Бізнес Преміум-ліга: «Сокіл-2» зазнав першої поразки

0
444

«Соколята» зіграли з конкурентом у боротьбі за перемогу в групі. Гра у наших не склалася і вони поступилися.

У Бізнес Преміум-лізі було зіграно матчі четвертого туру. «Сокіл-2». Будучи наймолодшою командою на турнірі, протистояв одній із найстарших – «Носорогу». Боротьба у першому таймі була рівною. У другій половині усе виішила краща реалізація своїх моментів гравцями суперника.

«Сокіл-2» – «Носорог» – 2:5 (2:2)

Соклі-2: Гончар, (Чайка,26), Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Луцюк, Мельник, Оліфарчук, Першин, Сохорук

Носорог: Балабанов, Кравчук, Бевза, Туменко, Куцак, Молодих, Савчук, Нік, Осадчук, Чепурний, Анікін

Голи: Оліфарчук (15), Хмиз (25) – Савчук (17, 49), Молодих (23), Нік (28, 37)

У першому таймі команди діяли на рівних. Це й відобразилося на рахунку. На початку суперники обмінялися небезпечними моментами. Та переграти Балабанова і Гончара ніхто не зміг. Перший гол було забито після пасу Сохорука на Оліфарчука. Останній вийшов на побачення з голкіпером і точно пробив з шести метрів – 1:0.

«Носорог» відігрався вже за дві хвилини. У дальню «шістку» ударом з лівого флангу Савчук змусив капітулювати Гончара – 1:1. Згодом наші пропустили вдруге. Бевза віддав на Молодих і той не схибив. М’яч залетів у сітку від штанги – 1:2. На останній хвилині класною передачею з лівого флангу Мельник знайшов у штрафній Хмиза і той з метра вдарив у протихід Балабанову – 2:2.

Носорог 1

В другому таймі гра «Сокола-2» попереду не заладилася. Команда більше володіла м’ячем, та часто не вистачало останнього пасу чи точного удару. Натомість суперник зумів реалізувати свої моменти. Двічі поспіль Чайку, який замінив Гончара, переграв Нік. В другму випадку усе для голу зробив Савчук. Він відібрав м’яч в Оліфарчука, протягнув його лівим флангом і точно віддав на Омарі. Тому залишалося не промахнутися з трьох метрів – 2:4.

Остаточний рахунок в матчі встановив все той же Савчук. Він сильно і точно пробив з лівого флангу після розіграшу ауту – 2:5. «Соколята» намагалися врятувати матч грою із п’ятим польовим. Та довести затяжні розіграші «зайвого» до голу не змогли.

У наступному турі наша молодь зіграє проти «Зооветпром-Поділля». Майбутній суперник має у своєму активі 7 очок. Стільки ж у «Носорога». «Сокіл-2» і «Lifecell» мають по 4 очка. Тому перед останнім туром виходить досить цікава ситуація.

Якщо останні із перерахованих команд виграють, то відразу чотири команди матимуть однакову кількість очок – 7. Тоді усе вирішуватимуть додаткові показники. Поки краща різниця м’ячів у наших і «ветеринарів» – по +8. У «Носорога» +7. То ж нас очікує цікавий останній тур і чергова хороша порція досвіду для молодих «соколят».