«Енергія» – «Сокіл» 4:5. Така довгоочікувана перемога!

0
882

У третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф підопічні Романа Ковальчика в надзвичайно драматичному поєдинку вирвали перемогу в додатковий час!

«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) 4:5 (2:2, 2:2, 0:1)

Арбітри: Олександр Білащенко (Чернігів), Олена Хомич (Луцьк)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Гроховецький (Київ)

Голи: Коваль (8), Писько (14), Радевич (30), Танський (32) – Щербань (11,49), Кіт (16), Мартинюк (28), Кручек (38)

«Енергія»:  Кардаш – Коваль, Радевич, Струк, Ковальчук – Федюк (кап.), Писько, Гасюк, Танський. Запасні: Пітуля, Войтович, Абрамчук.

Головний тренер: Валерій Легчанов

«Сокіл»: Ліпчинський – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Цилепа – Кручек, Кіт, Хамдамов (кап.), Вербовий, Луцюк. Запасні: Чех.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Гасюк (17), Танський (20), Коваль (29) – Щербань (21), Кручек (24), Мартинюк (31), Шеремета (43)

У складах обох команд через травми на майданчик не вийшли провідні гравці – Тарас Кузь у «Енергії» і Артур Подлюк у «Сокола».

Команди, що зустрічалися в цьому сезоні вже всьоме, почали без розвідки. Вже у дебюті зустрічі біля обох воріт виникло кілька небезпечних моментів. Спочатку Радевич вискочив по лівому флангу і пробив поруч зі штангою, удар Ковальчука парирував Ліпчинський, Цилепа пробив у «дев’ятку», але надійно зіграв Кардаш.

Рахунок в матчі був відкритий на 8-й хвилині – Коваль на правому фланзі обіграв Луцюка і пробив в дальній кут – 1:0. «Соколята» тут же відповіли небезпечним розіграшем ауту, але м’яч після удару Кота потрапив в штангу і вискочив у поле. Наступний розіграш «стандарту» приніс успіх нашій команді – Шеремета з ауту закинув м’яч на Щербаня і той влучно пробив зльоту – 1:1.

Після пропущеного голу «Енергія» перехопила ініціативу і створила декілька небезпечних моментів. Проте впевнено зіграв Липчинський, який відбив небезпечні удари Коваля і Гасюка. Однак на 14-й хвилині господарі знову вийшли вперед – Писько звільнився від опіки Шеремети, і, вийшовши один на один з Ліпчинським, відправив м’яч повз воротаря – 2:1.

30-03-2018 Кардаш

Дві хвилини знадобилося «соколятам», щоб відновили рівновагу – Кіт, отримавши передачу від Хамдамова, сильним ударом відправив м’яч трохи нижче «дев’ятки» – 2:2. Наступні кілька хвилин пройшли без моментів, а в кінці тайму Щербань, опинившись на ударній позиції, пробив поруч зі штангою. Перерва.

У першій половині другого тайму команди досить надійно грали в обороні, нейтралізуючи випади один одного. А на 28-й хвилині ще один стандарт дозволив «Соколу» вперше в матчі вийти вперед – Мартинюк, випередивши захисника, реалізував передачу Шеремети з кутового – 2:3.

Мартынюк кк

Через дві хвилини рахунок знову став рівним – Радевич змістився з лівого флангу в центр і метрів з восьми пробив точно в кут – 3:3. Через хвилину арбітри ледь не видалили Мартинюка в ситуації, яка не тягнула більше ніж на жовту картку. Проте розібравшись, змінили покарання на попередження. Ще через хвилину «Енергія» знову вийшла вперед – на цей раз вже львів’янам вдався розіграш ауту, і Танський зробив рахунок 4:3.

За шість хвилин до кінця основного часу Ковальчик взяв тайм-аут, після якого в футболці воротаря на майданчик вийшов Кручек. Ця тактика спрацювала – саме Кручек, на 38-й хвилині отримавши м’яч від Мартинюка, увійшов в штрафну і пробив над плечем у Кардаша – 4:4! До фінальної сирени рахунок в матчі не змінився. Відповідно до регламенту командам належало зіграти додатковий час – два тайми по 5 хвилин.

У першому «овертаймі» в центрі уваги опинився капітан «Сокола» Хамдамов, який спочатку потужним ударом потряс хрестовину воріт суперника, а потім грудьми (!) відбив м’яч на лінії власних воріт після удару Танського. У ці ж хвилини абсолютно незрозумілу жовту картку отримав Шеремета, який, на наш погляд, чисто зіграв проти Радевича.  Арбітри вирішили інакше.

Долю матчу вирішив дальній удар Щербаня на 49-й хвилині – Кардаш, закритий своїми і чужими, відбити м’яч не зумів – 4:5. У час, що залишився, «соколята» не дозволили «Енергії» створити серйозних загроз і впевнено довели матч до перемоги. Разом із командою успіху раділа група підтримки «Сокола», яка прибула на матчі до Львова.

фаны

Окремо привітаємо із дебютом в Екстра-лізі Віталія Луцюка. Він вперше вийшов на паркет в офіційному матчі основної команди «Сокола» не лише в цьому сезоні, а й на професійному рівні взагалі.

соколята

Важка, довгоочікувана, здобута в завзятій боротьбі і тому така дорога перемога, яка дозволяє нашій команді продовжити боротьбу в серії плей-офф. Спасибі величезне, хлопці, за характер і волю до перемоги!

Наступний, четвертий матч серії «Енергія» і «Сокіл» зіграють в суботу, 31 березня. Початок – 13:00. Трансляцію гри можна буде подивитися на нашому сайті.