Андрій Хамдамов – найкращий гравець жовтня

0
2692

Виконавчою дирекцією АФУ було визначено найкращого гравця місяця серед футзалістів Екстра-ліги. За підсумками опитувань ним став представник хмельницького «Сокола» Андрій Хамдамов.

Протягом жовтня підопічним Романа Ковальчика вдалося здобути 10 очок та одноосібно очолити турнірну таблицю Екстра-ліги. Хамдамов зумів чотири рази відзначитися у воротах суперника та зробити значний внесок в успіхи хмельничан. Варто зазначити, що голи Андрій забивав винятково у домашніх матчах своєї команди, одного разу вразивши володіння «Інбев/НПУ» та оформивши хет-трик за підсумками протистояння з «Енергією»

Андрій Хамдамов є вихованцем клубу. 2013 року він розпочав кар’єру у хмельницькому «Спортлідер плюс 2». Додамо, що на початку нинішнього сезону Хамдамова було обрано капітаном СК «Сокіл».

Прес-служба Асоціації футзалу України

Приємно, що відзначили нашого капітана. Але виникає декілька питань:

1) Хто все ж таки визначав кращого гравця жовтня – виконавча дирекція АФУ або опитані фахівці? Якщо за результатами опитування, то кого опитували і чи можна ознайомитися більш детально з результатами опитування? Уболівальникам, напевно цікаво, хто, крім Хамдамова, згадувався в опитуванні та відповідях.

2) Хто був визнаний кращим гравцем вересня, в якому відбулося три тури Екстра-ліги? Нагадуємо, що у вересні Хамдамов забив п’ять м’ячів і всі на виїзді, а Олександр Педяш встиг забити вісім голів. Або вересень в залік не йде?

Відразу обмовимося – мова йде не тільки про гравців «Соколу», а про опитування взагалі. Можливо, назвали б інші призвища. Але всім цікаво, хто називає і кого називають.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ