«Енергія» – «Сокіл» 9:0. Без варіантів

0
1481

У другому матчі 1/8 фіналу Кубку України «Сокіл» зазнав розгромної поразки у Львові

«Енергія» (Львів) –  «Сокіл» (Хмельницький)     9:0 (7:0)

Арбітри: Гора Геннадій (Київ), Слободянюк Максим (Вінниця)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)

Голи: Танський (4), Легендзевич (6,29), Радевич (8,11), Струк (14, з 10-метрового,40), Федюк (18), Кузь (20).

«Енергія»: Кардаш, Пітуля  – Струк, Федюк, Кузь, Коваль – Радевич, Легендзевич,  Танський, Писько, Ковальчук, Абрамчук, Гасюк. Запасні: Войтович

Головний тренер: Валерій Легчанов

«Сокіл»: Чех (Ліпчинський,7) – Хамдамов (кап.), Вербовий, Щербань, Мартинюк – Подлюк, Кіт, Шеремета, Кручек, Цилепа. Запасні: Луцюк.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Подлюк (14)

Як і два тижні тому, «соколята» почали активно, і вже на 2-й хвилині після виходу «три в одного» повинен був забивати Мартинюк, який не влучив у ворота з близької відстані.

Правило «не забиваєш ти – забивають тобі» спрацювало через хвилину – Танський пробив зльоту, а Чех зреагував із запізненням – 1:0. Через дві хвилини ще один гол забив Легендзевич, а в атаці у відповідь Щербань пробив у поперечину.

На 7-й хвилині рахунок став 3:0 – Радевич з близької відстані переправив м’яч у ворота, і Ковальчик замінив воротаря – замість Чеха вийшов Ліпчинський, який майже відразу поступився місцем Шереметі – намагаючись переламати хід матчу, «Сокіл» спробував розіграти «п’ятого».

Однак успіху це не принесло – на 11-й хвилині Радевич оформив «дубль», а на 14-й «соколята» заробили шостий фол, і Струк впевнено реалізував 10-метровий – 5:0. В кінці тайму Федюк і Кузь, скориставшись помилками наших хлопців при розіграші «п’ятого», забили ще двічі, і другий тайм перетворився на формальність.

Після відпочинку обидві команди більшу частину часу грали з п’ятим польовим, і якщо «Соколу» так і не вдалося «розмочити» рахунок, то «енергетики» забили ще двічі (Легендзевич і Струк). У підсумку – поразка з рахунком 0:9, яка стала найбільшою в історії нашого клубу.

Ще в одному матчі, який відбувся 17 січня, «АРПІ Запоріжжя» зіграв внічию з київською «Манзаною-2» і за рахунок гостьової перемоги (4:3) вийшов в наступний раунд Кубка України.