Богдан Чех: «Задоволений тим, що головний тренер довірив місце в основі»

0
2070

Голкіпер СК «Сокіл», Богдан Чех, прокоментував зустріч хмельницького клубу з київським «ХІТом», яка стала для нього дебютною у Екстра-лізі, а також поділився думками щодо майбутнього матчу з «ЛТК-ІнБев-НПУ»

-Богдане, які твої враження від матчу із «ХІТом», який для тебе став дебютним у Екстра-лізі?

– Я задоволений тим, що головний тренер довірив мені місце в основі. Результом гри залишився не дуже задоволений, оскільки до Києва їхали з метою здобути очки, але нам, нажаль, це не вдалося. За свою гру можу сказати, що її якість напряму залежить від кількості ігрової практики, і на тренуваннях наполегливо буду працювати, аби здобути довіру тренерського штабу та завоювати постійне місце у «рамці», а з кількістю проведених ігор прийде і впевненість у власних силах.

– Чого, на твою думку, не вистачило нашій команді, аби здобути очки в грі чинним лідером Екстра-ліги?

– Не вистачило концентрації у кількох епізодах, які в підсумку і стали вирішальними, і в першу чергу це стосується «стандартів», які призначалися у наші ворота.

– Вже найближчої суботи на «Сокіл» очікує домашній поєдинок із сусідом по турнірній таблиці, «ЛТК-ІнБев-НПУ». Чого очікуєш від цієї зустрічі?

– Ця гра буде дуже серйозною для нас. Команда рішуче налаштовується перервати серію невдач перемогою, яка дозволить не лише покращити турнірне становище, а й порадує наших вболівальників.

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ