ДЮСШ “Спортлідер+” здобула срібні медалі на турнірі у Барі

0
2738

Вихованці ДЮСШ “Спортлідер+” 2008 р.н. під керівництвом Ярослава Федоренка на змаганнях на Вінничині зупинилися за крок від чемпіонства

20-ого та 21-ого травня, у містечку Бар, що на Вінничині, відбувся щорічний міжрегіональний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед юнаків 2008 р.н. “Кубок Бару”, у якому честь Хмельниччини захищали вихованці ДЮСШ “Спортлідер+” аналогічної вікової категорії. Окрім хмельничан за головний трофей змагалося ще 5 команд: “Колос” (Бар, Вінницька обл.), ДЮСШ “Хмільник”, “Олімпієць” (Житомир), ДЮСШ “Костянтинівка” (Донецька обл.) та ДЮСШ “Темп-Авторіо” (Вінниця). Згідно регламенту, суперники визначали імена переможця та призерів по коловій системі, отож усі учасники провели на турнірі по 5 поєдинків.

Хмельничани на турнірі виступали в ролі одного з фаворитів, не словом, а ділом демонструючи свої найвищі амбіції, здобувши перемоги у іграх із “Олімпійцем” – 3:1, “Колосом” – 4:1, ДЮСШ “Хмільник” – 6:0 та ДЮСШ “Темп-Авторіо” – 2:1. Лише у грі з, як пізніше виявилося, майбутнім чемпіоном, ДЮСШ “Костянтинівкою”, юні “лідери” зазнали гіркоти поразки – 1:4, в підсумку виборовши срібні медалі, а призову трійку замкнув житомирський “Олімпієць”. Окрім нагород срібної проби хмельничанам дісталася перемога і у індивідуальній номінації – Назарій Маліков був визнаний кращим захисником турніру.

Своїми враженнями від підсумкового результату із клубною прес-службою люб’язно поділився головний тренер команди ДЮСШ “Спортлідер+” 2008 р.н., Ярослав Федоренко. “Це був наш перший виїзд на подібні змагання, до цього ми приймали участь лише на турнірах, які проходили на території Хмельниччини. Діти віддали на майданчику усі сили, кожен намагався проявити себе з найкращої сторони. Підсумковим результатом задоволені, але є деякі помилки, над виправленням яких будемо активно працювати” – підсумував Ярослав Анатолійович.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ