Дивізіон 2. Результати матчів

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Тетра – Патріот 20.06 УМВС 1 13.00 8:3
1 ККФА-Vivasan – Прикордонник 20.06 УМВС 1 14.00 10:4
1 Новатор – ЕкоАльт 20.06 УМВС 1 15.00 2:2
1 Лісабон – Ауді 20.06 УМВС 1 17.00 5:4
1 ДЮСШ Спортлідер+ – Атлетик-Ферозіт 21.06 УМВС 2 12.00 2:10
1 AVIVA – Динамо-УМВС 21.06 УМВС 2 13.00 1:3
1 Політехнік – МобіФренд 21.06 УМВС 2 13.00 7:3
1 Менс – Гранд 21.06 УМВС 2 15.00 5:7
1 Фортуна – ЕкоАльт-Адрія 21.06 УМВС 2 16.00 3:5
1 ФК «ЛП» – Стандарт 21.06 УМВС 2 17.00 10:1
2 ЕкоАльт-Адрія – ККФА-Vivasan 27.06 УМВС 1 13.30 0:2
2 Університет – Фаворит 27.06 УМВС 1 14.30 9:1
2 Хмельницькі делікатеси– Спортлідер-3 27.06 УМВС 1 15.30 3:3
2 Воля – Вентс 27.06 УМВС 1 16.30 2:4
2 Атлетик-Ферозіт – Фортуна 28.06 УМВС 1 12.30 6:4
2 ЕкоАльт – Політехнік 28.06 УМВС 1 13.30 1:2
2 МобіФренд – ФК «ЛП» 28.06 УМВС 1 14.30 3:10
2 Полонія – Арсенал-МАДОК 28.06 УМВС 1 15.30 3:4
2 Ауді – ДЮСШ Спортлідер+ 28.06 УМВС 2 13.30 5:3
2 Стандарт – Менс 28.06 УМВС 2 14.30 2:18
2 Патріот – Новатор 28.06 УМВС 2 15.30 3:2
2 Філтекс – Тетра 28.06 УМВС 2 16.30 5:6
2 Динамо-УМВС – Лісабон 04.07 УМВС 1 14.00 4:1
2 Дантист – AVIVA 04.07 УМВС 1 15.00 2:1
3 Менс – МобіФренд 04.07 УМВС 1 16.00 2:1
3 ФК «ЛП» – ЕкоАльт 04.07 УМВС 1 17.00 4:9
3 Гранд – Стандарт 04.07 УМВС 2 12.30 14:0
3 ККФА-Vivasan – Атлетик-Ферозіт 04.07 УМВС 2 13.30 5:2
3 Політехнік – Патріот 04.07 УМВС 2 14.30 4:8
3 ДЮСШ Спортлідер+ – Динамо-УМВС 05.07 УМВС 1 11.30 3:10
3 Лісабон – Дантист 05.07 УМВС 1 12.30 2:2
3 Фортуна – Ауді 05.07 УМВС 2 12.00 3:6
3 Новатор – Філтекс 05.07 УМВС 2 14.00 5:3
3 Прикордонник – ЕкоАльт-Адрія 05.07 УМВС 2 15.00 3:3
4 Атлетик-Ферозіт – Прикордонник 11.07 УМВС 2 12.30 0:4
4 AVIVA – Лісабон 11.07 УМВС 2 13.30 1:2
4 Патріот – ФК «ЛП» 11.07 УМВС 2 14.30 4:4
4 Ауді – ККФА-Vivasan 11.07 УМВС 2 16.30 1:1
4 Дантист – ДЮСШ Спортлідер+ 12.07 УМВС 1 11.30 4:2
4 ЕкоАльт – Менс 12.07 УМВС 1 14.30 1:4
4 МобіФренд – Гранд 12.07 УМВС 2 11.00 3:8
4 Динамо-УМВС – Фортуна 12.07 УМВС 2 12.00 13:2
4 Філтекс – Політехнік 12.07 УМВС 2 13.00 3:4
4 Тетра – Новатор 12.07 УМВС 2 15.00 5:2
5 Гранд – ЕкоАльт 18.07 УМВС 2 12.00 4:8
5 Політехнік – Тетра 18.07 УМВС 2 13.00 4:7
5 Стандарт – МобіФренд 19.07 УМВС 1 11.30 9:5
5 Фортуна – Дантист 19.07 УМВС 1 12.30 3:5
5 Менс – Патріот 19.07 УМВС 1 13.30 1:3
5 ККФА-Vivasan – Динамо-УМВС 19.07 УМВС 1 15.30 4:7
5 Прикордонник – Ауді 19.07 УМВС 2 10.00 8:3
5 ЕкоАльт-Адрія – Атлетик-Ферозіт 19.07 УМВС 2 12.00 1:3
5 ФК «ЛП» – Філтекс 19.07 УМВС 2 13.00 5:2
5 ДЮСШ Спортлідер+ – AVIVA 19.07 УМВС 2 14.00 1:10
6 Дантист – Ауді 25.07 УМВС 1 12.00 2:1
6 Новатор – Стандарт 25.07 УМВС 1 13.00 3:3
6 Тетра – МобіФренд 25.07 УМВС 1 14.00 4:9
6 ФК «ЛП» – Менс 25.07 УМВС 1 15.00 1:2
6 Філтекс – ЕкоАльт 25.07 УМВС 1 16.00 4:2
6 Політехнік – Гранд 25.07 УМВС 1 17.00 3:3
6 ДЮСШ Спортлідер+ – Прикордонник 25.07 УМВС 2 12.00 3:8
6 Фортуна – ККФА-Vivasan 25.07 УМВС 2 13.00 2:6
6 Лісабон – ЕкоАльт-Адрія 25.07 УМВС 2 14.00 3:2
6 AVIVA – Атлетик-Ферозіт 25.07 УМВС 2 15.00 3:1
7 Стандарт – Патріот 26.07 УМВС 1 11.30 3:12
7 Менс – Тетра 26.07 УМВС 1 12.30 6:2
7 Гранд – Філтекс 26.07 УМВС 1 13.30 2:4
7 ФК «ЛП» – Новатор 26.07 УМВС 1 14.30 8:2
7 Прикордонник – Дантист 26.07 УМВС 1 15.30 11:2
7 Фортуна – Лісабон 26.07 УМВС 2 09.00 2:5
7  Атлетик-Ферозіт – Ауді 26.07 УМВС 2 10.00 5:2
7 ККФА-Vivasan – AVIVA 26.07 УМВС 2 12.00 6:1
7 ЕкоАльт-Адрія – Динамо-УМВС 26.07 УМВС 2 13.00 4:6
7 МобіФренд – ЕкоАльт 26.07 УМВС 2 16.00 2:6
8 Філтекс – Стандарт 01.08 УМВС 1 15.00 6:5
8 Тетра – Гранд 01.08 УМВС 1 17.00 9:5
8 ДЮСШ Спортлідер+ – Фортуна 01.08 УМВС 2 11.00 3:3
8 Динамо-УМВС – Атлетик-Ферозіт 01.08 УМВС 2 12.00 7:2
8 Новатор – Менс 01.08 УМВС 2 15.00 2:3
8 Політехнік – ФК «ЛП» 01.08 УМВС 2 16.00 2:2
8 Дантист – ЕкоАльт-Адрія 01.08 УМВС 2 17.00 3:9
8 AVIVA – Прикордонник 01.08 УМВС 2 18.00 3:2
8 Патріот – МобіФренд 02.08 УМВС 1 14.15 10:4
8 Лісабон – ККФА-Vivasan 02.08 УМВС 2 14.45 6:8
9 Менс – Політехнік 08.08 УМВС 1 15.00 3:5
9 ЕкоАльт – Патріот 08.08 УМВС 1 16.00 4:3
9 Атлетик-Ферозіт – Дантист 08.08 УМВС 1 17.00 11:2
9 Ауді – Динамо-УМВС 08.08 УМВС 2 11.00 2:11
9 ККФА-Vivasan – ДЮСШ Спортлідер+ 08.08 УМВС 2 13.00 12:2
9 МобіФренд – Філтекс 08.08 УМВС 2 14.00 1:5
9 Гранд – Новатор 08.08 УМВС 2 15.00 9:7
9 Стандарт – Тетра 08.08 УМВС 2 16.00 3:6
9 Прикордонник – Лісабон 08.08 УМВС 2 17.00 8:3
9 ЕкоАльт-Адрія – AVIVA 08.08 УМВС 2 18.00 4:2
10 AVIVA – Фортуна 09.08 УМВС 1 11.30 8:2
10 Патріот – Гранд 09.08 УМВС 1 12.30 3:1
10 ЕкоАльт – Стандарт 09.08 УМВС 1 13.30 6:2
10 Дантист – ККФА-Vivasan 09.08 УМВС 1 14.30 0:6
10 Новатор – Політехнік 09.08 УМВС 2 09.00 8:2
10 Ауді – ЕкоАльт-Адрія 09.08 УМВС 2 10.00 6:4
10 Динамо-УМВС – Прикордонник 09.08 УМВС 2 11.00 8:7
10 Лісабон – ДЮСШ Спортлідер+ 09.08 УМВС 2 12.00 16:2
10 Тетра – ФК «ЛП» 09.08 УМВС 2 16.00 4:2
11 Патріот – Філтекс 15.08 УМВС 2 13.00 3:4
11 Стандарт – Політехнік 15.08 УМВС 2 15.00 6:10
11 Гранд – ФК «ЛП» 15.08 УМВС 2 16.00 12:4
11 Ауді – AVIVA 16.08 УМВС 1 11.30 3:4
10 Філтекс – Менс 16.08 УМВС 1 13.30 6:2
11 Прикордонник – Фортуна 16.08 УМВС 2 10.00 5:0
11 ЕкоАльт-Адрія – ДЮСШ Спортлідер+ 16.08 УМВС 2 11.00 2:4
11 Атлетик-Ферозіт – Лісабон 16.08 УМВС 2 12.00 5:6
11 Динамо-УМВС – Дантист 16.08 УМВС 2 13.00 13:5
11 ЕкоАльт – Тетра 16.08 УМВС 2 16.00 3:4
11 МобіФренд – Новатор 16.08 УМВС 2 17.00 0:5
18 Політехнік – Лісабон 22.08 УМВС 1 14.00 3:3 пен. 4:3
18 Тетра – Ауді 22.08 УМВС 1 15.00 11:2
18 Філтекс – Атлетик-Ферозіт 22.08 УМВС 1 17.00 6:6 пен. 3:1
18 Патріот – Дантист 22.08 УМВС 2 11.00 12:3
18 ЕкоАльт – Прикордонник 22.08 УМВС 2 12.00 3:3 пен. 4:3
МобіФренд – Фортуна (втішний кубок за 17-22 місця) 22.08 УМВС 2 13.00 0:5
18 Гранд – ККФА-Vivasan 22.08 УМВС 2 15.00 3:3 пен. 4:3
18 Менс – AVIVA 22.08 УМВС 2 16.00 4:6
18 ФК «ЛП» – Динамо-УМВС 22.08 УМВС 2 17.00 2:7
ЕкоАльт-Адрія – Новатор (втішний кубок за 17-22 місця) 22.08 УМВС 2 18.00 1:5
14 Політехнік – Динамо-УМВС (1 гра) 24.08 УМВС 1 13.00 3:3 пен. 3:5
14 Тетра – AVIVA (1 гра) 24.08 УМВС 1 15.00 4:7
14 Патріот –ЕкоАльт (1 гра) 24.08 УМВС 1 17.00 6:1
14 Філтекс – Гранд (1 гра) 24.08 УМВС 2 10.00 5:2
ДЮСШ-Спортлідер+ – Стандарт (втішний кубок за 17-22 місця) 24.08 УМВС 2 12.00 7:15
ККФА-Vivasan – Менс (Кубок Виклику за 9-12 місця) 24.08 УМВС 2 14.00 4:2
Прикордонник – Лісабон (Кубок Виклику за 9-12 місця) 24.08 УМВС 2 15.00 7:3
Атлетик-Ферозіт – Ауді (Кубок Надії за 13-16 місця) 24.08 УМВС 2 16.00 5:0
ФК «ЛП» – Дантист (Кубок Надії за 13-16 місця) 24.08 УМВС 2 17.00 7:6
Стандарт – ЕкоАльт-Адрія (17-22 місце) 29.08 УМВС 1 13.00 6:5
Динамо-УМВС – Політехнік (2 гра) 29.08 УМВС 1 14.00 4:4 пен. 4:5
Гранд – Філтекс (2 гра) 29.08 УМВС 1 15.00 3:2
ФК «ЛП» – Атлетик-Ферозіт (13-16 місце) 29.08 УМВС 1 17.00 1:2
Прикордонник – Менс (9-12 місце) 29.08 УМВС 2 11.00 8:6
ДЮСШ-Спортлідер+ – Фортуна (17-22 місце) 29.08 УМВС 2 12.00 4:5
Дантист – Ауді (13-16 місце) 29.08 УМВС 2 13.00 2:3
14 AVIVA – Тетра (2 гра) 29.08 УМВС 2 16.00 1:6
14 ЕкоАльт – Патріот (2 гра) 29.08 УМВС 2 18.00 6:6 пен. 6:5
Новатор-Фортуна (17-22 місце) 30.08 УМВС 1 11.30 8:1
14 Патріот – ЕкоАльт (3 гра) 30.08 УМВС 1 13.30 7:5
14 Тетра – AVIVA (3 гра) 30.08 УМВС 1 14.30 3:2
ЕкоАльт-Адрія – ДЮСШ-Спортлідер+ (17-22 місце) 30.08 УМВС 2 09.00 6:1
Дантист – Атлетик-Ферозіт (13-16 місце) 30.08 УМВС 2 12.00 0:5
Лісабон – ККФА-Vivasan (9-12 місце) 30.08 УМВС 2 13.00 5:10
ФК «ЛП» – Ауді (13-16 місце) 30.08 УМВС 2 15.00 2:4
14 Політехнік – Динамо-УМВС (3 гра) 30.08 УМВС 2 16.00 1:7
14 Філтекс – Гранд (3 гра) 30.08 УМВС 2 17.00 1:6