Артур Подлюк: «Легше грати, ніж дивитися»

0
3036

В інтерв’ю клубній прес-службі Артур Подлюк розповів про свої голи, вилучення і очікування від найближчого матчу

В останньому матчі ти забив два голи. Можеш пригадати, коли в останній раз забивав двічі?

– Напевно, це було ще тоді, коли я в юнацькому футболі грав на великому полі.

Перед цим матчем ти був вилучений і пропускав гру з «Кардиналом-Рівне». Як тобі було дивитися на гру, а не грати?

– Більше нервував, ніж на полі. Мені здається, що легше грати, ніж дивитися з боку і розуміти, що сам нічого зробити не можеш. За першим таймом стежив уважно, а другий тайм пропустив, тому що почалося тренування у другої команди. Але тільки з’явилася хвилинка, відразу втік подивитися, який рахунок.

У програмі «Екстра-футзал», яка з цього сезону знову виходить, в заставці є епізод, коли тобі арбітр показує червону картку. Звернув на це увагу?

– Так, я помітив. Пам’ятаю цей епізод – це було в Харкові, ми грали з «Локомотивом». У тій грі я теж отримав дві жовтих картки, другу отримав через неправильну заміну, причому не я неправильно замінився, але картку дали мені.

Як ти думаєш, цей епізод в заставці це натяк, або ти свій ліміт вилучень на цей сезон вже вибрав?

– Я зробив висновки зі свого вилучення. Сподіваюся, що в майбутньому зможу уникнути подібних ситуацій. Мені більше подобається забивати голи, ніж отримувати попередження і вилучення, і я зроблю все для того, щоб приводами для інтерв’ю служили мої голи, а не вилучення.

Твої враження від останньої гри?

– У мене враження найкращі (посміхається). Хоча почали ми не так, як планували, пропустили два голи, причому другий пропустили відразу після того, як я не реалізував вихід один на один. У роздягальні поговорили, і у другому таймі зіграли так, як потрібно.

Ти забив останній гол за дві секунди до кінця. Перед цим тренер узяв тайм-аут. У вас була чітка установка, що робити в тому епізоді?

– Тренер запитав, що ми будемо робити. Ми визначилися, як будемо розігрувати стандарт, але він не пройшов. Добре, що спрацював план «Б», а я встиг першим на добивання.

Наступна гра в Одесі з «Юні-Ламаном». Твої очікування від матчу?

– Чув, що в «Юні-Ламані» змінився тренер. Пам’ятаю цю команду по минулому сезону  – з цими суперниками у нас вийшов дуже нервовий матч в Чорноморську. Ми тоді вигравали 4:0, вони зрівняли рахунок і не забили десятиметровий. А ми забили ще два голи і вирвали перемогу. Так що команда бойова і ми налаштовуємося на складну гру. Тим більше що у них змінився тренер – зараз кожен гравець захоче довести, що він гідний місця у складі. Така ситуація завжди шанс для кожного. Для нас головне – виконати вказівки тренера. Коли ми виконуємо ті моменти, на які він звертає особливу увагу, у нас все виходить. І я вже чекаю наступну гру – пропускав, скучив, хочеться знову на майданчик.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ