Чемпіонат України серед юнацьких команд: U-15 перемагає та виходить у фінальну частину турніру

0
45

ДЮСШ “Спортлідер+” – ДЮФК “Надія-Прикарпаття” – 4:0 (0:0)

Голи:  Заєць (18,19), Барабаш (19), Чорний (31)

ДЮСШ “Спортлідер+” U-15: Гринь, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Сторожук, Ожеледа, Подорванюк, Храпач, Чорний, Заєць, Власов, Федорович

ДЮФК “Надія-Прикарпаття” U-15: Панчак, Татумірак, Лабудяк, Гуцуляк, Порохницький, Ватаманюк, Харук, Петрів, Гавкалюк

Попередження: Лабудяк (19), Гуцуляк (19)

Після першої полуфінальної зустрічі підопічних Віталія Розпаченюка очікував матч-відповідь  на власному паркеті. У гостьовому поєдинку “соколята” здобули мінімальну перемогу, так що головна боротьба переносилась до Хмельницького.

Напевно через важливість матчу та брак досвіду у настільки серйозних іграх, але перший тайм пройшов на мінімальних швидкостях та з невеликою кількістю небезпечних моментів. Обидві команди намагались будувати свої атаки за допомогою індивідуальної майстерності та дальніх ударів. Хмельничани також робити акцент на стандартні положення та швидкісний перехід із оборони в атаку. У складі господарів найбільш активними були Барабаш, Зарванський та Ожеледа.  Серед гостей виділялись Гуцуляк та Порохницький.

53533251_2088076217976234_68994577981243392_o

А ось у перерві тренер господарів знайшов правильні слова для своїх підопічних. Команда зіграла більш злагоджено, командно і незабаром це принесло бажаний результат. На протязі однієї хвилини “соколята” розіграли дві майже однакові комбінації, обидві які матеріалізувались в забиті голи. Чорний з лівого флангу знаходив у чужому карному майданчику Зайця і той його передачами добросовісно скористався.  А майже одразу після цього Барабаш наважився на удар зі своєї половини поля і м’яч, нікого не задівши, залетів у сітку. 3:0 і залишок матчу перетворився на формальність. Гості намагались відновити інтригу у поєдинку, але або відмінно діяв захист “малинових” або їх огріхи підчищав Гринь. А перед самою фінальною сиреною Чорний поставив масну крапку в загальному протистоянні.

53262012_2088077517976104_553186792677834752_o

4:0 – ДЮСШ “Спортлідер+” виходить у “Фінал Восьми”, який незабаром пройде у Іллічівську. Календар змагань та список учасників ми опублікуємо згодом. А поки що ми вітаємо нашу юнацьку команду з цим, безумовно, важливим досягненням та бажаємо хлопцям і надалі перемагати, здобувати важливий досвід та набиратись впевненості у власних силах.