Чемпіонат України з футзалу серед юнаків. Результати 11-ого туру

0
1022

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів чемпіонату України з футзалу серед юнаків сезону 2016/2017 серед команд Західної конференції

Вікова група 2002-2003 р.н. 11-ий тур

Юність (Славута) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – 5:3

ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 3:12

ДЮСШ Ураган-2 (Івано-Франківськ) – Енергія-Інтер (Львів) – 2:5

Матч 13 туру

ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 3:7

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Юність
2:3 3:1 9:4 5:3 5:2 8 6 1 1 41-23 19
5:3 5:5 7:2
2
ДЮСШ Спортлідер+
3:2 5:1 5:1 6:1 7 6 0 1 33-15 18
3:5 7:2 4:3
3
ДЮСШ Ураган
1:4 7:3 12:3 3:1 6 5 0 1 39-17 15
4:3 12:3
4
Енергія-Інтер
1:3 1:5 4:1 4:1 2:1 7 4 0 3 20-17 12
3:4 5:2
5
ДЮСШ-1-Освіта
4:9 3:7 10:3 8:6 6 2 1 3 32-36 7
5:5 2:6
6
ДЮСШ-1-БДЮТ
3:5 1:5 3:12 1:4 3:10 5:2 10 2 0 8 29-66 6
2:7 2:7 3:12 6:2
7
ДЮСШ Ураган-2
2:5 1:6 1:3 1:2 6:8 2:5 8 0 0 8 18-38 0
3:4 2:5

Вікова група 2004-2005 р.н. 8-ий тур

Підгрупа А

Нафтовик-ДЮСШ-Долина (Івано-Франківська обл.) – ФК Прикарпаття (Коломия) – 3:5

ДЮСШ Ураган-2 (Івано-Франківськ) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 2:0

Підгрупа А 1 2 3 4 5 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-4
8:3 10:2 8:2 8:2 5 5 0 0 39-11 15
5:2
2
ФК Прикарпаття
3:8 5:3 4:3 5 3 0 2 19-22 9
2:5 5:3
3
ДЮСШ Ураган
2:10 2:2 4:2 5 2 1 2 14-18 7
0:2 6:2
4
ДЮСШ Ураган-2
2:8 3:5 2:2 2:4 5 1 1 3 11-19 4
2:0
5
Нафтовик-ДЮСШ-Долина
2:8 3:4 2:4 4:2 6 1 0 5 16-29 3
3:5 2:6

Підгрупа В

ДЮСШ-Буг-Фенікс-Поториця-Сокаль (Львівська обл.) – Енергія-Інтер (Львів) – 8:4

ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – перенесено

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – Синай (Мукачеве) – перенесено

Перенесена гра 7 туру

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – 2:3

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-1-БДЮТ
2:0 3:0 9:1 5:1 6:0 6 5 1 0 27-4 16
2:2
2
ДЮСШ Городенка
0:2 2:3 7:4 5:4 8:1 6 4 0 2 25-16 12
3:2
3
Енергія-Інтер
0:3 3:2 5:4 5:3 6 3 1 2 19-22 10
2:2 4:8
4
ДЮСШ-Буг-Фенікс-Поториця-Сокаль
1:9 4:7 4:5 6:4 9:6 7 3 0 4 33-42 9
8:4 1:7
5
Синай
1:5 4:5 4:6 10:7 5 2 0 3 26-24 6
7:1
6
ДЮСШ Спортлідер+
0:6 1:8 3:5 6:9 7:10 6 0 0 6 19-41 0
2:3

Вікова група 2006-2007 р.н. 5-ий тур

Підгрупа А

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – 5:4

ДЮСШ-4 (Рівне) – ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл.) – 5:3

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Дунаївці
6:2 5:3 3:1 4 3 0 1 17-11 9
3:5
2
ДЮСШ-4
2:6 4:1 4 2 1 1 16-15 7
5:3 5:5
3
ДЮСШ Спортлідер+
3:5 4:3 3 2 0 1 12-12 6
5:4
4
ДЮСШ-1-БДЮТ
1:3 1:4 3:4 5 0 1 4 14-21 1
5:5 4:5

Підгрупа В

Освіта-05 ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – Енергія-Інтер (Львів) – перенесено

ДЮСШ №3 (Львів) – ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – перенесено

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №3
0:9 3:1 9:1 4 3 0 1 14-12 9
2:1
2
Освіта-05 ДЮСШ Городенка
9:0 6:1 2 2 0 0 15-1 6
3
ДЮСШ-1-Освіта
1:3 1 0 0 1 1-3 0
4
Енергія-Інтер
1:9 1:6 3 0 0 3 3-17 0
1:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ