Для того, щоб взяти очки у Львові, «Соколу» не вистачило одного голу

0
463

Шостий тур футзальної Favbet Екстра-ліги матчем у Львові відкривали місцева «Енергія» та хмельницький «Сокіл», і до цієї гри обидві команди підійшли з певними кадровими проблемами. Більш суттєвими їх можна вважати у гостей, бо нежить залишила поза складом Миколу Сохорука, який, не зважаючи на свої 15, в попередніх матчах вже встиг продемонструвати досить пристойний рівень. Тому протягом підготовки до виїзду до Львова Роман Ковальчик змушений був займатися пошуками нового гравця у другу четвірку, і врешті решт свій вибір зупинив на Максимі Стрельцову. До цього молодий гравець, якому найближчого понеділка виповниться 16, фрагментами вже виходив на майданчик, але проти «Енергії» на нього чекав повноцінний матч. Щодо господарів, то в них через травму Войтовича виникла проблема з другим воротарем, але за наявності в бойових кондиціях Андрія Пітулі поява на паркеті Антона Чудного, заявленого в якості другого голкіпера, була малоймовірною.

В матчі проти «Сокола» головний тренер «енергетиків» Валерій Легчанов вирішив піти на зміну порядку виходу четвірок на майданчик, і у господарів гру розпочали не досвідчені Струк з партнерами, а більш молодий та мобільний квартет, лідером якого можна вважати Легендзевича. Сама ж гра розпочалася з невеличким запізненням: під час виконання Гімну України в ПС «Галичина» несподівано вимкнулось світло над половиною майданчика, саме над тією, де мав грати «Сокіл». Знадобилось близько п’яти хвилини, щоб все налагодити, і на майданчику закипіли ігрові події.

В перші півтори хвилини було багато втрат м’яча з обох сторін, коли ж у «Енергії» відбулася зміна четвірок, господарі отримали право на штрафний, з якого Пелех пробив вище воріт. Згодом було ще кілька ударів в напрямку воріт Шевченка, і вони також були повз ворота. Першого ж удару «Сокола» довелося чекати майже 7 хвилин – Хамдамов зліва пробив дуже потужно, але поруч з дев’яткою. За дві хвилини після нашого кутового до воріт вже було дуже близько, коли Токар пробивав з-меж штрафного майданчика. Невдовзі Токар пробив під поперечину, і Пітуля перевів м’яч на кутовий. Рахунок же в грі був відкритий, коли тайм добігав свого екватору. Після кутового і дальнього удару Шевченко не втримав м’яча в руках, Струк був першим і спокійно вразив порожні ворота.

Здобувши перевагу в рахунку, «енергетики» намагалися розвинути її. Біля володінь Шевченка було гаряче, і хоча «Сокіл» надійно захищався, на 14-й хвилині Роман Ковальчик вирішив взяти тайм-аут, щоб внести корективи. Після нього хмельничани заробили штрафний, але Бабак з 14-ти метрів пробив не найкраще. За кілька секунд ще один удар Бабака – поруч зі штангою. Пройшло ще кілька секунд, контратака «Сокола» «2 в 1», і Пітулю після третього поспіль удару Бабака від голу врятувала штанга!

Гра пішла «туди-сюди», і на 17-й хвилині вже Шевченка підстрахувала поперечина після удару Когута. За 2.55 Валерій Легчанов скористався своїм правом на хвилину, коли у «Енергії» був стандарт на гостьовій половині. Нічого з нього господарі не витиснули, але м’яч вони контролювали все ж таки більше, ніж гравці «Сокола». Так було рівно до останньої хвилини. «Сокіл» за останні 60 секунд провів кілька атак, але м’яч у ворота так і не зайшов.

Тайм другий розпочався з атак «Сокола», у нашої команди були кілька стандартів, з завершенні яких бракувало влучних ударів. А от удар Кузя на 22-й хвилині справа в дотик був бездоганним, і м’яч влетів в дальній кут.

Рахунок був не на користь «Сокола», але гра була вже повністю рівною. Моменти мали обидві команди, справа була лише в тому, щоб їх використати. На 28-й хвилині Стрельцов був дуже близьким до голу, але Пітуля у неймовірному шпагаті потягнув м’яч з кута воріт. І тут знову!!! Це мова про світло, яке в ПС «Галичина» зникло вже повністю!

Пауза тривала хвилин з 8, бо грати в напівтемряві було неможливим. Коли ж світло розпалалося в приємному обсязі, гра поновилася, і грати залишалося більше 11-ти хвилин.

Втім, вимушена пауза суттєво не позначилася на грі, і на атаку грали обидві команди. Точнішими виявилися господарі – на 33-й хвилині Легендзевич вразив ворота ударом метрів з 13-ти. Тут же Роман Ковальчик взяв тайм-аут, після якого Шевченко вже більше грав як п’ятий польовий гравець.

Звичайно, таке було, коли дозволяла ситуація. «Енергія» в цей час прагнула грати на утримання м’яча, а якщо атакувати, то вже «до вірного». Такого «вірного» було небагато, а у нас на 36-й хвилині Токар вийшов сам на сам з Пітулею, але переграти воротаря не зміг. За кілька секунд м’яч у штрафній влучив у руку Струка, і це – пенальті. Хамдамов пробив невідпорно – 3:1. А за хвилину «Сокіл» відставав лише на 1 м’яч. Данилюк справа пробив в ближній кут, і Пітуля пропустив м’яч поміж ніг.

3:2 – це вже було цікаво, і обіцяло напругу! Вона на майданчику і була до останніх секунд. «Сокіл» дуже прагнув врятувати гру, і такий шанс був за 14,4 секунди до сирени. Хмельничани отримали право на штрафний в 14-ти метрах від воріт, але Бабак пробив в стінку. Більше часу на атаку не було. За 0,8 секунди Легендзевич прийняв на себе м’яч після удару Бабака, і за мить пролунала сирена.

«Сокіл» поступився 2:3, але це той випадок, коли команді нема за що дорікнути. Наступна гра у нашої команди 3 жовтня, в Хмельницькому проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа».