Екстра-ліга. Анонс 2-го туру

0
2098

У останню суботу серпня ми станемо свідками другого туру чемпіонату України серед команд Екстра-ліги. Після чого наш чемпіонат піде на місячну перерву, пов’язану з чемпіонатом світу. Але на Колумбію ми ще встигнемо перемикнутись. А поки що – анонсуємо другий тур.

12:00 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
Арбітри:
О. Білащенко (Чернігів), В. Скоропад (Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ).
Суддівський спостерігач: О. Король (Донецьк)

Матч у Івано-Франківську буде центральним у турі, що і не дивно. Адже «енергетичне» дербі – це завжди цікаво. А якщо враховувати нинішні стани та склади команд, то цікавіше вдвічі. А це означає, що на паркеті манежу Коледжу фізвиховання ми, за сталою традицією, побачимо безкомпромісний поєдинок, у якому буде важко віддати комусь перемогу.

Цікаво, що для «Урагана» це вже другий «топовий» матч поспіль. У першому, нагадаємо, підопічні Івана Скіцка програли віце-чемпіону України – «Локомотиву». І ось тепер – принципова гра протии «Енергії». Але це вже буде гра, у якій «дракони» не мають права на помилку. По-перше – «Енергія» сама по собі є хорошим подразником для «Урагана». По-друге – прикарпатці гратимуть вдома. І вони у останніх двох сезонах втратили реноме «домашньої» команди. Тому, можна легко передбачити, що івано-франківці матимуть стимул, щоб відновити цей почесний статус.

За «Енергією» ми будемо слідкувати з тієї точки зору, що їй треба відшліфовувати свою ГРУ перед жовтневими матчами Основного раунду Кубку УЄФА. Принаймні, матч протии «Кардинала-Рівне» показав, що Валерію Легчанову ще є, над чим працювати.

13:30 «Продексім» (Херсон) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ–Київ–Житомир)
Арбітри:
О. Кухар (Кривий Ріг), А. Ноєв (Запоріжжя), С. Черноусов (Херсон).
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ)

Для гостей матч у Херсоні буде стартовим у новому чемпіонаті. Нагадуємо, що поєдинок першого туру, де «телефоністи» мали грати протии столичного «ХІТа», перенесений на 1 жовтня. Тому, у підопічних Валерія Туркіна був час для того, щоб ретельніше підготуватися до матчу з «Продексімом». Тим більше, ми пам’ятаємо, що у об’єднаної команди свої рахунки з «мельниками».

Щоправда, є великий ризик, що «ЛТК-ІнБев-НПУ» потрапить під гарячу руку херсонської команди. Адже, як відомо, підопічні Ігоря Москвичова у матчі стартового туру несподівано програли «Соколу». Тому, вони, що є логічно, будуть прагнути «крові» та горітимуть бажанням реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Чи допоможе херсонцям така мотивація? Подивимось під час гри.

14:00 «Локомотив» (Харків) – «Юні-Ламан» (Чорноморськ)
Арбітри:
Б. Кіндій (Розділ), Ю. Кондратьєв (Київ), Є. Динник (Харків)
Суддівський спостерігач: С. Стрілецький (Суми)

Віце-чемпіон України гратиме другий поєдинок поспіль у рідних стінах. Безумовно, це буде одна з переваг «Локомотива». Ще однією перевагою має бути різниця у класі. Хоча тут можуть бути варіанти. Так, «Локомотив» – класна команда, і вона буде фаворитом у цьому поєдинку. Але «Юні-Ламан» показав, що може псувати нерви командам, які мають статус фаворита. І якщо команда з Чорноморська вже відійшла від пркрої поразки у Покровському, то вона зможе налаштуватись на матч з «Локомотивом».

Головною родзинкою цього протистояння сміливо можна вважати дуель тренерів – Євгена Ривкіна та Сергія Бутенка. І Євген Семенович, і Сергій Михайлович – досвідчені спеціалісти, які мають своє бачення на гру. Обидва – дуже сильні тактики. І таку дуель наставників можна порівняти з шахматною партією. Тому, переможцем буде той, хто швидше зможе поставити футзальні шах і мат.

14:30 «Сокіл» (Хмельницький) – «Титан-Зоря» (Покровське)
Арбітри:
М. Подранний (Житомир), Д. Чумак (Харків), С. Подворний (Хмельницький)
Суддівський спостерігач: Р. Проць (Дрогобич)

Якщо згадувати історію протистоянь «Спортлідера+» та «Титан-Зорі», то вона за два минулих сезони видалася дуже цікавою, а поєдинки – бескомпромісними та цікавими. І тепер історія протистояння між коллективами з Хмельницького та Покровського продовжиться, але з однією відмінністю – «Спортлідер+» змінив назву на «Сокіл». І поки що у перших турах чемпіонату ми будемо до цього звикати. Втім, це – лише преамбула до гри.

А якщо казати про сам поєдинок, то він має бути цікавим. Обидві команди почали чемпіонат з перемог, які були дуже важкими і водночас важливими. Але у той же час немає сумнівів у тому, що і «Сокіл», і «Титан-Зоря» вже забули про ці звитяги та готуються до принципового очного двобою. Враховуючи те, що на нас очікує місячна перерва у чемпіонаті, то кожна з команд матиме бажання здобути перемогу, яка принесе не тільки шість очок за підсумками двох турів, а і одне з високих місць як мінімум до початку матчів третього туру.

І не будемо забувати, що для «титанів» поєдинки у Хмельницькому зазвичай рідко закінчуються позитивно. Тому, в них, безперечно, є стимул трохи поправити статистику виїзних ігор у Хмельницькому.

Матч «Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ) перенесено на 5 жовтня 2016 року.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ