Екстра-ліга (U-16): у матчах з лідером – перемога і поразка

0
2378

В 4-му турі Юнацької Екстра-ліги підопічні Віталія Розпаченюка перемогли і поступилися

«Сокіл-2» – збірна Харківської області – 5:2 (2:2)

Арбітри: С.Подворний, Д.Божко (обидва – Хмельницький)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,17)  Хмиз, Первєєв (кап.), Омарі, Чекирда – Зарванський, Барабаш, Сохорук, Корнєєв, Тихонець. Запасні: Чайка, Гаврилюк

Тренер: Віталій Розпаченюк

збірна Харківської області:  Середюк (Стародубцев,30)  Тітов, Тат’янко (кап.), Харченко, Корпан – Топалов, Яіцький, Їжак, Лобачков, Савченко, Осмоловський.

Тренер: Юрій Кобзар, Віталій Чернишов

Голи: Омарі (6,11), Первєєв (21), Хмиз (28), Чекирда (30)  Тат’янко (5,15)

Попередження: Осмоловський (23)

Команди почали без розвідки, і вже в першій атаці Хмиз перевірив пильність голкіпера гостей – Середюк зіграв впевнено. Харків’яни відразу відповіли гострою атакою, але Харченко з близької відстані пробив повз ворота. Тут же реальний момент для взяття воріт втратив Первєєв – знову чудово зіграв Середюк, а на 6-й хвилині рахунок у матчі був відкритий – Тат’янко обіграв на правому фланзі захисника «Сокола» і невідпорно пробив – 0:1. Але раділи харків’яни недовго – Омарі, зробивши затяжний ривок по лівому краю, точно пробив в дальній кут – 1:1.

Через п’ять хвилин сьомий номер подолян знову опинився в обіймах партнерів – «соколятам» вдався розіграш ауту, і після передачі Первєєва Омарі відправив м’яч у сітку – 2:1.

У наступні хвилини головною дійовою особою на майданчику став Хмиз, який після передач партнерів двічі виходив на ударні позиції, але змінити рахунок нападаючий «Сокола» не зумів. І на 15-й хвилині послідувала розплата – Тат’янко вислизнув з-під опіки Хмиза, отримав довгу передачу з глибини, і опинившись один на один з воротарем, свій момент реалізував – 2:2.

Другий тайм розпочався так само, як і перший – взаємними атаками обох команд, але Середюк і Гринь, який змінив у воротах «Сокола» Гончара, з ударами Хмиза і Осмаловського впоралися. Успіх нашим хлопцям знову приніс стандарт – на ударній позиції опинився Первєєв, який з другого разу відправив м’яч у сітку – 3:2. Харків’яни відразу відповіли дуже гострою атакою, але Гринь виручив партнерів після складного удару Топалова.

IMG_8868

Ударною стала 24-я хвилина, в ході якої обидві команди встигли провести п’ять (!) гострих атак, але жодного разу не забили. А наприкінці матчу прийшов час Хмиза, який, немов виправляючись за попередні промахи, двічі зіграв на «відмінно» – спочатку реалізував діагональну передачу Первєєва, а потім віддав точний пас на Чекирду – 5:2.

У підсумку – впевнена перемога підопічних Віталія Розпаченюка над сильним суперником.

IMG_9422

Юрій Кобзар, тренер збірної Харківської області:

– Наша команда – збірна області. Проблеми були видні ще до гри з «Соколом», а ця гра ще більш виразно показала, що команда у нас не зіграна, по суті зараз йде становлення команди, ми граємо на індивідуальній майстерності.

– Які враження від чемпіонату загалом?

– Свого часу ми з Василем Михайловичем Піддубним займалися організацією подібних змагань. Покоління, яке виросло в ті роки, зараз вже закінчує – Овсянников, Бондар, Юнаков, Кондратюк, Хурсов. Ми це проходили в більш важких умовах. Зараз все ж легше – нам допомагає обласна асоціація футзалу, яка взяла на себе всі витрати з утримання цієї команди, і ми сподіваємося, що ця команда буде йти по сходинках весь час вгору.

– Декілька слів про суперників.

– Видно, що з командою добре працюють, вона давно разом. У них поставлена гра, є награні комбінації, різні тактичні варіанти, і в цьому їх перевага перед нами. У нас багато гравців з великого поля, і ми в матчах з такими суперниками відверто «пливемо». І я розумію, що поки ми цю прогалину не усунемо, то такі команди, як «Сокіл» і «Ураган» матимуть перед нами перевагу. В цьому віці (U-16, U-17) йде найважча робота, коли це все закладається. Повертаючись до «Соколу», скажу, що у багатьох гравців з цієї команди хороші перспективи. А виростуть вони в гравців серйозного рівня чи ні, залежить від них.

«Сокіл-2» – Збірна Харківської області  3:5 (1:2)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,17)  Хмиз, Первєєв (кап.), Омарі, Чекирда  Зарванський, Барабаш, Сохорук, Корнєєв, Тихонець, Пелих. Запасні: Чайка, Гаврилюк

Збірна Харківської області:  Середюк  Тітов, Тат’янко (кап.), Харченко, Корпан  Топалов, Яіцький, Їжак, Лобачков, Савченко, Осмоловський.

Голи: Пелих (14), Чекирда (25), Хмиз (27)  Харченко (1,10,21), Тат’янко (17), Осмоловський (32)

Перемога в першому матчі зіграла з «соколятами» злий жарт другу гру подоляни зіграли відверто невдало.

Вже на 1-й хвилині Харченко, розігравши нехитру «стіночку» з партнером, відкрив рахунок в матчі 0:1. Йшла 35-а секунда гри.

Господарі кинулися відіграватися, але Зарванський, Первеев, Чекирда і Хмиз не зуміли пробити Середюка, який впорався з усіма загрозами біля своїх воріт. Старий футбольний закон спрацював і цього разу на 12-й хвилині Харченко та Тат’янко знову розіграли швидку комбінацію в один дотик, і рахунок став 0:2.

Зрозумівши, що у лідерів команди гра не клеїться, ініціативу на себе взяли гравці другої четвірки, які протягом хвилини ледь не виправили становище спочатку Пелих чітко замкнув дальню штангу після удару-прострілу Барабаша, а потім Тихонець потужним ударом метрів з 12 ледь не зламав штангу.

Останні хвилини першого тайму пройшли у взаємних атаках, але Омарі не забив з вигідного положення після передачі Хмиза, а удар Осмоловського в «дев’ятку» відбив Гончар.

Другий тайм почався так само, як і перший не минуло й хвилини, як Гринь, який змінив у воротах «Сокола» Гончара, змушений був діставати м’яч з сітки відзначився капітан харків’ян Тат’янко – 1: 3.

IMG_8910

Намагаючись переламати хід гри, Розпаченюк випустив на майданчик Хмиза в ролі п’ятого польового, і «Сокіл»… пропустив ще раз на 21-й хвилині Харченко (на фото) оформив хет-трик – 1: 4.

«Соколята» продовжили грати з «п’ятим», роль якого тепер виконував Гринь, але особливого успіху витягти з такої тактики не могли гості уважно грали в захисті і встигали перекривати всі підступи до своїх воріт.

Надія на «камбек» з’явилася після ударної трихвилинки, протягом якої господарі відзначилися двічі спочатку відмінний удар метрів з 10 у верхній кут воріт вдався Чекирді, а потім Хмиз виявився найспритнішим у штрафному майданчику харківських збірників 3:4.

IMG_9143

Однак більше в цьому матчі Середюк не пропускав, а на 30-й хвилині ледь не забив сам м’яч після його удару через весь майданчик влучив у штангу порожніх воріт «Сокола».

Крапку в матчі поставив Осмоловський, який точним ударом завершив швидку контратаку гостей 3:5.

Харків’яни, перемігши у другому матчі, повернули собі лідерство в турнірній таблиці, а нашим хлопцям, які після двох перемог “Урагану” опустилися на третє місце, потрібно добре попрацювати над помилками.

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 8 0 0 0 8 9-37 -28 0

У наступному турі «Сокіл» відправиться в Чорноморськ, де зустрінеться з місцевим «Іллічівцем». Попередня дата проведення матчів 9-10 грудня.