Богдан Кручек: «Було просто шалене бажання повернутись у професійний футзал»

0
1313

В інтерв’ю клубній прес-службі Богдан Кручек розповів про свою травму, відновлення та очікування від найближчого матчу.

Богдане, ти був відсутній через травму майже півроку. Що за пошкодження у тебе було?

– Травма спини. Дуже довго тривав реабілітаційний період, тому що мені було  важливо повноцінно відновитись.  Дякую усій команді за підтримку, хлопці регулярно дзвонили, цікавились моїм станом, тренер одразу ж дав зрозуміти, що розраховує на мене і ці фактори допомогли якомога швидше одужати.  

Як почуваєшься зараз? На скільки відсотків, на твій погляд, ти готовий зараз? Як у фізичному, так і в психологічному плані?

– Чудово. Повністю відновився. Вже можу стовідсотково приймати участь у тренуваннях. Це приємно, тому що скучив за грою та за тим, що відчуваєш, коли виходиш на майданчик.  Нічого не турбує, немає дискомфорту, як при роботі з м’ячем, так і при фізичних навантаженнях.  Що стосується психології, то з цим ніякої проблеми і не могло бути, тому що було просто шалене бажання повернутись у професійний футзал. Воно фактично і мотивувало мене під час відновлення.

Після повернення у першій же грі ти відзначився двічі. Що відчував у цей момент?

– Безумовно радість. У першій своїй зміні трохи хвилювався, але вже через кілька хвилин від нього не залишилось і сліду. Рефлекторно розумів що треба  робити, потрібно було лише підлаштуватись під командні швидкості.   Згодом призвичаївся, вловив ритм і намагався втілити все те, що проходили на тренуваннях. Задоволений результатом, але у  власній грі ще бачу багато недоліків.   Переглядаючи повний матч ще раз у цьому переконався. Буду намагатись це виправити.

Під час відновлення ти тренувався з молодіжною командою. Як тобі рівень хмельницької Преміум-ліги? Когось з гравців “Сокола-2” можеш відмітити?

– Ні, одразу ж скажу, що виділяти не буду нікого. З точки зору психології, це було б неправильно. Команда молода, швидка, в їхньому віці головне це  – ігрова практика, досвід на високому рівні виступів та хороший тренер. Усе це у них є. Все інше залежить лише від них самих. Відчувається, що вони також прагнуть потрапити у першу команду, тому що багато хто розпитував як там і що. Думаю у багатьох з них все вийде.

Які цілі ставиш перед собою у майбутньому? Або хоча б у найближчих матчах?  

– Максимальні. Хочеться виграти максимальну кількість ігр, що залишились. Потрапити у шістку, поборотись  за найвищі місця у чемпіонаті та позмагатись за перемогу у Кубку України. А там побачимо. Команда набирає обертів з кожною грою і мені подобається бути частиною цього процесу.

Уже завтра ви зустрічаєтесь з  «Food Centre-СумДУ» . Що можеш сказати про суперника?

– Дуже динамічна та швидка команда. Перший рух у них завжди вперед , є досвідчені гравці, які пограли на найвищому рівні. Вміють контратакувати і я впевнений будуть намагатись цим скористатись вже в першій грі. Суперник цікавий, а тому нас очікує непростий матч.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ