Бізнес Преміум-ліга. Статистика після 1/2 фіналу плей-офф

0
2263

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів вік-енду Показник Статистика чемпіонату
8 Ігор 40
61 (7,62) Голи (в сер.) 320 (8)
3 (37,5%) Перемоги господарів 18 (45%)
2 (25%) Нічиї 4 (10%)
3 (37,5%) Перемоги гостей 18 (45%)
0 Пенальті призначено 6
0 Пенальті реалізовано 4 (66,67%)
17 (2,12) Попередження (в сер.) 69 (1,72)
3 (0,38) Вилучення (в сер.) 5 (0,12)
4 Крупні перемоги 22
0 Вольові перемоги 4
6 Дублі 38
4 Хет-трики 23

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Палійчук Богдан UBC 14
Люблінський Артем Toshiba 12
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 10
Савчук Віктор Ауді 10
Нік Акбар Інтерпродсервіс 8 (1)
Гончар Владислав ARTY Sport 6
Михайленко Дмитро Toshiba 6
Подвисоцький Владислав Лунтік 6
Пушкар Олексій Лунтік 6
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 6
Шостацький Максим Алея Взуття 6
Ісхаков Ігор UBC 5
Котенков Ігор Алея Взуття 5
Ліщук Іван Лунтік 5
Стецюк Вадим ARTY Sport 5
Суєцький Олег Меблі-Лідер 5
Ціпко Костянтин Носорог 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 4
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 4
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 4
Вакух Дмитро МобіФренд 4
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 4
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 4
Кононенко Георгій Лунтік 4
Кореганов Іван Ауді 4
Луцюк Віталій Toshiba 4
Анкешов Бауржан Алея Взуття 3
Бондар Сергій МПК-Поділля 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Данілов Павло Алея Взуття 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Молодих Сергій Носорог 3
Монастирський Ігор Toshiba 3
Рижук Олександр Лунтік 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Слобода Сергій Моноліт 3
Сокирко Андрій UBC 3
Трембач Іван МобіФренд 3
Ягринець Вадим UBC 3
Янчук Олексій Lifecell 3
Герасимчук Вадим МобіФренд 3 (1)
Алексеєв Микола Ауді 2
Ананін Віталій Меблі-Лідер 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Власов Юрій Lifecell 2
Гаєвський Владислав МобіФренд 2
Глас Артем Toshiba 2
Діброва Роман МПК-Поділля 2
Дарченко Віктор Моноліт 2
Ковбасюк Олексій Ауді 2
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 2
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 2
Марчук Дмитро ARTY Sport 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Патоїшин Михайло UBC 2
Первеєв Євген Інтерпродсервіс 2
Первеєв Владислав Інтерпродсервіс 2
Петреченко Микола Лунтік 2
Побережник Дмитро Toshiba 2
Радюк Іван Лунтік 2
Рибак Андрій Алея Взуття 2
Розпаченюк Віталій Toshiba 2
Самолига Олег Інтерпродсервіс 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Ткачук Антон Алея Взуття 2
Третьяков Дмитро Червона Зірка 2
Троян Максим Інтерпродсервіс 2
Туменко Олександр Носорог 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Шевчук Антон ARTY Sport 2
Іщук Олександр Lifecell 2 (1)
Машталер Андрій Меблі-Лідер 2 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 1
Азімов Олександр МПК-Поділля 1
Альміз Олександр Червона Зірка 1
Балла Богдан ARTY Sport 1
Будченко Михайло Червона Зірка 1
Віт Віталій Lifecell 1
Восканян Манук Динамо-ГУНП 1
Галкін Ігор Ауді 1
Голець Олександр Червона Зірка 1
Гурницький Андрій Носорог 1
Жмурко Дмитро ARTY Sport 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Кисіль Михайло Алея Взуття 1
Коваль Вадим Носорог 1
Коротинський Олександр МПК-Поділля 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Куцак Максим Носорог 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Лисий Зореслав Моноліт 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 1
Микитюк Євген UBC 1
Морозов Владислав Лунтік 1
Павлючок Дмитро МПК-Поділля 1
Петрук Євген Червона Зірка 1
Присяга Ілля ARTY Sport 1
Рожанський Максим МПК-Поділля 1
Романов Михайло Носорог 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 1
Сьомін Вадим UBC 1
Твердохліб Тарас МПК-Поділля 1
Трохимчук Павло МПК-Поділля 1
Флерко Костянтин Носорог 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 1
Шатілов Денис Ауді 1
Шевчук Дмитро Моноліт 1
Шинкович Ростислав Носорог 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лисий Зореслав Моноліт 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 1 6
Люховець Андрій Lifecell 1 0 5
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 1 0 5
Ананін Віталій Меблі-Лідер 0 2 2
Марчук Дмитро ARTY Sport 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Пилипчук Артур Лунтік 0 2 2
Подвисоцький Владислав Лунтік 0 2 2
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 2 2
Стецюк Вадим ARTY Sport 0 2 2
Твердохліб Тарас МПК-Поділля 0 2 2
Шинкович Ростислав Носорог 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Азімов Олександр МПК-Поділля 0 1 1
Балла Богдан ARTY Sport 0 1 1
Бондар Сергій МПК-Поділля 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Будченко Михайло Червона Зірка 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гончар Владислав ARTY Sport 0 1 1
Гуденець Олександр МПК-Поділля 0 1 1
Гурницький Андрій Носорог 0 1 1
Жмурко Дмитро ARTY Sport 0 1 1
Заблоцький Владислав ARTY Sport 0 1 1
Закревський Томаш Зооветпром-Поділля 0 1 1
Клапченко Роман МобіФренд 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Косевич Олександр Червона Зірка 0 1 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Куцак Максим Носорог 0 1 1
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Микитюк Євген UBC 0 1 1
Молодих Сергій Носорог 0 1 1
Морозов Владислав Лунтік 0 1 1
Остяк Денис МПК-Поділля 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Сергій Моноліт 0 1 1
Сікора Ігор ARTY Sport 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Слівінський Руслан МПК-Поділля 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Ткачук Антон Алея Взуття 0 1 1
Удовіка Віталій Lifecell 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Шадрін Євген Моноліт 0 1 1
Шевчук Дмитро Моноліт 0 1 1
Шостацький Максим Алея Взуття 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шуляк Денис (“Лунтік”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

Люховець Андрій (“Lifecell”)

Радюк Іван (“Лунтік”)

Паштепа Віктор (“Інтерпродсервіс”)

Кращий гравець:

Гравець Команда Кількість балів
1 Палійчук Богдан UBC 7 (3*)
2 Михайленко Дмитро Toshiba 6 (3)
3-4 Савчук Віктор Ауді 6 (2)
3-4 Вакух Дмитро МобіФренд 6 (2)
5 Сандулов Дмитро Lifecell 6 (1)
6 Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 5 (2)

* – скільки разів визнавався кращим гравцем матчу

Кращий воротар:

Гравець Команда Кількість балів
1 Сандулов Дмитро Lifecell 5 (1*)
2 Пилипчук Артур Лунтік 4 (0)
3 Остяк Денис МПК-Поділля 3 (1)
4-5 Караім Андрій Алея Взуття 3 (0)
4-5 Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 3 (0)

А на завершення – надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками матчів 1/2 фіналу плей-офф:

Найбільше забитих м’ячів 34 Інтерпродсервіс
Найменше забитих м’ячів 8 Моноліт
Найбільше пропущених м’ячів 41 Зооветпром-Поділля
Найменше пропущених м’ячів 10 Динамо-ГУНП
Видовищна 54 Зооветпром-Поділля
«Нудна» 25 Lifecell, Моноліт
Недисциплінована 1 + 9 Лунтік
Коректна 0 + 0 Ауді, Toshiba
Команда, яка б’є пенальті 2 МобіФренд
Команда, якій б’ють пенальті 2 Носорог
Проти кого порушують правила 2 + 9 Лунтік
Проти кого не порушують правила 0 + 1 Toshiba, Динамо-ГУНП, Lifecell

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ