«Динамо-ГУНП» – «Сокіл-3»: цікавий матч з драматичним завершенням

0
2384

«Соколята» зіграли з діючим чемпіоном Преміум-ліги і вигравали до останньої хвилини.

Та пенальті і гол за секунди до свистка дозволив вперше в історії турніру святкувати перемогу «динамівцям».

«Сокіл-3» проти «динамівців»… З першого сезону наша команда незмінно обігрувала сьогоднішнього суперника. Й цілком могла розраховувати на продовження приємної серії. Але…

В Екстра-лізі перерва через участь збірної у Євро-2018. Й це дозволило Цилепі і Луцюку  знову зіграти за третю команду. Таке підсилення вплинуло на гру. «Сокіл-3» хоч і грав другим номером, та відповідав дуже гостро.

Динамо-ГУНП – Сокіл-3 – 5:4

Арбітри: Андрій Сас, Сергій Подворний

Динамо-ГУНП: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соботюк, Соколюк, Наскальний, Грицик, Сторожук, Федорко, Подлюк, Розгон, Заєць

Сокіл-3: Гончар, Чайка, Розпаченюк, Роговський, Цилепа, Луцюк, Оліферчук, Ноль, Кравчук

Голи: Колесников (26, 40, +54, 54), Сохорук (53) – Роговський (18, 47), Цилепа (30, 35)

Попередження: Соколюк (47) Розпаченюк (50), Роговський (54)

На удари Сторожука, Колесникова і Бабія, які нейтралізував Гончар, наші відповіли моментами Луцюка. Спочатку він пробивав з середньої дистанції і Попроцький відбив на кутовий. Стандарт наші розіграли класно. Але то й же Луцюк пробив з вигідної позиції неточно. Далі був непоганий постріл від Наскального і гол від наших. Знову кутовий з правого флангу, класний розіграш і на ударній позиції Роговський – 1:0. Перед перервою «динамівці» заробили штрафний і розіграли його результативно. Удар Колесникова і 1:1.

Більш результативним був другий тайм. Він розпочався за схожим сценарієм. «Динамо-ГУНП» атакувало, а «Сокіл-3» організовано оборонявся і терпляче вичікував на свій шанс. Такий в контратаці отримав Цилепа, який вийшов практично один в один з голкіпером і пробив у дальній нижній кут – 2:1. Він же збільшив рахунок. І знову наші вдало розіграли кутовий. Цилепа пробивав з шестиметрової лінії – 3:1.

Пройшло декілька хвилин і Колесников скоротив відставання в рахунку. Він звично для себе точно пробив із лівої. М’яч він отримав метрів за вісім від воріт на правому фланзі – 3:2. Далі «Динамо-ГУНП» грало із п’ятим. В одній з атак вони помилилися і Роговський зі своєї штрафної зони поцілив у пусті ворота – 4:2.

Далі наші грали надійно і мало що дозволяли супернику. Хоч той і володів м’ячом. За хвилину до фінального свистка простріл Колесникова замкнув Сохорук – 4:3. Здавалося, цей гол лише підсолодить поразку «динамівців».

Та втримати навіть нічию не вдалося. За 20 секунд до завершення гри арбітр угледів порушення Роговського на Сохороку і він призначив пенальті. Колесников з позначки був точним – 4:4. Ще декілька секунд і Попроцький зі своєї штрафної кидає руками в сторону воріт «соколят», Колесников підсікає головою і м’яч опиняється і сітці – 4:5.

Прикра поразка «Сокола-3». Але саме в таких матчах і з такими суперника загартовуються молоді гравці. Тому навіть від поразок є користь.

Вже менш як за добу «Сокіл-3» зіграв наступну гру. Це був матч-відповідь 1/8 Кубку Преміум-ліги. Суперником стала «Феміда-Старлайф», яка лідирує в чемпіонаті. У першій грі наші поступилися з рахунком 1:5 і не мали багато шансів пройти далі. Звітна гра «соколятам» відверто не вдалася. Не міг допомогти гравцям на полі Розпаченюк, який відбував дискваліфікацю через перебір попереджень. У підсумку наші поступилися практично без варіантів – 1:9. То ж далі йдуть «фемідівці», а наші хлопці повністю зосередяться на чемпіонаті.

Феміда-Старлайф – Сокіл-3 – 9:1

Феміда-Старлайф:  «Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Гончарук, Бродзянський, Люблінський, Гребенюк, Бакалярик, Маковійчук, Куляк, Рибак, Ткачук

Сокіл-3: Гончар, Луцюк, Ноль, Цилепа, Роговський, Оліфарчук, Чайка, Кравчук

Голи: Рибак (7, 18), Гребенюк (21, 22), Ткачук (27), Бакалярик (33), Романюк (43), Бойко (44)

У наступному турі чемпіонату «Сокіл-3» зіграє із «Кардіфф-Прикордонником», який йде десятим і веде боротьбу за зону плей-офф. Наші можуть собі забезпечити путівку в 1/4 за підсумками наступного туру.