Два різні тайми і перемога в серії пенальті: «Сокіл» (U-15) в першій грі в Луцьку був сильнішим за КІВС «Енергію»

0
316

З певними кадровими проблемами юнацька команда «Сокола» прибула на матчі третього туру чемпіонату України серед юнаків U-15: через різні причина вдома залишилися Данило Жук та Артур Хібовський. Тренеру команди Віталію Розпаченюку довелося корегувати склад, який з атак розпочав гру проти КІВС «Енергія», першу в цьому турі. У нашої команди були дві непогані нагоди відзначитися, проте підвела реалізація. В свою чергу, і у львів’ян був вбивчий момент, який хмельничанам вдалося нейтралізувати колективними зусиллями.

На 6-й хвилині «Соколу» вдалася контратака, і після прострілу зліва Максим Мельник ударом з-меж штрафної відкрив рахунок. Подвоїли ж його наші юнаки незадовго до перерви, коли Максим Бернада в чудовому стилі переграв воротаря КІВС «Енергії» Яремчука.

Перерва докорінно змінила перебіг подій на майданчику, і за якісь дві з половиною хвилини «енергетики» поновили рівновагу. Кілька хвилин знадобилося хмельничанам, щоб відійти від цього подвійного удару і самим знову створювати загрозу львівським воротам. Найкращий момент вивести «Сокіл» вперед в середині тайму був у Бевза, але його удар з дуги відбив Яремчук.

За нічийного рахунку в основний час для виявлення переможця командам довелося бити 6-тиметрові удари. В серії пенальті наші юнаки реалізували всі три свої спроби, в той час, як львів’яни з чотирьох лише одну. Тож, перемога в серії пенальті 3:1, яка додала нашій команді до активу два очки.

Сьогодні, 25 січня, «Сокіл» (U-15) орієнтовно о 13.30 знову вийде на майданчик, щоб зіграти проти «Іллічівця».

25 січня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – КІВС «Енергія» (Львів) – 2:2 (2:0). Пенальті 3:1

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Олександр Топишко, Максим Бернада – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назар Токар – Кирило Стасюк, Максим Мельник – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Максим Мельник, 6, Максим Бернада, 15 – Максим Березяк, 17, Данило Бевз, 19-автогол
Пенальті у «Сокола» забили: Ростислав Ростківський, Максим Бернада, Данило Бевз

В перший ігровий день були зафіксовані такі результати:

«Кристал» (Одеса) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 5:4
«Чорне море» (Одеса) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:2 (пенальті 4:2)
«Сокіл» (Хмельницький) – КІВС «Енергія» (Львів) – 2:2 (пенальті 3:1)
ДЮСШ № 25 (Київ) – КДЮСШ «Барса» (Шостка) – 3:0
12.20. «Гопри» (Гола Пристань) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі)
12.20. «Фенікс» (Харків) – ДЮСШ № 4 (Рівне)
13.30. «Іллічівець» (Чорноморськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
13.30. ДЮСШ № 25 (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
14.40. «Гопри» (Гола Пристань) – ДЮСШ № 4 (Рівне)
14.40. «Чорне море» (Одеса) – «Кристал» (Одеса)
15.50. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – КДЮСШ «Барса» (Шостка)
15.50. «Фенікс» (Харків) – КІВС «Енергія» (Львів)

Турнірна таблиця з урахуванням результатів матчів першого ігрового дня третього туру, які вже завершилися

1. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 11 ігор, 26 очок, 26:26
2. ДЮСШ № 25 (Київ) – 12 ігор, 26 очок, м’ячі 54:17
3. ДЮСШ № 4 (Рівне) – 11 ігор, 24 очка, 39:12
4. «Чорне море» (Одеса) – 12 ігор, 24 очка, 29:18
5. КІВС «Енергія» (Львів) – 12 ігор, 21 очко, 26:18
6. «Фенікс» (Харків) – 11 ігор, 20 очок, 32:26
7. «Гопри» (Гола Пристань) – 11 ігор, 19 очок, м’ячі 36:22
8. «Кристал» (Одеса) – 12 ігор, 18 очок, 29:43