«Енергія» – «Сокіл» 6:2. Віце-чемпіон бере реванш

У матчі 16-го туру підопічні Романа Ковальчика поступилися у Львові

«Енергія» (Львів) –  «Сокіл» (Хмельницький)     6:2 (2:1)

Арбітри: Гордієнко Євген (Одеса), Кравцов Павло (Рівне)

Cпостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)

Голи: Танський (3), Легендзевич (6,30), Кузь (34, з 6-метрового), Радевич (35), Федюк (37) – Подлюк (7), Чех (38).

«Енергія»: Кардаш – Струк, Федюк, Кузь, Писько – Радевич, Легендзевич,  Танський, Лясковський, Ковальчук, Абрамчук, Стефанків, Зінич. Запасні: Пітуля.

Головний тренер: Валерій Легчанов

«Сокіл»: Чех – Хамдамов (кап.), Шеремета, Щербань, Мартинюк – Подлюк, Кіт, Вербовий. Запасні: Ліпчинський, Мельник.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Писько (19), Ковальчук (35)

Початок матчу залишився за «соколятами» – вже на 2-й хвилині вони протягом декількох секунд тричі били з вигідних позицій, але оборона «Енергії» на чолі з Кардашем зуміла зберегти свої ворота в недоторканності.

«Енергетики» відповіли через хвилину і зробили це результативно – Танський зі штрафного відправив м’яч точно в кут – 1:0. Через три хвилини господарі збільшили рахунок – Легендзевич замкнув простріл Радевича з правого флангу – 2:0.

Однак вже через хвилину «Сокіл» відповів своїм результативним випадом – гол-красень забив Подлюк – зробивши прохід по лівому флангу, Артур під гострим кутом відправив м’яч у дальню «дев’ятку» – 2:1.

У другій половині тайму обидві команди мали рівні шанси на успіх, але Писько не зумів переграти Чеха, вийшовши один на один, Кузь пробив поруч зі штангою, удар Мартинюка з п’яти метрів відбив Кардаш, а Подлюк, добре відкрившись при кутовому, після передачі Шеремети, пробив повз ворота.

Початок другого тайму залишився за «соколятами», але реалізувати свою перевагу їм знову не вдалося. І повторився сюжет першого тайму – спочатку Ковальчук пробив в штангу, а потім Легендзевич, обігравши Шеремету, відправив м’яч у «дев’ятку» – 3:1.

Намагаючись переламати хід поєдинку, на 32-й хвилині Ковальчик випустив «п’ятого», і це ледь не принесло результат – Подлюк і Щербань мали хороші можливості для взяття воріт, але удару першого забракло влучності, а з ударом другого впорався Кардаш.

І знову спрацював старий футбольний закон – не забиваєш ти, забивають тобі. Протягом трьох хвилин «Енергія» забила тричі – спочатку Кузь реалізував пенальті, призначений за фол Подлюка проти Радевича, а потім Радевич і Федюк реалізували виходи один на один – 6:1.

На 38-й хвилині Чех скоротив розрив в рахунку до чотирьох м’ячів, але більшого нашим хлопцям домогтися не вдалося – 6:2.

«Титан» в Києві обіграв «ХІТ» (3:2) і вийшов на перше місце. Наша команда опустилася на другу сходинку в турнірній таблиці. У Херсоні «Продексім» переміг «Ураган» з рахунком 2:1, забивши переможний гол за чотири секунди до кінця матчу.