Екстра-ліга (U-16). Дві перемоги над сильним суперником

У 3-му турі підопічні Віталія Розпаченюка двічі обіграли дніпровський «Футзал-Дніпро»

«Сокіл-2» – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 6:3 (3:0)

Арбітри: С.Подворний, М. Куцак (обидва – Хмельницький)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,17), Хмиз, Первєєв, Омарі, Чекирда – Зарванський, Барабаш, Пелих, Сохорук, Стасішин, Корнєєв, Тихонець. Запасні: Чайка, Гаврилюк

Тренер: Віталій Розпаченюк

«Футзал-Дніпро»:  Цундер (Бабенко, Цундер)  Кузнєцов, Мовчан, Ахмедов, Черниш  Бородій, Шиман, Новак, Філіпенко.

Тренер: Андрій Консевич

Голи: Первєєв (8), Барабаш (11), Чекирда (13,21,25), Хмиз (32) Черниш (18,30,32)

Попередження: Хмиз (26), Чекирда (28)

«Соколята» відразу пішли в атаку, і на 3-й хвилині Зарванський, вийшовши на ударну позицію, пробив поруч зі штангою. Гості прийняли виклик і зразу відповіли, але з ударом Мовчана впорався Гончар. На майданчику пішла цікава, швидка гра з обопільними атаками і гострими моментами. Було помітно, що обидві команди намагаються грати саме в футзал, і часом у них це непогано виходило.

Ахмедов

Майже при кожному стандарті біля чужих воріт молоді футзалісти намагалися розіграти комбінації, відпрацьовані на тренуваннях, попереджаючи своїх партнерів словами-паролями. «Херсон», «Хорватія», «Ураган», «Барселона» звучало в залі СК ГУНП, і було цікаво, чи вдасться комусь із суперників реалізувати домашні заготовки.

Вдалося, і що приємно, зробили це наші «соколята» комбінація, в якій брали участь всі гравці першої четвірки, закінчилася передачею Чекирди на Первєєва, і той відкрив рахунок в матчі 1:0.

Первеев

Гості відповіли виходом «два в одного», але Гончар впорався з ударом маленького і спритного Ахмедова, в наступній атаці Шиман не замкнув простріл з флангу, і відомий футбольний закон тут же спрацював – Тихонець і Барабаш свій вихід «два в одного» реалізували – 2 :0.

гол

В кінці тайму ситуація повторилася Гончар впорався з ударом Кузнєцова, Черниш пробив повз ворот, а Чекирда, отримавши пас від Первєєва, розібрався з обороною дніпрян 3:0.

Чекирда

Другий тайм почався в тому ж ключі, тільки суперники помінялися ролями «Сокіл» в першій же атаці створив хороший момент, але не забив, а «Футзал-Дніпро» свій шанс реалізував Ахмедов зіграв на перехопленні і вивів на удар Черниша 3:1. Довелося Гриню, який замінив у воротах «Сокола» Гончара, діставати м’яч з сітки. Наші відповіли через п’ять хвилин Первєєв викотив м’яч під удар Чекирді, і той точно пробив метрів з семи 4:1.

солодка парочка

«Солодка парочка»

Пішла відкрита гра на зустрічних курсах, але Мовчан, Новак, Хмиз, Барабаш свої моменти не використали. Відзначитися вдалося тим, хто вже забивав Чекирда оформив хет-трик після чергового розіграшу стандарту, а Черниш забив після чергової передачі Ахмедова 5:2. «Солодка парочка» гостей на 30-й хвилині покарала «соколят» за помилку при розіграші п’ятого, і Черниш забив свій третій гол. Крапку в матчі поставив Хмиз, завершивши розіграш «п’ятого» ударом в дальній кут 6:3.

Андрій Консевич, тренер «Футзал-Дніпро»: «Хороша у вас команда, але завтра все буде інакше в першому таймі мої хлопці злякалися гучного імені хмельницького клубу».

«Сокіл-2» – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 3:2 (2:1)

Арбітри: С.Данилюк, М. Куцак (обидва – Хмельницький)

«Сокіл-2»: Гончар  Хмиз, Первєєв, Омарі, Чекирда – Зарванський, Барабаш, Пелих, Сохорук, Стасішин, Корнєєв, Тихонець. Запасні: Чайка, Гаврилюк

«Футзал-Дніпро»:  Цундер  Кузнєцов, Мовчан, Ахмедов, Черниш – Бородій, Шиман, Новак, Філіпенко.

Голи: Первєєв (12,22), Омарі (13) – Кузнецов (13), Новак (25, з пенальті)

Попередження: Омарі (10), Пелих (30) – Бородій (28)

Свою обіцянку тренер гостей дотримав у другому матчі «Футзал-Дніпро» зіграв набагато уважніше в обороні, і не менш гостро в атаці, але прекрасну гру видав голкіпер «соколят» Гончар, який протягом усього матчу грав дуже впевнено, а в другому таймі «потягнув» кілька «мертвих» м’ячів. Але про все по порядку.

Гончар

Матч розпочався атаками гостей, але ударам Кузнецова і Філіпенко забракло влучності, а Черниш і Новак не змогли переграти Гончара. «Соколята» атакували рідше, але результативніше на 12-й хвилині Первєєв і Хмиз втекли в швидку контратаку, і капітан «Сокола» відкрив рахунок в матчі 1:0.

Дніпряни відповіли тут же після передачі з ауту Кузнецов пробив по воротах, але Гончар відбив, Ахмедов був першим на відскоку і відкотив м’яч партнеру, і Кузнецов повторним ударом відправив м’яч у верхній кут 1:1. Відповідь «соколят» була не менш стрімкою через секунди вже Первєєв з ауту віддав пас на Омарі, і господарі знову вийшли вперед 2:1.

1 Омари

У другому таймі моментів було більше, а голів менше відмінно грали голкіпери, які тягли все, що летіло у ворота.

На 22-й хвилині «соколятам» вдався стандарт, який вони немов підгледіли у старших товаришів Первєєв з кутового закинув м’яч на Хмиза, а сам помчав до дальньої штанги і замкнув простріл партнера 3:1.

Гості, намагаючись відігратися, пішли вперед великими силами і на 25-й хвилині заробили пенальті на думку арбітрів, Омарі в своєму штрафному порушив правила. Шестиметровий впевнено реалізував Новак 3:2.

Кінцівка матчу перетворилася на бенефіс воротарів Гончар відбив два дуже складних удари від Кузнєцова і Черниша, а Цундер не дав себе обіграти Хмизу і Омарі.

У підсумку дві перемоги підопічних Віталія Розпаченюка над сильним суперником.

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 6 0 0 0 6 6-26 -20 0

У наступному турі, який пройде 2-3 грудня, «соколята» вдома зіграють з лідером – збірною Харківської області.