Екстра-ліга (U-16). Все можуть воротарі, або як «Сокіл-2» «срібло» здобував

0
718

Двічі перемігши чорноморський “Іллічівець”, команда Віталія Розпаченюка завоювала срібні медалі Юнацької Екстра-ліги.

«Сокіл» – «Іллічівець»   4:2 (2:0)

Голи: Гончар (7), Первєєв (15), Хмиз (18), Омарі (27) – Деркач (22), Семенченко (27)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,27) – Первєєв (кап.), Зарванський, Омарі, Хмиз –Чекирда, Тихонець, Барабаш, Сторожук. Запасні: Гаврилюк, Стасішен

В.о. тренера: Артем Глас

«Іллічівець»: Радіонов – Ткачук, Стоєв, Танков, Ременюк – Палиця, Смивін, Семенченко, Деркач (кап.).

Тренер: Олександр Каплун

Попередження: Барабаш (32)

Відкрити рахунок в матчі господарі могли вже на 2-й секунді, проте після удару Омарі з центрального кола м’яч пролетів в сантиметрах від штанги.

Господарі, які завдяки перемозі в цьому матчі достроково ставали віце-чемпіонами Екстра-ліги, з перших хвилин пішли вперед, і на 2-й хвилині все той же Омарі двічі атакував ворота гостей, але впевнено зіграв голкіпер «Іллічівця» Радіонов.

Гості не знітилися і відповіли своїми атаками, але і голкіпер «Сокола» Гончар зіграв надійно, відбивши удари Семенченка і Деркача. Через кілька хвилин в центрі уваги опинився Барабаш, який двічі опинявся на ударній позиції, але спочатку гостей від неприємностей врятувала поперечина, а потім власний голкіпер.

IMG_9624

Взагалі, воротарі стали найпомітнішими гравцями в складах своїх команд, причому Гончар не обмежився грою у воротах, а й взяв на себе функції бомбардира – на 7-й хвилині він зі своєї штрафної пробив у самісіньку «дев’ятку» воріт суперника, а Радіонов, якому заважали польові гравці, свої і чужі, відбити цей удар не зміг – 1:0.

Після забитого голу на майданчику пішла відкрита гра з достатком гольових моментів, але голкіпери обох команд грали просто чудово – кожен з них протягом восьми хвилин як мінімум тричі рятував свою команду від вірного голу.

Але на 15-й хвилині і воротар був безсилий щось зробити, і цим воротарем став голкіпер «Іллічівця» – Первєєв обіграв захисника і метрів з 10 відправив м’яч у сітку – 2:0. В атаці у відповідь Гончар відбив удар Семенченка, і команди пішли на перерву.

Другий тайм почався так само, як і закінчився перший – Семенченко знову опинився на ударній позиції, але переграти Гончара і цього разу не зумів. А ось Хмиз відмінним ударом під поперечину збільшив перевагу нашої команди до трьох м’ячів – 3:0. Через хвилину Гончар «потягнув» складний удар Деркача, який все ж домігся свого, на 22-й хвилині використавши помилку Хмиза – 3:1.

Омари

У наступні хвилини свою майстерність довелося демонструвати вже Радіонову, який парирував удар Омарі з близької відстані. Ще один удар Омарі прийшовся в стійку. Однак сьомий номер «Сокола» не заспокоївся, і на 27-й хвилині домігся свого, відправивши четвертий м’яч у ворота чорноморців – 4:1. На цій же хвилині замість Гончара на майданчик вийшов Гринь, а невгамовний Семенченко один м’яч відквитав – 4:2.

У час, що залишився Первєєв пробив в штангу, а Гринь зіграв під стать своєму партнеру Гончару, двічі виручивши «Сокіл» в складних ситуаціях.

У підсумку – впевнена перемога «соколят», яка достроково забезпечила нашій команді срібні медалі Юнацької Екстра-ліги!

«Сокіл» – «Іллічівець»   3:1 (0:0)

Голи: Первєєв (24), Чекирда (26), Омарі (30) – Деркач (31)

«Сокіл-2»: Гончар (Гринь,26) – Первєєв (кап.), Зарванський, Омарі, Хмиз –Чекирда, Тихонець, Барабаш, Сторожук. Запасні: Гаврилюк, Стасішен, Чайка

Другий матч цих команд, незважаючи на те, що на розташування в турнірній таблиці вже не впливав, пройшов в тому ж ключі – обидві команди постійно шукали щастя біля воріт суперника, а воротарі (Гончар і Радіонов) активно і не без успіху їм у цьому заважали.

Радионов

У першому таймі глядачі голів не побачили, хоча моментів для цього було більш ніж достатньо. Тихонець, Семенченко і Первєєв поцілили в штангу, Радіонов відбив небезпечні удари Чекирди, Первєєва, Барабаша та Омарі, а під кінець тайму Гончар двічі впевнено зіграв після ударів Палиці.

На початку другого тайму Гончар знову опинився в центрі уваги, вигравши дуель у Смивіна і відбивши удар Семенченка. А на 24-й хвилині рахунок у матчі було відкрито – Хмиз і Первєєв розіграли швидку комбінацію, і останній вивів нашу команду вперед – 1:0.

У час, що залишився, «соколята» забили ще двічі – Чекирда влучним ударом зі штрафного і Омарі після індивідуального проходу по правому флангу, а за хвилину до кінця матчу Деркач потужним ударом забив гол престижу – 3:1.

Гринь

Первеев

Сокол-2У підсумку – дві впевнених перемоги наших хлопців, якими «Сокіл-2» завершив свої виступи в Юнацької Екстра-лізі сезону 2017/18, за підсумками якої команда стала віце-чемпіоном ліги, а гравці «Соколу» отримали дві індивідуальні нагороди – Владислав Первєєв був визнаний кращим захисником ліги, а Артур Гринь – кращим воротарем.