Преміум-ліга: «Сокіл-2» поступився «Хмельницьким делікатесам»

«Сокіл-2» – «Хмельницькі делікатеси» – 0:5 (0:3)

Голи: Морочківський (1), Донець (8, аг.), Сиворог (24, 54), Зданевич (42, аг.)

«Сокіл-2»: Гринь, Барабаш, Стрельцов, Данилюк, Донець, Гончар, Храпач, Чорний, Боднар, В’язовецький, Зданевич, Сохорук, Ожеледа

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Самчук, Тимощук, Рибчинський, К. Шляховий, Морочківський, Луцюк, Сиворог, Ситнік, Мартинюк, Наконечний, Токарчук, Малишевський, Яровий

Восьмий тур у вищій лізі Преміум-ліги розпочинався матчем між молодіжною командою «Сокола» та клубом «Хмельницькі делікатеси». Багато в чому переломним у цій зустрічі став швидкий гол «фіолетових». Вже на першій хвилині зустрічі Морочківський на швидкості проскочив повз Донця і потужно пробив у кут – 1:0. Після вдалого для себе початку гості не збавили обертів і на восьмій хвилині подвоїли перевагу. Ситнік виконав передачу на дальню  стійку і м’яч  рикошетом від нещасного Донця закотився у сітку – 2:0. І в подальшому перевага «делікатесів» не піддавалась сумнівам. Дуже помітною виявилась відсутність Омарі, без активності якого у нападі «соколята» виглядали занадто пасивними. Лише відмінна реакція голкіперів захищала ворота господарів від ще одного пропущеного голу. Але й вони були безсиллі на 24-й хвилині. Сиворог тичком правої ноги відправ кулю у сітку метрів з восьми. 0:3 – невтішний  рахунок після першої половини гри.

80044633_2191071147855401_3028352535279697920_o

Непоганий шанс  відновити інтригу на перших хвилинах був у Барабаша, але його постріл зі штрафного парирував Самчук. А от «Хмельницькі делікатеси» свої нагоди реалізовували більш майстерно. Наконечний завдав удару з кута карного майданчика і тепер вже Зданевич зрізав м’яч у власні ворота. Лише після зміни гри на схему штучної більшості підопічні Віталія Розпаченюка мали реальні нагоди, щоб відзначитись. Удар новачка команди Бондара парирував Тимощук, а блискучо розіграну комбінацію не зумів завершити Данилюк. Його хитрий постріл прийшовся у стійку. А на останніх секундах гри «соколята» пропустили вп’яте. Сиворог виконав майже копію свого першого голу і оформив дубль.

80805005_2191070087855507_5462333071976038400_o

0:5 – «Сокіл-2» поступається одному з лідерів вищого дивізіону і продовжує залишатись внизу турнірної таблиці. Наступного уїк-енду наша команда проведе одразу два поєдинки. Матч 9-го туру проти «Ротора» та перенесена гра 10-го туру проти «Сокіл-VETERAN’S».