Без будь-якого пієтету перед фаворитом: «Сокіл» впевнено переграв «Енергію»

0
375

З огляду на турнірне становище «Сокола» та «Енергії» не складно спрогнозувати, кого футзальна спільнота вважала в грі 15-го туру фаворитом. Проте ще тиждень тому хмельничани в грі проти «ХІТа» показали, що можуть чинити гідний опір тим, хто в верхній четвірці, ну, а сьогодні це «можуть чинити» яскраво перетворили і на «впевнено перемагати».

Втім, розпочалася гра для нашої команди досить тривожно. «Енергетики» застосовували пресинг, на 7-й хвилині Пєрвєєв перед воротами втратив м’яч, що дозволило Марциняку вийти сам на сам з Бабенком, але цю дуель виграв наш воротар. А за кілька секунд результативна атака «Сокола»! Хамдамов справа пробив по воротах, влучив у Ковальчука, але повторним ударом спрямував м’яча точно в дальній кут воріт. Так господарі повели в рахунку, але 1:0 на табло було лише хвилину. Львів’яни в своїх атаках постійно шукали Кузя, на 8-й хвилині м’яч знайшов адресата, далі була передача на Струка, який несильним ударом в дальній кут поновив рівновагу.

Рішення від Романа Ковальчика було миттєвим – замість Бабенка в «рамку» вийшов Шевченко, і одразу включився до роботи. А її не бракувало. Найбільше небезпека у «Енергії» йшла від номінально другої четвірки, м’яч частенько доходив до Кузя, і той продовжував напружувати захист «Сокола». До того ж, постійно зарядженим на удар був Пелех, але головного бомбардира гостей наші гравці взяли під особливу увагу, тож більшість ударів вдавалося блокувати. Гра в останню хвилину тайму пройшла на половині «Сокола», біля воріт було багато стандартів. Валерій Легчанов на одному з них навіть взяв тайм-аут, але і це не спрацювало.

По перерві було наче продовження кінцівки першого тайму – знову м’ячем більше володіли «енергетики», знову багато стандартів, на яких треба було бути дуже уважним. На 23-й хвилині вже хмельничани запресингували суперника, і після скидки Подлюка Данилюк потужним ударом з лівої увігнав м’яча в дальній кут.

За рахунку 2:1 «Енергія» різко підняла швидкість гри, досвідчена четвірка гостей проводила на майданчику багато часу, але цього запалу вистачило ненадовго. Вже «Сокіл» підвищив свої командні швидкості, до яких суперник виявився неготовим. На 33-й хвилині атакою в кілька передач наші гравці вивели Хамдамова на ударну позицію, Буньо притримав нашого капітана руками – як наслідок, жовта гравцю «Енергії», яка для нього була вже другою. Це був ще і небезпечний стандарт, і «Сокіл» розіграв його результативно – Подлюк відпасував на Бабака, який ударом в дотик збільшив перевагу «Сокола» до двох м’ячів.

І до цього вже була спроба Валерія Легчанова грати з п’ятим, яким виходив Пелех, тепер же гра «5 на 4» на своєму м’ячі у «Енергії» була постійною. Але справа в тому, що «своїм» м’яч був у львів’ян не так багато, і на 36-й хвилині аут дозволив «Соколу» ще більше піти у відрив. Хамдамов з бокової лінії закинув м’яча на Пєрвєєва, удар зльоту – і це вже 4:1.

У «Енергії» на той час «п’ятим» грав другий воротар – Назарій Войтович, але це не зупинило колапс гостей. Через дві хвилини рахунок був вже 6:1. Спочатку Пєрвєєв перехопив м’яча на чужій половині, після чого Подлюку забити свій перший гол в сезоні було нескладно. Згодом Пєрвєєв дотепно перекинув м’яча через захисників та Войтовича, які не встигали закрити порожні ворота.

Це була вже перемога, і її не міг зіпсувати гол Ременця за 17 секунд до сирени, це було в той час, коли Роман Ковальчик спробував зіграти «5 на 4», але його підопічні припустилися помилки.

Перемога над «Енергією» залишила «Сокіл» в турнірній таблиці дев’ятим, але наша команда залишається в боротьбі за місце в плей-офф. На те, щоб порадіти, у наших гравців є тільки вечір суботи, а з завтрашнього дня потрібно налаштовуватися на новий виклик – це гра в середу, 23-го грудня, в Хмельницькому проти «Продексіма».