“Acana Futsal Master-2018”. У видовищному матчі “Сокіл” поступається “Барселоні”

0
656

Ведучи у рахунку на протязі матчу «Сокіл» все ж не зміг відібрати очки у «Барселони».

«Барселона Ласса Б» – «Сокіл» 5:3 (2:1)

Голи: Муньос (6), Гарніца (16), Лопес (32), Родрігес (32), Дельгадо (35) – Щербань (8, 22), Подлюк (26)

«Сокіл»: Ліпчинський, Чех – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Подлюк – Первєєв, Кіт (кап.), Вербовий, Черниш, Хмиз

Головний тренер: Роман Ковальчик

Після  прикрої осічки у першому турі «соколятам»  потрібно було перемагати. Суперником нашої команди у 2-му турі  була грізна «Барселона», яка у стартовому матчі відгрузила у ворота «Копенгагена» аж 11-ть голів.  Нагадаємо також, що у звітній зустрічі не змогли прийняти участь Андрій Хамдамов та Богдан Кручек.

Розпочався матч з атак іспанської команди і саме вона зуміла відкрити рахунок у зустрічі. Після не надто вдалої гри Ліпчинського відзначився Муньос. Та зовсім скоро «Сокіл» рахунок зрівняв  – Щербань замкнув передачу Черниша.  Гра «від ножа» з боку обох команд продовжилась і на 12-й хвилині Гарніца знову вивів «Барселону» вперед. Перший тайм так і закінчився за  мінімальної переваги «матадорів».

DSC01004

Не знаю, які слова знайшов у перерві для своїх підопічних Роман Ковальчик, але на початку другого тайму на майданчику була лише одна команда. П’ять стовідсоткових моментів  у перші шість хвилин, два з яких завершились голами. Відзначились все той же Щербань та Подлюк. «Сокіл» продовжував натиск на ворота «барси» і не зрозуміло, чим би це все завершилось, якби зовсім не обов’язкове вилучення голкіпера хмельницької команди – Богдана Чеха. Можливо фол і не тягнув на пряме вилучення, але факт залишається фактом – омріяну  і таку потрібну паузу «іспанці» отримали.  Прийшовши до тями після «нокдауну», «Барселона» на протязі хвилини перевернула усе з ніг на голову. Голи Лопеса і Родрігеса змусили уже «Сокіл» йти вперед великими силами. Чим і скористались швидкі «каталонці» підловивши українську команду на контратаці. Відзначився Дельгадо. 5:3 –на користь «блаугранас»  у підсумку.

Ось так, показавши дуже організовану і злагоджену гру «Сокіл» не зумів здобути перемогу, а ми ще раз упевнились, що один епізод у футзалі може змінити все.

У третьому турі наша команда зустрінеться з датським «Копенгагеном» .  Матч відбудеться 31 серпня, о 19:00.