Без забитих м’ячів результату немає: «Сокіл» в Луцьку програв «Любарту»

0
700

Два товариських матчі хмельницького «Сокола» в Луцьку проти «Любарту» розглядалися тренерським штабом команди як перевірка її стану за тиждень до старту чемпіонату України, який в Favbet Екстра-лізі запланований на 22 серпня. Проте, як нерідко це буває, спортивне життя вносить корективи, і до Луцька хмельничани вирушили без двох своїх провідних гравців: Артур Подлюк та Владислав Пєрвєєв з різних причин залишилися вдома. Проте, можна було говорити, що «майже» повністю відновився Вадим Данилюк, і в цих матчах в нього була можливість перевірити себе безпосередньо на майданчику. Більш того, звітну гру 16-тирічний гравець розпочав навіть в першій четвірці.

Сама ж гра стартувала з атак «Сокола», наші гравці за рахунок комбінаційних дій наближувалися до володінь Лавренчука, бракувало лише ударів по воротах. Перший удар відбувся наприкінці 4-ї хвилини, і після пострілу Хамдамова м’яч пролетів поруч з дев’яткою. З позитиву можна відмітити, що Бабенко в цей же час був без будь-якої роботи.

Справа з голами в грі зрушила з місця на 16-й хвилині, і не на користь хмельничан. Хоча могло бути і раніше, коли за дві хвилини до цього Бабенко двічі врятував ворота «Сокола» після небезпечних ударів Сизика. А от відбити потужний удар Матвійчука з дуги під поперечину наш голкіпер був не в змозі. Найкращий шанс відіграти цей м’яч у «Сокола» був на останній хвилині тайму, проте контратаку «3 в 1» до голу довести не вдалося. Тож перші 20 хвилин за господарями 1:0.

Початок другого тайму – той же сценарій, що і в першому. З тією ж проблемою – після ударів хмельничан м’ячі летіли будь-куди, тільки не в ствір воріт. У відповідь контратаки «Любарту» – господарі були гостріше, Чайка грав дуже надійно, поки на 26-й хвилині Сизик при виході сам на сам зліва не спрямував м’яча в ближній кут. Наскільки можуть бути небезпечними контратаки господарів, «Любарт» показав на 33-й хвилині, коли передачу Піддубного замкнув Баденчук.

За хвилину для волинян стала критичною ситуація з фолами – їх в пасиві назбиралося 5. Гра переважно йшла на половині господарів, «Сокіл» продовжував бомбардувати Лавренчука ударами, але він відбивав усе, що в нього летіло. А тим часом на 36-й хвилині у нашої команди стало 5 командних порушень. І варто було притиснутися до своїх воріт, як цим вдало на добиванні скористався Матвійчук.

Реальний шанс розмочити рахунок у «Сокола» був на 38-й хвилині, коли «Любарт» сфолив вшосте – але й він був змарнований: Хамдамов з 10-ти метрів пробив у Лавренчука. У підсумку поразка 0:4.

В п’ятницю «Любарт» та «Сокіл» проведуть ще один матч, який для обох команд в це міжсезоння буде вже четвертим очним поєдинком.