В перший ігровий день на турнірі СК “Сокіл” провів два поєдинки.

“Сокіл” – “Космос” (Естонія) – 5:2 (1:0)

“Сокіл”: Чех (Шевченко, 29) – Подлюк, Кручек, Щербань, Абзалов – Хамдамов, Первєєв, Сорока, Черниш – Ліпчинський

Голи: Щербань (9), Хамдамов (18), Черниш (24), Первєєв (37), Подлюк (40, пен.)

На 37-й хвилині Подлюк не релізував 10-метровий удар.

Хмельничани відкривали «Балтіккап-2019» матчем проти клубу «Космос» (Естонія). Розпочинаючи із самого стартового свистка,  українська команда взяла м’яч під свій контроль і почала регулярно створювати моменти біля чужих воріт. Незабаром це принесло бажаний результат і Щербань не без допомоги рикошету рахунок відкрив – 1:0. Наприкінці тайму естонці не використали кілька власних хороших нагод і на перерву колективи пішли за мінімальної переваги хмельничан.

IMG_20190518_115721

Друга половина зустрічі пройшла знову таки за перевагою наших хлопців. Раз по раз вони знаходили шпарини у захисті гостей і впевнено ними користувались. Спочатку після передачі Первєєва відзначився Хамдамов, а невдовзі підопічним Романа Ковальчика вдалися два вдало розіграні стандарти. «Космос» намагався зачепитись за інтригу і навіть перейшов на схему гри з п’ятим польовим гравцем, але все що вдалось супернику «соколят» – це голи престижу. 5:2 – «малинові» стартують з впевненої перемоги.

IMG_20190518_112551

“Сокіл” – Збірна Литви – 3:2 (0:0)

“Сокіл”: Ліпчинський (Чех, 28) – Подлюк, Кручек, Щербань, Абзалов – Хамдамов, Первєєв, Сорока, Черниш – Шевченко

Голи: Сорока (21), Щербань (24), Подлюк(29)

А ось друга гра далась підопічним Романа Ковальчика не так легко. Збірна Литви виявилась міцним горішком і досить довго «соколи» не могли підібрати ключі до їх воріт. Перший тайм з мінімумом створених моментів так і завершився з рідкісним для футзалу рахунком 0:0.

IMG_20190518_181106

А ось у другому таймі суперники стали  більш активно діяти в атаці. Українська команда тричі виходила уперед, але литовці щоразу проявляли характер і знаходили у собі сили відігратись. Але красень-гол Подлюка  на останніх хвилинах приніс другу поспіль перемогу «Соколу».