Екстра-ліга (U-16). Із Харкова – з двома перемогами

0
1022

У 11-му турі Юнацької Екстра-ліги підопічні Віталія Розпаченюка здобули дві непростих перемоги

Збірна Харківської області – «Сокіл-2» – 2:3 (0:1)

Арбітри:  Д. Чумак, А. Салтавець (обидва – Харків)

Збірна Харківської області:  Стародубцев  Їжак, Савенко, Багачаньский, Осмоловський Яіцький, Неледва, Тат’янко (кап.), Підкопай, Корпан, Лавута, Луньов, Баранець, Омельченко.

Тренер: Юрій Кобзар, Віталій Чернишов

«Сокіл-2»: Гринь  Первєєв (кап.), Тихонець, Сохорук, Чекирда – Зарванський, Барабаш, Омарі, Гаврилюк. Запасні: Чайка

Тренер: Віталій Розпаченюк

Голи: Багачанський (19), Яіцький (32) Омарі (16), Гринь (24), Тихонець (29)

Попередження: Осмоловський (7) Барабаш (11)

«Соколята» активно розпочали гру і вже в дебюті матчу створили декілька небезпечних моментів. Омарі двічі гостро атакував ворота харків’ян, але впевнено зіграв Стародубцев.

Господарі відповіли цілою серією атак, але тут вже у всій красі показав себе Гринь, виручивши команду після ударів Тат’янка та Осмоловського.

В середині тайму «соколятам» вдалося створити два поспіль небезпечних моменти, але Барабаш з близької відстані послав м’яч повз ворота, а удар Первєєва парирував голкіпер. І все ж на перерву наші хлопці пішли, ведучи в рахунку – Первєєв і Омарі втекли в швидку контратаку, і «сімка» «Сокола» точним ударом відкрив рахунок – 0: 1. До сирени залишалося 0,8 секунди.

На початку другого тайму господарям вдалося зрівняти рахунок – після індивідуального проходу Савенка м’яч підхопив Багачанський і з близької відстані відправив його у ворота – 1:1.

Після пропущеного гола Розпаченюк взяв тайм-аут і «соколята» змінили тактику, розпочавши грати з «п’ятим», регулярно підключаючи до атак Гриня. І на 21-й хвилині це принесло результат – чіткий розіграш м’яча закінчився передачею на дальню штангу, де вчасно опинився наш голкіпер – 1:2.

Харків’яни, намагаючись врятувати гру, пішли вперед, проте з ударом Савенка впорався Гринь, а «постріл» Тат’янка метрів з восьми пройшов повз ворота.

А на 29-й хвилині відмінно зіграв Первєєв – перехопивши м’яч в центрі поля, він втік по лівому флангу, обіграв захисника і видав точну передачу на Тихонця – 1:3.

Тепер вже господарі випустили «п’ятого», але в час, що залишився, зуміли лише скоротити розрив у рахунку – Яіцький завдав сильного удару метрів з 12, і м’яч рикошетом від захисника влетів у ворота – 2:3.

Збірна Харківської області – «Сокіл-2» – 2:3 (1:1)

Арбітри:  Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків)

Збірна Харківської області:  Лавута  Тат’янко (кап.), Савенко, Осмоловський, Баранець Яіцький, Неледва, Підкопай, Корпан, Тітов, Луньов, Омельченко, Стародубцев.

«Сокіл-2»: Гринь  Первєєв (кап.), Тихонець, Сохорук,  Чекирда – Зарванський, Барабаш, Омарі. Запасні: Чайка, Гаврилюк.

Голы: Неледва (9), Осмоловський (28) Омарі (4), Тихонець (26), Первєєв (32)

Попередження: Омельченко (15)

Вилучення: Омельченко (20, друге попередження)

Другий матч вийшов ще більш напруженим, але пройшов майже за таким же сценарієм – наші хлопці постійно вели в рахунку, який супернику двічі вдавалося зрівнювати.

Рахунок був відкритий на 4-й хвилині – харків’янам вдалася швидка атака лівим флангом, Гринь удар суперника парирував і через весь майданчик точно закинув м’яч на Барабаша, який в один дотик перекинув «круглого» через голкіпера на Омарі – 0:1.

Через п’ять хвилин Неледва вдало зіграв у відборі в центрі поля, втік один на один з Гринем і зрівняв рахунок – 1:1.

Найреальніший момент вивести свою команду вперед у першому таймі був у Барабаша, який обіграв воротаря і вже готовий був забивати. Від другого голу харків’ян врятував захисник.  Він встиг вибити м’яч на кутовий.

Початок другого тайму пройшов у рівній боротьбі без гольових моментів, а на 20-й хвилині гравець збірної Харківської області Омельченко отримав друге попередження, і господарі залишилися в меншості, але реалізувати чисельну перевагу “Соколу” не вдалося.

На 26-й хвилині знову в центрі уваги опинився Барабаш, який, обігравши суперника на правому фланзі, завдав небезпечного удару в ближній кут. Голкіпер харків’ян з цим ударом впорався, але Тихонець був першим на добиванні – 1:2.

Через дві хвилини господарі знову зрівняли рахунок – швидку комбінацію ударом з близької відстані завершив Осмоловський – 2:2.

Намагаючись вирвати перемогу, «соколята» перейшли на гру з «п’ятим», і це принесло команді успіх – за 30 секунд до сирени Гринь потужним ударом перевірив на міцність штангу воріт суперника, а першим на добиванні був Первєєв – 2:3.

IMG_9609

Віталій Розпаченюк: «Не вдалося з різних причин привезти до Харкова оптимальний склад. Приємно, що хлопці підійшли до цих ігор з усією відповідальністю і зіграли, як то кажуть, і за себе, і за того хлопця. За рахунок самовіддачі і деяких тактичних хитрощів вдалося на виїзді з харків’янами зіграти краще, ніж удома».