Екстра-ліга (U-16). «Іллічівець» – «Сокіл-2». За себе і за того хлопця

0
1034

Дуже складними видалися матчі 12-го туру Юнацької Екстра-ліги для підопічних Віталія Розпаченюка.

«Іллічівець» – «Сокіл-2» – 3:0 (1:0)

Арбітри:  Є.Докучаєв, О.Ткач (обидва – Чорноморськ)

«Іллічівець»:  Шейко  Палиця, Ткачук, Семенченко, Яницький  Смивкин, Деркач, Бабілов, Бобошко, Танков.

Тренер: Олександр Каплун

«Сокіл-2»: Гринь  Первєєв (кап.), Сохорук, Чекирда, Хмиз – Тихонець, Зарванський, Барабаш, Омарі, Гаврилюк. Запасні: Чайка

Тренер: Віталій Розпаченюк

Голи: Яницький (4,19), Палиця (18)

Попередження:  Омарі (12)

«Соколята» дуже активно почали гру і вже на перших хвилинах створили два відмінні моменти для взяття воріт, проте ні Чекирда, ні Тихонець забити не зуміли.

Покарання за марнотратство прийшло дуже швидко – Яницький обіграв на фланзі Тихонця і сильно пробив по воротах – Гринь зіграв невпевнено, і м’яч опинився в сітці – 1:0.

Пропущений гол розладнав гру «Сокола», який більше володіючи м’ячом, особливої гостроти біля воріт суперника в першому таймі створити не зміг.

Початок другого тайму вийшов ще більш невдалим для «соколят» – на 18-й хвилині Палиця замкнув простріл з флангу, Розпаченюк перейшов на гру в п’ять польових, і на 19-й хвилинах Яницький забив ще раз, покаравши наших хлопців за помилку в обороні – 3:0.

У час, що залишився, «Сокіл» грав в п’ять польових, постійно підключаючи до атак спочатку Гриня, а потім Хмиза, однак результату це не принесло.

Наші хлопці, не дивлячись на всі зусилля, не зуміли забити хоча б гол престижу, і в підсумку зазнали четвертої поразки в сезоні.

Якщо врахувати, що на наступний день через дискваліфікацію повинен був пропускати гру один з лідерів команди Ідріс Омарі, то перспективи «соколят» виглядали не дуже позитивними.

«Іллічівець» – «Сокіл-2» – 1:2 (0:1)

«Сокіл-2»: Гринь  Первєєв (кап.), Сохорук, Чекирда, Хмиз – Тихонець, Зарванський, Барабаш. Запасні: Чайка, Гаврилюк

Голи: Деркач (27) Первєєв (2,30)

Попередження:  Хмиз (32)

Однак в цій грі підопічні Віталія Розпаченюка показали не тільки хороший футзал, але і проявили характер, зігравши «за себе і за того хлопця».

Другий матч наочно показав, наскільки важливий фактор швидкого голу – вже на 2-й хвилині «Соколу» вдалася стрімка атака, і Первєєв відкрив рахунок – 0:1.

Практично весь перший тайм на майданчику точилася вперта в’язка боротьба з мінімальною кількістю гольових моментів. «Соколята» двічі були близькі до успіху, але на гострий простріл Первєєв ніхто з партнерів не встиг, а Чекирда, вийшовши один на один, переграти голкіпера господарів не зумів. В кінці тайму вже господарі могли зрівняти рахунок, але впевнено зіграв Гринь, який відбив удари Танкова і Яницького.

У другому таймі характер гри не змінився – обидві команди намагалися уважно грати в обороні, намагаючись не пропустити, і при найменшій можливості контратакували.

Розв’язка в матчі наступила на останніх хвилинах. Спочатку Деркач вдало зіграв на добиванні, і з семи метрів «пробив» Гриня – 1:1. «Соколята», намагаючись вирвати перемогу, перейшли на гру в п’ять польових, і через три хвилини Гринь заробив штрафний на лівому фланзі, метрах в семи від воріт. Розпаченюк взяв тайм-аут і роздав «цінні вказівки». Судячи з усього, краще за всіх тренера зрозумів Первєєв, який перед пробиттям штрафного довго шукав, кому віддати передачу, а потім взяв і пробив точно в дальній кут – 1:2. До кінця матчу залишалося 2.22. У цей час наші уважно зіграли в обороні і зуміли зберегти переможний рахунок.

IMG_9609

Віталій Розпаченюк: «Здійснюємо одні й ті ж помилки. Намагаюся достукатися до хлопців і пояснити, що до кожного моменту потрібно ставитися дбайливо. Поки виходить не завжди. Приємно, що в другому матчі проявили характер і добилися важливої перемоги. Сьогодні хлопці порадували настроєм, самовіддачею. Але роботи ще дуже багато».

Інші результати 12-ого туру Юнацької Екстра-ліги:

«Енергія-Інтер» (Львів) – «Ураган»  (Івано-Франківськ) 3:5, 4:7
«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – Збірна Харківської області  (Харків) 1:7, 2:2 (2:3 по пн)