Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд: U-15 розпочинає виступи у плей-оф з впевненої перемоги

0
618

Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2004-2009 р.н. (U-15)

                                                        Конференція «Захід»

                                                                     Група «Б»

Підсумкова турнірна таблиця:

 

Команда 1 2 3 4 М’ячі О М
З П
1 ДЮСШ «Спортлідер+» ////// 8-2

8-3

3-2

3-3

(3-1)

5-3

5-2

32 15 17 1
2 «Комета» 2-3

3-3

(1-3)

18-5

5-3

////// 4-3

5-3

37 20 13 2
3 ДЮСШ №1 2-8

3-8

////// 5-18

3-5

19-1

6-3

38 43 6 3
4 КДЮСШ “Коломия” 3-5

2-5

1-19

3-6

4-3

8-6

////// 21 44 0 4

 

Плей-оф:

1/2 фіналу. 1 матч

ДЮСШ «Львів» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 0:5

   

Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2008-2009 р.н. (U-11)

                                                  Конференція «Захід»

                                                            Група «Б»

9 тур

ДЮСШ “Городенка”  – ДЮСШ “Спортлідер+” – 3:0

Турнірна таблиця:

Команда 1 2 3 4 5 6 М’ячі О М
З П
1 ДЮСШ “Спортлідер+”

Хмельницький

////// 13-0

18-0

0-3 7-1

2-0

9-0

6-0

8-1

6-1

68 6 24 1
2 ДЮСШ “Дністер”

Новодністровськ

0-13

0-18

////// 1-7 0-5

1-4

1-9

5-9

8 65 0 6
3 ДЮСШ “Городенка” 3-0 7-1 ////// 5-1

1-2

2-1 3-1 21 6 15 3
4 КДЮСШ “Коломия” 1-7

0-2

1-5

2-1

////// 1-2

1-2

6 19 3 5
5 ДЮСШ “Фортеця”

Кам’янець-Подільський

0-9

0-6

5-0

4-1

1-2 2-1

2-1

////// 4-0

1-1

(3-4)

19 21 16 2
6 ДЮСШ “Дунаївці”

Хмельницька обл.

1-8

1-6

9-1

9-5

1-3 0-4

1-1

(3-2)

////// 22 28 8 4

 


Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2006-2007 р.н. (U-13)

                                                   Конференція «Захід»

                                                           Група «Б»

12 тур

ДЮСШ “Тернопіль” – ДЮСШ “Спортлідер+” – 1:1 (3:2 по пен.)

Турнірна таблиця:

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 М’ячі О М
З П
1 ДЮСШ “Тернопіль” ////// 3-0 8-3

10-5

4-4 (2-0)

1-1 (3-2)

3-0 7-1

7-0

9-2

11-5

5-1

10-2

78 24 34 1
2 ДЮСШ “Городенка” 0-3 ////// 4-2 1-3 4-1 11-2 4-1

1-1

(3-2)

25 12 13 5
3 ДЮСШ-1 “Освіта”

Чернівці

3-8

5-10

////// 12-8

5-9

6-7 12-0 6-2

7-2

56 46 12 6
4 ДЮСШ “Спортлідер+

Хмельницький

4-4 (0-2)

1-1 (2-3)

2-4 8-12

9-5

////// 1-10

2-5

3-4

4-2

12-8 9-3

2-4

57 62 14 4
5 Буковина – 06

Чернівці

0-3 3-1 10-1

5-2

////// 0-4 1- 1 (3-2) 7-1 26 13 14 3
6 ДЮСШ “Фортеця”

Кам’янець-Подільський

1-7

0-7

1-4 7-6 4-3

2-4

4-0 ////// 8-7

7-2

5-1

3-2

42 43 21 2
7 РДЮСШ “Колос” м. Бар 2-9

5-11

2-11 0-12 8-12 1-1 (2-3) 7-8

2-7

////// 27 71 1 8
8 КДЮСШ “Коломия” 1-5

2-10

1-4

1-1

(2-3)

2-6

2-7

3-9

4-2

1-7 1-5

2-3

////// 19 60 4 7

 


Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ