Екстра-ліга (U-16). «Сокіл-2» здобуває дві перемоги в Рівному

0
2319

У 8-му турі Юнацької Екстра-ліги підопічні Віталія Розпаченюка грали в Рівному проти місцевої ДЮСШ № 4 і здобули дві перемоги

Матчі вийшли різними. Перший через дискваліфікацію пропускав Барабаш.

Уже в дебюті матчу міг забивати Чекирда, але вийшовши по лівому флангу один на один з воротарем, пробив повз ворот. «Соколята» щільно заволоділи ініціативою і постійно загрожували воротам суперника, але ні Тихонець, ні Первєєв свої моменти не реалізували. Частіше за інших ворота суперника атакував Омарі, і саме його удар метрів з 10 виявився результативним – 0:1.

Господарі мали нагоду зрівняти рахунок на останніх секундах тайму, але відмінно зіграв Гончар.

У другому таймі замість Гончара вийшов Гринь. «Соколята» продовжували створювати і не реалізовувати моменти біля воріт господарів, найнебезпечнішим з яких був вихід один на один Омарі. У кінцівці матчу рівняни почали більш активно грати в атаці, але врятувати гру не змогли.

ДЮСШ № 4 – «Сокіл-2» 0:1 (0:1)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь, 17) – Первєєв, Хмиз, Чекирда, Сохорук – Омарі, Тихонець, Зарванський, Гаврилюк

Гол: Омарі (11)

Другий матч, як і перший, пройшов за явної переваги «соколят», які довгий час не могли забити, хоча моментів для цього створили достатньо. Лише на 15-й хвилині зустрічі Барабаш, отримавши передачу від Омарі з кутового, відправив м’яч у сітку – 0:1. Рівняни мали шанс зрівняти рахунок на останній секунді тайму, але Гринь небезпечний удар суперника перевів у поперечину.

У другому таймі замість Гриня вийшов Гончар, який тричі виручив нашу команду, впоравшись з небезпечними ударами суперників. На 23-й хвилині Первєєв пробив по воротах, голкіпер господарів м’яч відбив, але першим на добиванні був Барабаш – 0:2.

У наступні кілька хвилин знову прекрасно зіграв Гончар, який кілька разів виручив нашу команду.

А потім наші видали ударний відрізок, протягом якого забили тричі. На 26-й хвилині Хмиз обіграв на лівому фланзі захисника і воротаря, який вийшов з воріт – 3:0, на 29-й хвилині Чекирда ударом у дальню «дев’ятку» забив четвертий гол, а через секунди Хмиз встановив остаточний рахунок – 5:0.

ДЮСШ № 4 – «Сокіл-2» 0:5 (0:1)

«Сокіл-2»: Гринь (Гончар, 17) – Барабаш, Омарі, Тихонець, Зарванський – Хмиз, Первєєв, Чекирда, Сохорук. Запасні: Гаврилюк

Голи: Барабаш (15,23), Хмиз (26,29), Чекирда (29)

IMG_9609

Віталій Розпаченюк, головний тренер «Соколу-2»:

«Ми зустрічалися з ДЮСШ № 4 в першому турі (6:0,4:0), і можу сказати, що за минулий час команда суперника істотно додала. Тому матчі, особливо перший, вийшли досить складними.

У першій грі підвела реалізація – володіючи м’ячем набагато більше суперника, ми створили чимало гольових моментів, але забили лише раз. Зазначу воротаря ДЮСШ № 4, який неодноразово виручав свою команду. Кілька разів суперника вдалися гострі контратаки, але оборона впоралася. Складний матч, і тим приємніше, що ми здобули  перемогу.

Увечері посиділи, розібрали свої помилки, внесли корективи, і в другій грі вийшло зробити те, що не виходило в першому матчі. Хоча спочатку теж багато не забили. Але в другому таймі зуміли поліпшити реалізацію і здобули перемогу з великим рахунком.

Окремо відзначу впевнену гру воротарів, які відстояли на «нуль», особливо Гончара, який у другому матчі відбив кілька дуже складних ударів».

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 14 0 0 0 14 13-64 -51 0

За календарем наступні ігри в Екстра-лізі (Ю-16) «Сокіл-2» зіграє 3-4 лютого вдома проти львівської «Енергії-Інтер».