Бізнес Преміум-ліга. Статистика після 1/4 фіналу плей-офф

0
2125

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів вік-енду Показник Статистика чемпіонату
8 Ігор 32
64 (8) Голи (в сер.) 259 (8,09)
5 (62,5%) Перемоги господарів 15 (46,88%)
1 (12,5%) Нічиї 2 (6,25%)
2 (25%) Перемоги гостей 15 (46,88%)
2 Пенальті призначено 6
2 (100%) Пенальті реалізовано 4 (66,67%)
16 (2) Попередження (в сер.) 52 (1,62)
0 (0) Вилучення (в сер.) 2 (0,06)
5 Крупні перемоги 18
1 Вольові перемоги 4
11 Дублі 35
5 Хет-трики 18

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Палійчук Богдан UBC 14
Люблінський Артем Toshiba 10
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Савчук Віктор Ауді 7
Гончар Владислав ARTY Sport 6
Нік Акбар Інтерпродсервіс 6 (1)
Ісхаков Ігор UBC 5
Котенков Ігор Алея Взуття 5
Михайленко Дмитро Toshiba 5
Подвисоцький Владислав Лунтік 5
Пушкар Олексій Лунтік 5
Стецюк Вадим ARTY Sport 5
Ціпко Костянтин Носорог 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 4
Бондар Сергій МПК-Поділля 4
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 4
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 4
Кононенко Георгій Лунтік 4
Ліщук Іван Лунтік 4
Суєцький Олег Меблі-Лідер 4
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Кореганов Іван Ауді 3
Луцюк Віталій Toshiba 3
Молодих Сергій Носорог 3
Монастирський Ігор Toshiba 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Шостацький Максим Алея Взуття 3
Янчук Олексій Lifecell 3
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Власов Юрій Lifecell 2
Гаєвський Владислав МобіФренд 2
Глас Артем Toshiba 2
Данілов Павло Алея Взуття 2
Дарченко Віктор Моноліт 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 2
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 2
Марчук Дмитро ARTY Sport 2
Патоїшин Михайло UBC 2
Первеєв Євген Інтерпродсервіс 2
Первеєв Владислав Інтерпродсервіс 2
Радюк Іван Лунтік 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Розпаченюк Віталій Toshiba 2
Самолига Олег Інтерпродсервіс 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 2
Слобода Сергій Моноліт 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Сокирко Андрій UBC 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Ткачук Антон Алея Взуття 2
Третьяков Дмитро Червона Зірка 2
Туменко Олександр Носорог 2
Шевчук Антон ARTY Sport 2
Ягринець Вадим UBC 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2 (1)
Машталер Андрій Меблі-Лідер 2 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 1
Азімов Олександр МПК-Поділля 1
Алексеєв Микола Ауді 1
Альміз Олександр Червона Зірка 1
Ананін Віталій Меблі-Лідер 1
Анкешов Бауржан Алея Взуття 1
Балла Богдан ARTY Sport 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 1
Будченко Михайло Червона Зірка 1
Галкін Ігор Ауді 1
Голець Олександр Червона Зірка 1
Гурницький Андрій Носорог 1
Діброва Роман МПК-Поділля 1
Жмурко Дмитро ARTY Sport 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Кисіль Михайло Алея Взуття 1
Ковбасюк Олексій Ауді 1
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Лисий Зореслав Моноліт 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 1
Морозов Владислав Лунтік 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 1
Павлючок Дмитро МПК-Поділля 1
Присяга Ілля ARTY Sport 1
Рибак Андрій Алея Взуття 1
Рожанський Максим МПК-Поділля 1
Романов Михайло Носорог 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Сьомін Вадим UBC 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Трохимчук Павло МПК-Поділля 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 1
Флерко Костянтин Носорог 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 1
Шатілов Денис Ауді 1
Шинкович Ростислав Носорог 1
Іщук Олександр Lifecell 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лисий Зореслав Моноліт 1 2 7
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 1 6
Подвисоцький Владислав Лунтік 0 2 2
Стецюк Вадим ARTY Sport 0 2 2
Твердохліб Тарас МПК-Поділля 0 2 2
Шинкович Ростислав Носорог 0 2 2
Ананін Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Будченко Михайло Червона Зірка 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гончар Владислав ARTY Sport 0 1 1
Гуденець Олександр МПК-Поділля 0 1 1
Гурницький Андрій Носорог 0 1 1
Жмурко Дмитро ARTY Sport 0 1 1
Заблоцький Владислав ARTY Sport 0 1 1
Закревський Томаш Зооветпром-Поділля 0 1 1
Клапченко Роман МобіФренд 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Косевич Олександр Червона Зірка 0 1 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Куцак Максим Носорог 0 1 1
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Марчук Дмитро ARTY Sport 0 1 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Микитюк Євген UBC 0 1 1
Молодих Сергій Носорог 0 1 1
Остяк Денис МПК-Поділля 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Пилипчук Артур Лунтік 0 1 1
Радюк Іван Лунтік 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Сергій Моноліт 0 1 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Слівінський Руслан МПК-Поділля 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Ткачук Антон Алея Взуття 0 1 1
Удовіка Віталій Lifecell 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Шостацький Максим Алея Взуття 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шуляк Денис (“Лунтік”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

Кращий гравець:

Гравець Команда Кількість балів
1 Палійчук Богдан UBC 7 (3*)
2 Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 5 (2)
3-5 Марчук Дмитро ARTY Sport 4 (2)
3-5 Михайленко Дмитро Toshiba 4 (2)
3-5 Котенков Ігор Алея Взуття 4 (2)

* – скільки разів визнавався кращим гравцем матчу

Кращий воротар:

Гравець Команда Кількість балів
1 Сандулов Дмитро Lifecell 4 (0*)
2 Остяк Денис МПК-Поділля 3 (1)
3 Пилипчук Артур Лунтік 3 (0)

Далі надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками чергових матчів:

Найбільше забитих м’ячів 30 Інтерпродсервіс
Найменше забитих м’ячів 6 Моноліт
Найбільше пропущених м’ячів 39 Зооветпром-Поділля
Найменше пропущених м’ячів 8 Динамо-ГУНП
Видовищна 50 Зооветпром-Поділля
«Нудна» 18 Червона Зірка
Недисциплінована 1 + 6 Меблі-Лідер
Коректна 0 + 0 Ауді, Toshiba
Команда, яка б’є пенальті 2 МобіФренд
Команда, якій б’ють пенальті 2 Носорог
Проти кого порушують правила 1 + 6 Ауді
Проти кого не порушують правила 0 + 1 Toshiba, Динамо-ГУНП, Lifecell

Середній вік команд:

Команда Середній вік
1 Алея Взуття 21,9
2 Лунтік 23,6
3 ARTY Sport 23,9
4 МПК-Поділля 25,8
5-6 Toshiba 26,1
5-6 МобіФренд 26,1
7 Динамо-ГУНП 26,6
8 Моноліт 27,4
9 Зооветпром-Поділля 27,5
10 Меблі-Лідер 27,8
11 Інтерпродсервіс 30,6
12 Носорог 30,9
13 Lifecell 31,9
14 Ауді 32,1
15 Червона Зірка 33,1
16 UBC 34,8

А на завершення – декілька цікавих фактів та цифр щодо індивідуальної статистики гравців за підсумками чергових матчів:

Наймолодший автор голу – Первєєв Владислав (“Інтерпродсервіс”) – 15 років 70 днів;

Найдосвідченіший автор голу – Сохорук Микола (“Динамо-ГУНП”) – 41 рік 139 днів;

Наймолодший гравець – Первєєв Владислав (“Інтерпродсервіс”) – 15 років 62 дні;

Найдосвідченіший гравець – Дубінін Ігор (“UBC”) – 54 роки 36 днів;

Наймолодший гравець, який отримав попередження – Гуденець Олександр (“МПК-Поділля”) – 16 років 327 днів;

Найдосвідченіший гравець, який отримав попередження – Власов Юрій (“Lifecell”) – 41 рік 125 днів;

Наймолодший гравець, який отримав вилучення – Кравець Артем (“Меблі-Лідер”) – 24 роки 283 дні;

Найдосвідченіший гравець, який отримав вилучення – Лисий Зореслав (“Моноліт”) – 28 років 9 днів.

 

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ