Дмитро Сорока: «Кожне розслаблення – це вже недопрацювання»

0
1314

Гравець СК «Сокіл» Дмитро Сорока в інтерв’ю клубній прес-службі поділився своїми враженнями після вдалого дебюту у стартовому матчі Екстра-ліги. Ще місяць тому цей хмельницький хлопець грав у чемпіонаті міста, а минулими вихідними відмітився дублем у грі проти “ІнБев” (Житомир).

Вітаємо тебе із вдалим початком. Які враження від дебюту?

Перш за все, задоволений тим, що команда перемогла. Розпочинати сезон з перемоги – завжди дуже важливо. Щодо власного дебюту, то мене все ще переповнюють емоції. Екстра-ліга – це перший турнір для мене такого рівня. Ще кілька місяців тому слідкував за ним на трибуні, а тепер беру у ньому участь особисто. Все ще не можу звикнути до цього відчуття.

– Як оцінюєш рівень суперника?

Мені складно аналізувати команду «ІнБев», так як ще тільки початок сезону. На полі відчувалось, що більшість гравців люди досвідчені, відмінно контролюють м’яч та добре бачать поле, але поки що їм не вистачає зіграності. Могли, напевно, зіграти і краще, але ми не дали їм цього зробити. Думаю, в майбутніх матчах вони ще себе обов’язково проявлять.

– Кілька слів про сам матч.

Гра була динамічна, напружена. Обидві команди прагнули проявити себе з найкращого боку. Виступаючи перед своїми вболівальниками, «ІнБев» вирішив зіграти з перших хвилин від атаки, але це тільки було нам на руку. У другому таймі моменти були в обох команд, але чогось не вистачило для їх реалізації. Можливо, трохи везіння, а, можливо, десь не вистачило індивідуальної майстерності. Будемо більше працювати над цим аспектом.

– До речі, чи кардинально відрізняються тренування першої та другої команди «Сокола»?

В тактичному плані – не дуже. Все ж таки одна школа, одні вимоги, схеми. А ось у фізичному та психологічному плані – так. Більша відповідальність, адже ціна помилки зростає у кілька разів, та й швидкість прийняття будь-якого рішення мусить бути набагато вища. Кожне розслаблення – це вже недопрацювання. Спочатку було дуже важко, але зараз уже простіше. Я розумію, чого від мене вимагає тренер і намагаюсь досконало ретельно виконувати його вимоги. Але це ще не завжди виходить (посміхається).

– Чи відчував ти якийсь психологічний тиск перед матчем?

Трохи переживав, але коли опинився на майданчику, то одразу ж про все забув. Усі зусилля звелись на те, щоб згадати вивчене на тренуваннях та пам’ятати теоретичні вказівки тренерів. Напевно, це і дало бажаний результат. Страх мусить мотивувати, а не відволікати від головного.

– Цими вихідними команду очікують аж два матчі: проти «Кардинала-Рівне» та «Епіцентра К-Авангард». Чого очікуєш від цих протистоянь?

Вважаю, що буде дуже складно, але ми до цього готові. Кожний в команді прагне продемонструвати все що вміє та довести керівництву та тренеру, що вартий їхньої довіри. Хочемо продовжити переможну ходу, хоча і розуміємо, що буде не просто. «Кардинал» – тренерська команда, дисциплінована та непоступлива. Впевнена перемога над «Енергією» – це зайвий раз доводить. «Епіцентр» також став значно сильнішим в порівнянні з минулим сезоном. У матчі проти «Продексіма» вони виглядали дуже пристойно. Якби реалізували усі свої моменти, рахунок міг бути зовсім інакшим.

– Можливо, хочеш звернутися до наших вболівальників?

Так, хотілось би подякувати усім за підтримку, за теплі слова та за те, що ви так хвилюєтеся за нас. Ми це дуже цінуємо та зробимо усе, щоб ви нами пишались. Сподіваємось, що під час домашнього матчу нас чекатиме та підтримка, до якої ми так звикли у минулих сезонах.

Прес-служба СК «Сокіл» 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ