Елітний фінал АФЛУ. День 1. LIVE!!!

0
1812

Надаємо Вашій увазі розклад трансляцій матчів першого ігрового дня Елітного фіналу АФЛУ, який сьогодні стартує у Одесі

СК “Політех”

9.00   группа К   «Динамо»-УМВС (Хмельницький) – «Ніка» (Одеса)

9.55   группа J    «Агролідер»-МГОК (Вольногорськ) – «Артінус» (Чорноморськ)

10.50 группа К   «Ніка» (Одесса) – ДПЕМ (Южноукраїнськ)

11.45 группа J    «Артінус» (Чорноморськ) – ДКНГ (Дрогобич)

12.40 группа К   ДПЕМ (Южноукраїнськ) – «Динамо»-УМВС (Хмельницький)

13.35 группа J   ДКНГ (Дрогобич) – «Агролідер»-МГОК (Вольногорськ)

14.30 группа M «Галеон» (Одеса) – «Вотранс» (Луцьк)

15.25 группа L  БЛІК (Вінниця) – «Коксохім-Метінвест» (Авдеєвка)

16.20 группа G «Стелс» (Херсон) – ПСВ (Одесс)

17.15 группа М «Вотранс» (Луцьк) – «Gold Auto» (Суми)

18.10 группа L  «Коксохім-Метінвест» (Авдеєвка) – ТСП-«Manzana»-2 (Київ)

19.05 группа G  ПСВ (Одеса) – «Антарес» (Київ)

20.00 группа М «Gold Auto» (Суми) – «Галеон» (Одеса)

20.55 группа L   ТСП-«Manzana»-2 (Київ) – БЛІК (Вінниця)

21.50 группа G «Антарес» (Київ) – «Стелс» (Херсон)

СК СКА

10.00 группа А   «Промінь» (Житомир) – «Дунай» (Ізмаїл)

10.55 группа В   «Фаворит» (Кривий Ріг)- «Чорне море» (Одеса)

11.50 группа С   RED (Київ) – «Фаетон» (Одеса)

12.45 группа А   «Дунай»(Ізмаїл) – «Алексеєвка» (Харків)

13.40 группа В   «Чорне море» (Одеса) – «SAV Service» (Київ)

14.35 группа С   «Митник» (Ізмаїл) – RED (Киев)

21.00 группа А   «Алексеєвка» (Харків) – «Промінь» (Житомир)

21.55 группа В   «SAV Service» (Київ) – «Фаворит» (Кривий Ріг)

22.50 группа С   «Фаетон» (Одеса) – «Митник» (Ізмаїл)

СК “Краян”

9.00   группа D   «Арсенал» (Очаків) – «Альтернатива» (Київ)

9.55   группа Е   «Експрсс-Мед» («Uni-Laman Group»-2) – СНАУ-«Шляхрембуд» (Суми)

10.50 группа F   «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «BudmonsteR-AKVILON» (Київ)

11.45 группа D   «Кодима» (Одеська обл.) – «Арсенал» (Очаків)

12.40 группа Е   СНАУ-«Шляхрембуд» (Суми)  – PARTIZAN (Київ)

13.35 группа F   SW (Херсон) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса)

14.30 группа D  «Альтернатива» (Київ) – «Кодима» (Одеська обл.)

15.25 группа I  «Орексім» (Миколаїв) – «Креатор Буд» (Тернопіль)

16.20 группа F  «BudmonsteR-AKVILON» (Київ) – SW (Херсон)

17.15 группа Е   PARTIZAN (Київ)  –  «Експрес-Мед» («Uni-Laman Group»-2)

18.10 группа H «ІнБев» (Житомир) – «Blasco Nostalgia» (Одеса)

19.05 группа I  «Креатор Буд» (Тернопіль) – «Sea Gate» (Одеса)

20.00 группа H «Гром» (Веселиново) – «Інбев» (Житомир)

20.55 группа I  «Sea Gate» (Одеса) – «Орексім» (Миколаїв)

21.50 группа Н «Blasco Nostalgia» (Одеса) – «Гром» (Веселиново)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ