Зацікавлений погляд. Едуард Щепанський дає прогноз на матчі 7-го туру Екстра-ліги

0
2834

На цей раз гостем нашої рубрики став тренер команди «Феміда-Старлайф» Едуард Щепанський. На його думку, сьомий тур Екстра-ліги буде надзвичайно цікавим, і ми з ним в цьому згодні.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон)

«Продексім» – явний фаворит у цій зустрічі. Гра «Урагану» в цьому сезоні поки не вражає. Івано-франківці не показують тієї гри, яку демонстрували перед сезоном, і зараз їх перемога над «Продексімом» в фіналі Кубка Львівщини виглядає випадковою. Прогнозую впевнену перемогу чемпіона з різницею в 3-4 м’ячі.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)

На мій погляд, саме цей матч – центральний у турі. «Сокіл» завжди важко грає з «Енергією», і ця зустріч не стане винятком. Якщо львів’яни зможуть нейтралізувати головних бомбардирів «Сокола» – Педяша і Хамдамова, то «Енергія» може добитися перемоги над лідером чемпіонату. Але «соколята» показують дуже непоганий футзал в цьому сезоні, а тому передбачаю нічию.

«Титан» (Покровське) – «ХІТ» (Київ)

Обидві команди знаходяться в групі лідерів, обидві впевнено грають в гостях та вдома. Думаю, що буде дуже завзята, напружена гра, в якій переможе ХІТ з перевагою в один м’яч. Переможе за рахунок більшого досвіду і трохи більш високої майстерності своїх гравців.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)

«Кардинал-Рівне», який посилився перед самим чемпіонатом, позначив свої високі амбіції, які потрібно підтверджувати грою. Поки що у рівнян це виходить. «Епіцентр», який дебютував в цьому сезоні, поки тільки освоюється у вищому футзальному дивізіоні країни. У команді зовсім недавно змінився тренер. Прогнозую перемогу «Кардинала» з різницею в 2-3 м’ячі.

«Інбев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Юні-Ламан» (Одеса)

Зустріч рівних за силою команд. Невелику перевагу має «ІнБев/НПУ», в складі якого є досвідчені Директоренко, Соколовський, Литвиновський, викликався у збірну Дзюба. Плюс допоможуть господарям рідні стіни і активна підтримка вболівальників. Передбачаю мінімальну перемогу «ІнБев/НПУ».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ