ДЮСШ «Спортлідер+» вдало стартувала на Кубку України серед юнаків 2000-2001 р.н. у Житомирі

1
1652

Впевнено перегравши усіх суперників на груповому етапі, юні «лідери» вийшли у плей-офф з першого місця

Цими днями у Житомирі проходить розіграш Кубка України з футзалу серед юнаків 2000-2001 років народження, в якому за головний трофей змагаються вісім команд з різних куточків країни, серед яких і хмельницька ДЮСШ «Спортлідер+». На першому етапі усі суперники були розділені волею жеребу розділені на дві підгрупи, і хмельничани за підсумками жеребкування потрапили до підгрупи «В», де їх суперниками стали «Полісся-2000» (Житомир), «Іллічівець» (Чорноморськ) та ДЮСШ (Васильківка). Відзначимо, що «лідери» є на турнірі однією з небагатьох команд, в якій виступає чимало гравців молодше встановленого віку, але це не завадило підопічним Артема Гласа здобути три перемоги у матчах групового етапу та вийти у плей-офф з першого місця. Про перипетії поєдинків юних хмельничан на груповій стадії Кубку України далі у нашому огляді.

«Полісся-2000» (Житомир) – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – 2:3
Голи:
 Станішевський (4), Чорновіл (6) – Вербовий (17, 30), Липчинський (18)
Попередження: Жуков (8) – Омарі (3), Липчинський (11)

Найважчим для «лідерів» видався стартовий матч турніру, у якому на підопічних Артема Гласа очікувала зустріч із господарями змагань, «Поліссям-2000» із Житомира. Розпочався матч за переваги житомирян, які вже до 6-ої хвилини провели два «сухі» м’ячі у ворота хмельничан, і «лідери» в надії відігратися, відразу змінили голкіпера на п’ятого польового. Активно застосовуючи «п’ятого», вихованці ДЮСШ «Спортлідер+» активно «терзали» оборону суперника, яка дала подвійну тріщину під завісу першого тайму, коли Вербовий та Ліпчинський, залишивши впродовж однієї хвилини результативний «автограф» у воротах «Полісся-2000», відродили інтригу в матчі. Надалі психологічна перевага була вже на боці хмельничан, які активно діяли в атаці, змушуючи кіпера «Полісся-2000» крутитись, наче білку в колесі. Третій гол у ворота житомирян по такій грі був лише питанням часу, і стався на 30-ій хвилині, коли Вербовий влучним ударом під поперечину забив м’яч, який в підсумку і став переможним – вольова перемога ДЮСШ «Спортлідер+» із рахунком 3:2.

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 6:0
Голи:
 Мельник (7, 12), Омарі (8), Цилепа (19), Первєєв (27), Вербовий (31)

На куражі після вольової звитяги над «Поліссям 2000», підопічні Артема Гласа в другому турі буквально «не помітили» на майданчику свого суперника в особі чорноморського «Іллічівця». Гра з першої і до останньої хвилини проходила за помітної ігрової переваги «лідерів», які в ефектному стилі провели шість «сухих» м’ячів у ворота свого суперника та вирішили долю переможця ще задовго до фінального свистка. Героєм зустрічі став Роман Мельник, який відзначився дублем, також по одному результативному удару у свій актив записали Омарі, Цилепа, Первеєв та Вербовий. В підсумку – більш ніж впевнена перемога ДЮСШ «Спортлідер+» з рахунком 6:0.

«Спортлідер+» (Хмельницький) – ДЮСШ (Васильківка) – 7:5
Голи:
 Вербовий (9, 18), Цилепа (11), Гринь (14, 15), Омарі (28, 33) – Галич (5, 9, 22), Ляшко (7), Шевцов (30)

Доволі важким для «лідерів» виявився заключний матч групового етапу, у якому суперником хмельничан виступала ДЮСШ з міста Васильківка. Початок матчу став справжнім «холодним душем» для підопічних Артема Гласа, які вже на 9-ій хвилині програвали із різницею у три м’ячі, однак надалі зуміли проявити характер і продемонструвавши впевнену та переконливу гру при розіграші «зайвого» ще до завершення першого тайму перевтілити «-3» на «+2» у свою користь. Після перерви суперники продовжували діяти у відкритій манері, і ще двічі обмінялися забитими голами – непроста перемога ДЮСШ «Спортлідер+» з рахунком 7:5, у складі якого найбільш помітним було тріо Вербовий-Гринь-Омарі, кожен з якого оформив у цій зустрічі по дублю.

Таким чином, здобувши перемоги у всіх трьох іграх групового етапу, юні «лідери» перемогли у власній групі, і вийшли у стадію плей-офф з першого місця, де сьогодні у 1/2 фіналу зустрінуться із «Таврією» з містечка Василівка, яка у цих змаганнях представляє Запорізьку область.

Підсумками групового етапу із клубною прес-службою люб’язно поділився головний тренер команди, Артем Глас. «Наше основне завдання участі в цьому турнірі – це не результат, а програвання нашої перспективної молоді, і приємно, що незважаючи на те, що комплектована з гравців набагато молодших, наша команда показує хорошу та змістовну гру. Крім того, варто відзначити вольові якості наших гравців, які двічі програючи по ходу матчів в підсумку здобували позитивний для команди результат» – підсумував Артем Вікторович.