Екстра-ліга (U-16). «Футзал-Дніпро» – «Сокіл-2». Коли долю матчу вирішує секунда

0
497

«Сокіл-2» двічі переміг «Футзал-Дніпро»

«Футзал-Дніпро» – «Сокіл-2» 1:2 (1:0)

«Сокіл-2»: Гринь – Хмиз, Первєєв, Чекирда, Сохорук – Барабаш, Омарі, Тихонець, Зарванський. Запасні: Гаврилюк

Голи: Черниш (?) – Омарі (32), Первєєв (32)

«Соколята» дуже активно почали гру і вже на перших хвилинах створили декілька небезпечних моментів. Однак ні Первєєву, ні Барабашу забити не вдалося. А через кілька хвилин вже Гринь двічі поспіль врятував нашу команду – спочатку після виходу «2 в 1» і удару з близької відстані, а потім після потужного пострілу з середньої дистанції.

Далі гра вирівнялася і якийсь час проходила без особливих моментів. А потім «Сокіл» знову створив кілька гострих моментів – Тихонець двічі небезпечно атакував, але господарів виручив воротар, Омарі бив з гострого кута – знову добре зіграв голкіпер. І спрацював старий футбольний закон – не забиваєш ти, забивають тобі.

В ході однієї з атак Черниш завдав сильного удару метрів з десяти, який Гринь відбити не зумів – 0:1.

Наші відповіли небезпечною атакою, але після удару Хмиза м’яч потрапив в штангу.

Другий тайм «соколята» почали ще більш активно, але «атракціон небаченої щедрості» продовжився – Первєєв, Омарі і Тихонець не реалізували вигідні моменти для взяття воріт. Господарі не залишалися в боргу і відповідали своїми атаками, але Гринь грав надійно.

Ближче до кінця матчу Омарі і Первєєв знову не забили, і здалося, що сьогодні просто не наш день. За кілька хвилин до кінця Розпаченюк випустив «п’ятого» і на останній хвилині це принесло успіх – спочатку Омарі реалізував передачу Первєєва з правого флангу, а на останній секунді (!) вже сам Первєєв вдало зіграв на добиванні – 1:2.

«Футзал-Дніпро» – «Сокіл-2» 0:4 (0:2)

«Сокіл-2»: Гринь – Хмиз, Первєєв, Чекирда, Сохорук – Барабаш, Омарі, Тихонець, Зарванський, Гаврилюк

Голи: Омарі (6,18), Хмиз (7), Тихонець (23)

Другий матч склався набагато вдаліше для нашої команди – вже на 6-й хвилині Омарі, обігравши двох суперників, точно пробив в дальній кут, а через хвилину Хмиз після передачі Барабаша забив другий м’яч – 0:2.

Два м’ячі у грі з таким суперником – серйозна перевага і це дозволило нашій команді грати більш впевнено і розкуто.

Як і в першому матчі, варто віддати належне господарям – вони намагалися переламати хід поєдинку і доклали чимало зусиль, щоб зрівняти рахунок. Але «соколята» надійно діяли в обороні, а коли дніпрянам все ж вдавалося вийти на ударну позицію, надійно грав Гринь.

На самому початку другого тайму «Соколу» вдалася відмінна комбінація, в якій брали участь Хмиз, Первєєв і Омарі – після удару останнього м’яч влетів у дальній кут трохи нижче «дев’ятки» – 0:3.

У час, що залишився «соколята» домінували на майданчику, що вилилося в четвертий гол Тихонця, який утік один на один з воротарем – 0:4.

Дві перемоги над сильним суперником дозволили нашій команді зберегти другу сходинку в таблиці і продовжити погоню за лідером.

IMG_9609

Віталій Розпаченюк:

«У першому матчі допустили багато необов’язкових помилок як в обороні, так і в атаці. Добре, що вдалося в кінці гри виправитися. Увечері сіли, детально розібрали, визначили, як будемо грати завтра, і що називається, переспали з цим ніч. У другій грі вийшло краще. Приємно, що вдалося обіграти сильну команду, але у нас ще багато роботи».

Решта результатів 10-го туру:

ДЮСШ-4 (Рівне) – ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ)   1:4, 0:2

«Енергія-Інтер Футзал» (Львів) – Збірна команда Харківської області (Харків)   8:2, 1:1 (по пн. 1:2)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – «Академія НФК Ураган» (Івано-Франківськ)   0:5, 1:5