Чемпіонат України з футзалу серед юнаків. Результати 13-ого туру

0
928

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів чемпіонату України з футзалу серед юнаків сезону 2016/2017 серед команд Західної конференції

Вікова група 2002-2003 р.н. 13-ий тур

ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 3:7

Юність (Славута) – Енергія-Інтер (Львів) – 3:2

ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – ДЮСШ Ураган-2 (Івано-Франківськ) – 1:7

Матч 14 туру

Енергія-Інтер (Львів) – ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – 4:2

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Енергія-Інтер
1:3 1:5 4:1 4:2 2:1 4:1 12 8 0 4 41-32 24
2:3 4:1 3:4 8:7 5:2 3:2
2
Юність
3:1 2:3 9:4 5:2 5:3 9 7 1 1 44-25 22
3:2 5:3 5:5 7:2
3
ДЮСШ Спортлідер+
5:1 3:2 4:1 6:1 5:1 9 7 0 2 38-20 21
1:4 3:5 4:3 7:2
4
ДЮСШ Ураган
1:4 1:4 7:3 3:1 12:3 8 5 0 3 40-23 15
4:3 0:2 12:3
5
ДЮСШ-1-Освіта
2:4 4:9 3:7 8:6 10:3 8 2 1 5 41-48 7
7:8 5:5 2:6
6
ДЮСШ Ураган-2
1:2 2:5 1:6 1:3 6:8 2:5 10 2 0 8 27-39 6
2:5 3:4 2:0 7:1
7
ДЮСШ-1-БДЮТ
1:4 3:5 1:5 3:12 3:10 5:2 12 2 0 10 32-76 6
2:3 2:7 2:7 3:12 6:2 1:7

Вікова група 2004-2005 р.н. 10-ий тур

Підгрупа А

ФК Прикарпаття (Коломия) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 2:4

ДЮСШ-4 (Рівне) – ДЮСШ Ураган-2 (Івано-Франківськ) – 6:2

Підгрупа А 1 2 3 4 5 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-4
8:3 10:2 8:2 8:2 7 6 1 0 50-18 19
5:2 5:5 6:2
2
ФК Прикарпаття
3:8 5:2 4:3 5:3 8 4 0 4 28-31 12
2:5 2:4 5:3 2:3
3
ДЮСШ Ураган
2:10 2:5 4:2 2:2 7 3 1 3 20-25 10
4:2 6:2 0:2
4
Нафтовик-ДЮСШ-Долина
2:8 3:4 2:4 4:2 8 2 1 5 28-38 7
5:5 3:5 2:6 7:4
5
ДЮСШ Ураган-2
2:8 3:5 2:2 2:4 8 2 1 5 20-34 7
2:6 3:2 2:0 4:7

Підгрупа В

ДЮСШ-Буг-Фенікс-Поториця-Сокаль (Львівська обл.) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – 3:3

Енергія-Інтер (Львів) – Синай (Мукачеве) – 1:4

ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – перенесено

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-1-БДЮТ
2:0 3:0 9:1 5:1 6:0 8 7 1 0 37-8 22
2:2 5:2 5:2
2
ДЮСШ Городенка
0:2 2:3 7:4 5:4 8:1 7 5 0 2 32-20 15
7:4 3:2
3
Енергія-Інтер
0:3 3:2 5:4 1:4 5:3 8 4 1 3 25-27 13
2:2 4:8 5:1
4
ДЮСШ-Буг-Фенікс-Поториця-Сокаль
1:9 4:7 4:5 6:4 9:6 9 3 1 5 40-52 10
4:7 8:4 1:7 3:3
5
Синай
1:5 4:5 4:1 4:6 10:7 7 3 0 4 32-30 9
2:5 7:1
6
ДЮСШ Спортлідер+
0:6 1:8 3:5 6:9 7:10 9 0 1 8 25-54 1
2:5 2:3 1:5 3:3

Вікова група 2006-2007 р.н. 6-ий тур

Підгрупа А

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – ДЮСШ-4 (Рівне) – 2:3

ДЮСШ-1-БДЮТ (Червоноград) – ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл.) – 1:5

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-4
2:6 4:3 4:1 6 4 1 1 23-20 13
5:3 3:2 5:5
2
ДЮСШ Дунаївці
6:2 5:3 3:1 5 4 0 1 22-12 12
3:5 5:1
3
ДЮСШ Спортлідер+
3:4 3:5 4:3 5 2 0 3 17-19 6
2:3 5:4
4
ДЮСШ-1-БДЮТ
1:4 1:3 3:4 6 0 1 5 15-26 1
5:5 1:5 4:5

Підгрупа В

Освіта-05 ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ №3 (Львів) – 9:0

ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – Енергія-Інтер (Львів) – 7:1

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Освіта-05 ДЮСШ Городенка
4:2 9:0 6:1 5 5 0 0 35-3 15
9:0 7:0
2
ДЮСШ-1-Освіта
2:4 1:3 6:2 5 3 0 2 24-15 9
8:5 7:1
3
ДЮСШ №3
0:9 3:1 9:1 6 3 0 3 19-29 9
0:9 5:8 2:1
4
Енергія-Інтер
1:6 2:6 1:9 6 0 0 6 6-37 0
0:7 1:7 1:2

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ