:1 (рахунок в серії – 2:0), а “Кардинал-Рівне” розквитався з покровським “Титаном” за поразку у першому матчі – рівняни перемогли 3:0 і зрівняли рахунок у серії – 1:1.