ДЮСШ “Спортлідер+” – переможець турніру “Кубок Бару-2018”

0
3986

На Вінничині відбувся турнір з футзалу серед дитячих команд. Його учасниками стали і представники нашої дитячо-юнацької школи на базі СК “Сокіл”. 

У місті Бар, Вінницької області пройшов традиційний турнір “Кубок Бару-2018”.  У ньому прияло участь 6 команд з різних куточків Украіни. Честь нашого клубу захищали вихованці Ярослава Федоренка. Це вікова группа 2008 року народження.

Суперниками нашої команди стали РДЮСШ “Колос” (Бар), ДЮСШ “Хмільник” (Хмільник), “ІнБев” (Житомир), ДЮСШ “Вугледар” (Донецька обл.), “АвтоРіа” (Вінниця). Звання чемпіона та призерів розігрувались в одноколовому турнірі.

Наші вихованці не дали жодного шансу суперникам, здобувши п’ять перемог у п’яти зустрічах.

“Спортлідер+” – “ІнБев” – 8:3 

РДЮСШ “Колос” – “Спортлідер+” – 2:7

“Спортлідер+” – ДЮСШ “Вугледар” – 5:4

ДЮСШ “Хмільник – “Спортлідер+” – 3:4

“Спортлідер+” – “АвтоРіа”  – 4:0

“Дуже солідний склад учасників, усі команди претендували на перемогу у турнірі. Ми були краще підготовлені, тому й змогли проявити себе. Добре, що хлопці зуміли здобути перемоги у кожному з матчів, у їх віці це вкрай важливо. Сезон тільки розпочинається, ще є багато ньюансів, над якими потрібно працювати, але відчуваємо, що ми на правильному шляху.  Такі турніри – дуже важливі, як в фізичному, так і в психологічному плані”,  – зазначив тренер академії  Ярослав Федоренко.

Склад команди переможців:  Басараба Ярослав, Онищук Тимофій, Павлик Андрій, Зарванський Вадим, Мержук Роман, Гонтар Тимур, Крицкалюк Трофим, Савінкін Ілля, Юхимець Дмитро, Бистрицький Микола, Цуцуловський Денис, Марущак Юрій.

Також зазначимо, що Гонтар Тимур отримав приз як  кращий голкіпер турніру.

Прес-служба СК “Сокіл”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ