Екстра-ліга (U-16). «Сокіл-2» двічі перемагає «Енергію-Інтер»

0
939

У перенесених матчах Юнацької Екстра-ліги підопічні Віталія Розпаченюка здобули дві перемоги над львівською «Енергією-Інтер»

«Сокіл-2» – «Енергія-Інтер» – 3:1 (0:0)

Арбітри:  С.Подворний, Д.Божко (обидва – Хмельницький)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,17) – Первєєв (кап.), Барабаш, Омарі, Хмиз – Сохорук, Чекирда, Тихонець, Зарванський. Запасні:  Гаврилюк

Тренер: Віталій Розпаченюк

«Енергія-Інтер»:  Грицків – Квасній (кап.), Король, Туз, Тимців – Артишко, Данилович, Лютий, Луцик, Герчаківський.

Тренер: Назарій Станкевич

Голи: Король (17,аг), Омарі (19), Барабаш (22) – Квасній (20)

Попередження: Данилович (10)

Перші хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі без особливої гостроти, а потім небезпечні моменти посипалися один за одним.

Спочатку Квасній, прорвавшись правим флангом, сильно пробив в дальній кут – Гончар виручив. В атаці у відповідь Хмиз пробив в штангу, а потім двічі на вістрі атаки опинявся Омарі, але переграти Грицківа не зумів.

Кінцівка тайму пройшла за переваги «соколят», але реалізувати її господарі не зуміли – тепер вже Хмиз двічі атакував ворота гостей, але з його першим ударом впорався голкіпер «Енергії», а другий прийшовся в штангу.

Що не вдалося в таймі першому, вийшло в другому, причому всі голи в матчі були забиті протягом п’яти хвилин. На 17-й хвилині Первєєв з кутового прострілив у штрафну, і м’яч рикошетом від Короля опинився у воротах – 1:0.

Омари

Через дві хвилини Первєєв і Омарі розіграли витончену двоходівку, і останній в падінні забив другий гол – 2:0.

Вже в наступній атаці рахунок став 2:1 – Тимців з правого флангу прострілив у штрафну, і Квасній в боротьбі з Зарванським проштовхнув м’яч у ворота – 2:1.

Квасний

Але і «соколята» не залишилися в боргу – протягом хвилини вони двічі небезпечно атакували ворота гостей, і якщо після удару Чекирди м’яч потрапив у стійку воріт, то Барабаш свій індивідуальний прохід завершив влучним «пострілом» у дальній кут – 3:1.

Барабаш

На цьому гольовий порив обох команд виявився вичерпаний – з ударом Кваснія впорався Гринь, а після того, як «енергетики» перейшли на гру в п’ять польових, забити міг вже сам голкіпер «Сокола», але після його удару через весь майданчик м’яч знову потрапив в штангу – в четвертий раз за гру.

У підсумку важка перемога над непоступливим суперником, котра дозволила «Соколу» збільшити свій відрив від «Іллічівця», який йде третім.

«Сокіл-2» – «Енергія-Інтер» – 7:3 (2:0)

Арбітри:  С.Подворний, М.Куцак (обидва – Хмельницький)

«Сокіл-2»: Гринь – Первєєв (кап.), Барабаш, Омарі, Хмиз – Сохорук, Чекирда, Тихонець, Зарванський, Гаврилюк. Запасні: Чайка

Голи: Первєєв (7,30,32), Хмиз (16), Омарі (23), Гринь (27,32) – Тимців (28), Квасній (29), Данилович (31)

Попередження: Артишко (30)

У другому матчі «соколята» почали атакувати ворота «енергетиків» з перших хвилин, але після удару Барабаша свого голкіпера підстрахував захисник львів’ян, який вибив м’яч з порожніх воріт, а удар Первєєва прийшовся в… штангу, і подумалося – невже повториться картина першого матчу?

Але ні, на цей раз команди показали атакуючу та результативну гру, в якій наші були помітно сильнішими за суперників.

IMG_1229

Рахунок в матчі був відкритий на 7-й хвилині – Первєєв, отримавши передачу з глибини, обіграв захисника і пробив повз воротаря у дальній кут – 1:0. Гості відповіли цілою серією атак, але відмінно зіграв Гринь, який виручив нашу команду після небезпечних ударів Герчаківського і Луцика.

На 13-й хвилині команди обмінялися гострими випадами – спочатку Тимців, відібравши м’яч у Омарі, пробив поруч зі штангою, а потім Барабаш не замкнув гострий простріл все того ж Омарі.

IMG_1199

А на останній хвилині тайму «соколята» відмінно розіграли «стандарт» – Зарванський з ауту знайшов точною передачею Хмиза, і той збільшив рахунок до 2:0. За лічені секунди до перерви міг відзначитися Тихонець. Перехопивши м’яч в центрі майданчика, він втік один на один з воротарем, але Грицьків в цьому моменті виручив свою команду.

З перших хвилин другого тайму «Енергія» почала грати в п’ять польових, і нашим хлопцям довелося нелегко. Однак оборона «соколят» на чолі з голкіпером вистояла, а на 23-й хвилині господарі забили курйозний гол – Гринь через весь майданчик відправив м’яч у штрафну «Енергії», і «круглий», перелетівши через захисника, впав прямо перед Омарі, який м’яча не бачив. «Сімка» «Сокола» зробив крок у напрямку воріт і закотив м’яч у сітку – 3:0. Через чотири хвилини Гринь ударом від своїх воріт забив четвертий гол, і Станкевич взяв тайм-аут.

Станкевич

Підказки тренера «Енергії» своїм підопічним принесли результат – протягом хвилини Тимців і Квасній скоротили розрив у рахунку до двох м’ячів і відродили інтригу в матчі – 4:2.

Гринь

Кінцівка зустрічі вийшла дуже результативною – спочатку Первєєв, запресингувавши захисника, заволодів м’ячем і відправив його в порожні ворота – 5:2, тут же Данилович зблизька «пробив» Гриня – 5:3, а на останній хвилині Первєєв оформив хет-трик, а Гринь влучним ударом від своїх воріт поставив крапку в матчі – 7:3.

Розпаченюк

Віталій Розпаченюк: «Важко входили в першу гру – далеко не всі гравці в оптимальній формі через застуду. Довелося ламати звичні поєднання, частіше випускаючи на майданчик тих, хто здоровий. Радує, що зуміли підправити приціл після першої гри, і непогано зіграли проти «п’ятого» у виконанні команди, яка добре володіє цим тактичним прийомом».