Бренд-ліга: «Сокіл-2» на останніх хвилинах поступається «Forex Club-у»

0
148

«Сокіл-2» – «Forex Club» – 3:4 (2:1)

Голи: Качур (19, аг.), С. Вербовий (24, аг.), Сохорук (38) – Шутяк (21), Самсонюк (26, 48), Успенський (38)

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Чайка, Омарі, Барабаш, Сохорук, Стрельцов, Данилюк, Донець, Храпач, Чорний, В’язовецький, Заєць

«Forex Club»: С. Вербовий, В. Вербовий, Мельничук, Качур, Олянчук, Шутяк, Романов, Самсонюк, Ягодзінський, Успенський

Попередження: Сохорук (11), Барабаш (21) – Олянчук (49)

Після впевненої перемоги у першому турі «соколів» очікувало більш серйозне випробування. Один із флагманів хмельницького футзалу – клуб «Forex Club». Впевненіше гру розпочали наші суперники і кілька разів саме вони були близькими для того, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Але удари Качура та Романова блискуче парирував Гончар. А ось відповідь «Сокола» виявилась більш результативною. Данилюк після розіграшу ауту направив м’яч у карний майданчик, де Качур зрізав «круглого» у власні ворота – 1:0. Відігратись супернику також допоміг стандарт – Шутяк зі штрафного удару пробив руки Гриня – 1:1. Здавалось, що перший тайм так і завершиться унічию, але феєрія стандартних положень продовжилась. Омарі хитро закрутив кулю безпосередньо від бокової лінії і непотрібний дотик голкіпера став фатальним. 2:1 – «малинові» завдяки двом автоголам суперника пішли на перерву в статусі лідера.

71040331_2120375891591594_8148360835270443008_o
Але не встигла розпочатись друга половина зустрічі, як рахунок знову став рівним. Самсонюк спритніше усіх розібрався в метушні біля чужих воріт і потужним ударом рахунок зрівняв. Досить довго обидва колективи діяли в досить обережному стилі, але на 38-й хвилині ще однією індивідуальною помилкою у захисті скористався Успенський – 3:2. І знову ж таки для встановлення паритету нашій команді вистачило менше хвилини! Чудову блискавичну атаку господарів ювелірним ударом у дальній кут завершив Сохорук – 3:3.

71837330_2120375241591659_207173215015927808_o
Гра поступово наближалась до фінальної сирени і здавалось матч так і завершиться внічию, але супергол Самсонюка в самісіньку дев’ятку залишив «соколів» без очок. 3:4 – прикра поразка нашої молоді, яка сподіваємось навчить їх дитячому правилу, що грати треба до останніх секунд.

бренд 2 тур
Свій наступний поєдинок підопічні Віталія Розпаченюка проведуть у суботу, 5 жовтня. Суперником буде клуб «Алмаз», який зараз перебуває просто в шаленій формі. 22 забитих м’ячі в двох зустрічах, лише шість пропущених та впевнене лідерство в турнірній таблиці. Більше про майбутнього опонента ви зможете дізнатись у нашому традиційному анонсі.