«Енергія» – «Сокіл». Анонс + ВІДЕО

0
1598

У п’ятницю, 30 березня, продовжиться серія 1/4 плей-офф Екстра-ліги.

«Сокіл» і «Енергія» у сезоні 2017/2018 провели між собою уже шість матчів. Двічі грали команди в регулярному чемпіонаті, стільки ж кубку України й стали суперниками в 1/4  плей-офф Екстра-ліги. Перші два поєдинки серії відбулися у Хмельницькому минулого тижня.

У першому матчі львів’янам вдалося доволі швидко забити три м’ячі і далі зіграти по рахунку. Другий поєдинок пройшов за іншим сценарієм – «Сокіл» володів перевагою і частіше створював моменти, але все ж поступився. «Енергія» повела в серії 2:0.

Третій матч серії може стати останнім. Нашій команді, аби продовжити для себе сезон, потрібно перемагати «Енергію». Й недільна зустріч показала, що «соколятам» це під силу. На боці «Сокола» буде спортивна злість молоді, на стороні «енергетиків» досвід і рідні вболівальники.

То ж чекаємо на цікаве протистояння, яке, надіємося, розтягнеться на п’ять матчів і «Сокіл» двічі обіграє «Енергію» у Львові. Перша зустріч розпочнеться о 13:00 в п’ятницю, 20 березня. Другий, в разі необхідності, теж о 13:00, але в суботу, 31 березня. Подивитися за грою «Сокола» проти «Енергії» можна буде в прямому ефірі на нашому сайті.

Обслуговувати протистояння у Львові призначені Олександр Білащенко з Чернігова, Василь Гарасимків Ковеля і Олена Хомич з Луцька. Спостерігати за їх роботою буде Сергій Гроховецький з Києва.

У інших парах 1/4 зустрінуться:

«ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) – «Продексім» (Херсон) – рахунок серії – 0:2

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Титан» (Покровське) – рахунок серії – 1:1

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ) – рахунок серії – 0:2

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ