ДЮСШ «Сокіл» братиме участь у розіграші Кубку Західного регіону серед юнаків

0
497

30 та 31 березня у Хмельницькому відбудеться Кубок Західного регіону серед юнаків 2006-2007 та 2008-2009 років народження.

У віковій категорії 2006-2007 років народження зіграє 8 команд, які шляхом жеребу були поділені на дві групи по 4 колективи. Команди, яким дістався при жеребкуванні непарний порядковий номер, потрапили у підгрупу “А”, інші ж колективи сформували підгрупу “В”. За підсумками колового турніру у групах по дві кращі команди з кожного квартету продовжать боротьбу за медалі у плей-офф, а колективи, які завершать групову стадію на 3-ій та 4-ій позиціях, завершать турнір матчами за підсумкові 5-8 місця, які відбуватимуться також за кубковою системою.

Склад підгруп Кубку Західного регіону серед юнаків 2006-2007 років народження виглядає наступним чином:

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)
2
F.S. ProffiBall (Хмельницький)
3
КДЮСШ Коломия (Івано-Франківськ)
4
ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

1 тур

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

2 тур

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – F.S. ProffiBall (Хмельницький)

ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

3 тур

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці)
2
КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.)
3
Буковина-06 (Чернівці)
4
ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

1 тур

ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.) – Буковина-06 (Чернівці)

2 тур

ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці) – КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.)

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – Буковина-06 (Чернівці)

3 тур

Буковина-06 (Чернівці) – ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці)

КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 

А ось у віковій категорії 2008-2009 років народження зіграє 6 команд, які визначатимуть імена переможця та призерів по коловій системі.

Склад учасників Кубку Західного регіону серед юнаків 2008-2009 років народження виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)
2
ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)
3
КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)
4
ДЮСШ Дунаївці
5
ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)
6
ДЮСШ Дністер (Новодністровськ)

1 тур

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Дністер (Новодністровськ)

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Дунаївці

2 тур

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)

ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

ДЮСШ Дністер (Новодністровськ) – ДЮСШ Дунаївці

3 тур

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Дністер (Новодністровськ)

ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

4 тур

ДЮСШ Дністер (Новодністровськ) – ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький)

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Дунаївці

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

5 тур

ДЮСШ “Спортлідер+” – СК “Сокіл” (Хмельницький) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Дністер (Новодністровськ)

 

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ