Думка експерта. Олександр Дикий дає прогноз на матчі 5-го туру Екстра-ліги

0
2900

Ми відкриваємо нову рубрику на нашому сайті. У ній гравці, вболівальники, тренери, керівники команд та інші відомі в хмельницькому футзалі особистості зможуть дати прогноз на матчі Екстра-ліги. Відкриває нашу рубрику харизматична і безпосередня людина, гравець команди «Вентс» Олександр Дикий. Отже, прогноз нашого експерта:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)

Я думаю, що в цьому матчі буде нічия. «Ураган» дуже сильно виглядав перед сезоном, а зараз не вражає. «Енергія» в передсезонний період грала не дуже переконливо, та й зараз грає нестабільно. Останній матч з «Епіцентром» – тому підтвердження. Прогнозую, що буде закрита гра з обох сторін і малорезультативна нічия з рахунком 1:1 або 2:2.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – ХІТ (Київ)

Мені подобається ХІТ – команда на старті чемпіонату виглядає дуже потужно, і я думаю, буде ще додавати. «Епіцентр» – дебютант змагань і цій команді ще складно на рівних змагатися з киянами. Прогнозую перемогу ХІТа з різницею в 3-4 м’ячі.

«Титан» (Покровське) – «Юні-Ламан» (Одеса)

«Титан» демонструє хорошу фізичну підготовку і бійцівські якості. Плюс грати будуть в Покровському, на не дуже якісному покритті, до якого господарі звичні. Одеська команда, хоча і зіграла внічию з «Продексімом», поки не вражає. Але навряд чи гра вийде легкою для «титанів». Прогнозую мінімальну перемогу «Титана».

«Сокіл» (Хмельницький) – «Інбев/НПУ» (Житомир/Київ)

Наші повинні обігрувати «ІнБев/НПУ». Так, є проблеми зі складом через дискваліфікації, але, по-перше, нарешті на грі будуть глядачі, і це додасть «соколятам» настрою, а по-друге, на старті «Сокіл» виглядає цікавіше суперників. Передбачу перемогу «Сокола» з різницею в два м’ячі.

«Продексим» (Херсон) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Абсолютно не вражає поки «Продексім», хоча склад у команди за іменами дуже сильний. «Кардинал», навпаки, сподобався. У порівнянні з тим складом, який у команди був на Кубку Свободи, з’явилися нові гравці, і думаю, що з часом ця команда теж додасть. Але в цьому матчі поставлю на мінімальну перемогу чемпіона.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ