Бізнес Преміум-ліга: «Ауді» стає володарем Кубку Поділля, «МобіФренд» перемагає у Кубку Надії

0
2139

А вже у неділю будуть зіграні вирішальні матчі турніру, за результатами яких визначаться імена переможця та призерів

Наближається до свого логічного завершення розіграш Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 27-го травня, змагальний марафон продовжився заключними поєдинками Кубку Поділля та Кубку Надії, а також стартував останній тур у Кубку Виклику. Про це все далі у нашому огляді.

У Кубку Надії перед останнім туром доля трофею знаходилася у руках «МобіФренда», якому аби здобути підсумкове 13-е місце потрібно було в заключний ігровий день перемагати «Зооветпром-Поділля». В підсумку, з цим завданням підопічні Олександра Єременка впоралися, а сам матч видався неймовірно видовищним та емоційним (відразу 3 вилучення – прим. автора). Команди діяли на зустрічних курсах, і по такій грі вирішальною стала більша виконавська майстерність «червоних», які у яскравому стилі змусили Закревського сім разів витягати м’яч із сітки власних воріт. «Зооветпром-Поділля» розкішним голом Наконечного у верхній кут майже з центральної лінії та влучним ударом Дудки, який холоднокровно реалізував пенальті, спромігся лише підсолодити гіркоту власної поразки – 7:2 на користь «МобіФренду», який стає володарем Кубку Надії та приходить до фінішу на підсумковому 13-ому місці. Багатим на голи та доволі динамічним видався і матч між «Меблі-Лідером» та «Монолітом». Краще розпочали гру «монолітівці», які вже на 5-ій хвилині після голів Лисого та Слободи володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, однак Машталер та компанія зуміли проявити характер, і до кінця першої половини зустрічі відігралися, а в дебюті другого тайму вже «Меблі-Лідер» вів у рахунку. Тепер у ролі наздоганяючого опинився і «Моноліт», і з цим випробуванням впорався більш ніж достойно: дубль Слободи та гол Лисого приніс «бордовим» вольову перемогу з рахунком 6:4 та підсумкове 14-е місце на фініші.

Заключний тур в Кубку Виклику відкривав поєдинок між «Lifecell» та «Червоною Зіркою», для яких очний матч був чудовою можливістю перервати серію не дуже вдалих результатів. Ближчими до цього були «зв’язківці», які левову частку ігрового часу володіли мінімальною перевагою у рахунку, і в другому таймі мали чимало можливостей, аби збільшити її, однак не склалося. Чи то рятував «Червону Зірку» Януш, чи то каркас воріт, який двічі тривожили своїми ударами «білі». «Червона Зірка» ж подібною марнотратністю не страждала, і завдяки блискавичній контратаці, яку влучним ударом на останній секунді (!) завершив Руслан Огороднічук, зуміла врятуватися від поразки у цьому матчі – нічия з рахунком 2:2, яка дозволила «Lifecell» завершити турнір на підсумковому 11-ому місці, «Червона Зірка» ж приходить до фінішу 12-ою.

У грі за 7-е місце, в якій зустрічалися «МПК-Поділля» та «ARTY Sport», інтриги як такої не вийшло. Спіймавші кураж «артисти» влаштували справжній розгром своєму супернику, який в силу різних об’єктивних та суб’єктивних причин звітну зустріч проводив взагалі без замін. У ворота Шевчука влетіло по сім голів у кожному з таймів, а справжнім злим генієм «МПК-Поділля» став Владислав Гончар, який оформив в цій зустрічі класичний пента-трик. Не набагато від нього відстав Дмитро Марчук – в його активі покер. «Сині» ж спромоглися відповісти трьома влучними ударами та дещо підсолодити гіркоту своєї поразки – розгромна перемога «ARTY Sport» з рахунком 14:3, який таким чином здобуває підсумкове 7-е місце, «МПК-Поділля» приходить до фінішу 8-им.

Справжньою окрасою ігрової суботи став фінал Кубку Поділля, у якому долю почесного трофею з’ясовували «Ауді» та «Алея Взуття». Багато чого в цій зустрічі вирішив швидкий гол Алексєєва, який виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу стандарту, а в середині першого тайму Савчук влучним ударом довів перевагу «автомобілістів» до двох м’ячів. «Алея Взуття», діями якої керував у технічній зоні Едуард Щепанський (хороше тренерське підсилення для «португальців»! – прим. автора), активно намагалася «повернутися» у гру, однак реалізувати свої моменти номінальним гостям не щастило: удар Ткачука прийшовся у стійку, а Радзвіл з кількох метрів пробив над «дев’яткою». Після перерви гра проходила на зустрічних курсах, а суперники двічі обмінялися забитими м’ячами – 4:2 на користь «Ауді», яке стає володарем Кубку Поділля та здобуває підсумкову п’яту сходинку, «Алеї Взуття» дістається шосте місце на фініші.

А вже у неділю, 28-го травня, на відкритому майданчику у парку Івана Франака будуть зіграні вирішальні поєдинки турніру, за результатами яких визначаться імена чемпіона та призерів змагань. Початок ігор – о 14:00.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ СУБОТИ

«Зооветпром-Поділля» – «МобіФренд» – 2:7 (1:3)

Арбітри: Фертюк, Щепанський

Голи: А. Наконечний (13), Дудка (34, пен.) – Шаварський (1), Вакух (18, 21, 32), Герасимчук (30), Трембач (42), Єременко (49)

«Зооветпром-Поділля»: Секліцький, Кубряков, Закревський, Дудка, Кордіяка, Босак, А. Наконечний, Бабійчук, Скібінський

«МобіФренд»: Вакух, Єременко, Ладунець, Герасимчук, Мазур, Гулько, Трембач, Шаварський

Попередження: Герасимчук (15)

Вилучення: А. Наконечний (41, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч) – Ладунець (17, вживання непристойних та нецензурних виразів на адресу арбітра), Герасимчук (50, друге попередження)

Гравець матчу – Вакух («МобіФренд»)

Воротар матчу – Мазур («МобіФренд»)

«МПК-Поділля» – «ARTY Sport» – 3:14 (1:7)

Арбітри: Щепанський, Фертюк

Голи: Сікора (9, аг.), Твердохліб (31), Коротинський (49) – Марчук (3, 16, 18, 35), Шевчук (4, 40, 48), Гончар (13, 16, 20, 30, 41), Стецюк (43), Жмурко (44)

«МПК-Поділля»: Шевчук, Слівінський, Твердохліб, Коротинський, Бондар

«ARTY Sport»: Сікора, Жмурко, Присяга, Гончар, Марчук, Шевчук, Стецюк

Попередження: Сікора (28)

Гравець матчу – Марчук («ARTY Sport»)

2-ий гравець матчу – Гончар («ARTY Sport»)

«Lifecell» – «Червона Зірка» – 2:2 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Бойко

Голи: Віт (14), Власов (16) – Д. Огороднічук (10), Р. Огороднічук (50)

«Lifecell»: Віт, Сандулов, Кондратюк, Кузнецов, Власов, Павлік, Удовіка, Слободенюк, Янчук, Лошатецький, Іщук

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Петрук, Будченко, Сироватко

Гравець матчу – Сандулов («Lifecell»)

Воротар матчу – Сандулов («Lifecell»)

«Меблі-Лідер» – «Моноліт» – 4:6 (2:2)

Арбітри: Бойко, Жмурко

Голи: Мудрий (17, аг.), Машталер (25), Вороністий (37), Козак (38) – Лисий (3, 44), Слобода (5, 44, 46), Шевчук (33)

«Меблі-Лідер»: Бухер, Машталер, Вороністий, Сівак, Антощук, Козак, Заболотний, Мельничук, Суєцький

«Моноліт»: Слобода, Романенко, А. Печуляк, Лисий, Шевчук, А. Росінський, Дарченко, Мудрий

Попередження: Суєцький (47)