«Енергія» – «Сокіл» 3:3, по пенальті 5:4. Гра, якою можна пишатися

0
941

Другий матч у Львові вийшов ще більш драматичним, але менш вдалим для нашої команди. Наші хлопці поступилися у серії післяматчевих пенальті.

«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) 3:3 (2:1, 1:2, 0:0), по пенальті 5:4

Арбітри: Олександр Білащенко (Чернігів), Василь Гарасимків (Ковель)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Гроховецький (Київ)

Голи: Шеремета (18, аг), Струк (18), Ковальчук (26) – Мартинюк (3), Щербань (32,35)

Пенальті: Радевич – 1:0, Щербань – 1:1, Гасюк – 1:1 (Ліпчинський), Шеремета – 2:1, Федюк – 2:2, Мартинюк – 2:2 (Кардаш), Ковальчук – 3:2, Хамдамов – 3:3, Танський – 4:3, Кручек – 4:4, Струк – 5:4, Кіт – 5:4 (повз ворота)

«Енергія»:  Кардаш (Пітуля, Войтович – серія пенальті) – Коваль, Радевич, Струк, Ковальчук – Федюк (кап.), Писько, Гасюк, Танський. Запасні: Кузь, Абрамчук.

Головний тренер: Валерій Легчанов

«Сокіл»: Ліпчинський (Чех – серія пенальті) – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Цилепа – Кручек, Кіт, Хамдамов (кап.), Вербовий. Запасні: Луцюк.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Писько (18), Танський (28) – Щербань (2), Вербовий (14), Шеремета (32)

Вже на перших секундах «соколята» мали прекрасний шанс для того, щоб відкрити рахунок. Та Вербовий після прострілу Кручека з кутового з кількох метрів не влучив у порожні ворота. Тут же Струк вискочив один на один з Ліпчинським, але наш воротар зіграв впевнено і парирував удар «енергетика».

Рахунок в матчі був відкритий на 3-й хвилині – львів’яни збили Вербового, і Мартинюк метрів з 12 точно пробив у нижній кут – 0:1.

«Енергія» відповіла на 9-й хвилині, але Ліпчинський впорався з небезпечними ударами Танського і Радевича.

«Соколята» теж регулярно турбували Кардаша, але до гострого прострілу Кручека не встиг ніхто з партнерів, а Шеремета пробив вище воріт.

Кінцівка тайму вийшла вдалою для господарів. Вони протягом хвилини вийшли вперед. Спочатку Шеремета невдало підставився під простріл Радевича, а потім Струк виграв забіг у Кота і проштовхнув м’яч у ворота – 2:1. Перерва.

Хамдамов Федюк

Характер гри в другому таймі не змінився – «соколята» намагалися зрівняти рахунок, і ближче інших до цього був Хамдамов, підступний удар якого відбив Кардаш. «Енергетики» намагалися збільшити розрив у рахунку, і на 26-й хвилині це їм вдалося. Ковальчук по лівому фланзі вискочив до воріт гостей і пробив повз Ліпчинського – 3:1.

Ковальчик тут же перейшов на гру в п’ять польових, випустивши в якості воротаря Кручека. Така тактика у виконанні «Сокола» в черговий раз принесла результат. Двічі «соколята» виводили на удар Щербаня, який спочатку за допомогою рикошету відправив м’яч у дальню «дев’ятку», а потім з більярдною точністю пробив в нижній кут – «круглий» рикошетом від штанги влетів у ворота – 3:3.

Щербань

Знову, як і вчора, командам довелося грати додатковий час. Протягом десяти хвилин жодній з команд забити не вдалося.

Довелося бити пенальті, і ось тут події розвивалися дуже драматично. Радевич та Щербань забили, удар Гасюка парирував Ліпчинський, Шеремета та Федюк забили, і третій удар у «Сокола» пішов бити Мартинюк. Забий Дмитро, і команди через тиждень грали б у Хмельницькому п’ятий матч. Однак його удар парирував Кардаш, п’ять наступних пенальті гравці пробили точно, а удар Кота прийшовся повз ворота. «Енергія» вийшла в півфінал плей-офф Екстра-ліги.

«Сокіл» завершив свої виступи в цьому сезоні двома матчами, в яких показав прекрасну гру і справжній чоловічий характер. У них, не зважаючи на кадрові втрати, грав не гірше більш досвідчених суперників, поступившись їм зовсім трохи.

Розчаровані результатом та все ж із високо піднятими головами «соколята» вирушили додому. Наступних офіційних матчів нашої команди доведеться чекати більше чотирьох місяців. Таку довготривалу паузу «Сокіл» заповнить тренуваннями, контрольними матчами, іграми у представницьких турнірах. Не забудуть хлопці й про відпочинок, який їм потрібен після важкого сезону.  Більше детально про подальший графік роботи «соколят» ми повідомимо згодом.