«Енергія» – «Сокіл». Анонс + ВІДЕО

0
2801

У 16-му турі Екстра-ліги «Сокіл» зіграє у Львові з «Енергією»

«Енергетики» не зовсім вдало розпочали цей сезон і довгий час йшли в середині таблиці. Після досить несподіваної поразки в 13-му турі від одеського «Епіцентру К Авангард» тренер львів’ян Валерій Легчанов сказав про те, що цей матч стане для команди хорошим уроком, і відповідні висновки будуть зроблені.

Судячи з усього, так і сталося – спочатку «Енергія» в «енергетичному» дербі перемогла «Ураган» (5:1), а потім в Запоріжжі з великим рахунком обіграла «Титан» (7:2). Завдяки цим перемогам «біло-зелені» впритул наблизилися до групи лідерів, від яких їх зараз відділяє три очки.
У хорошій формі лідери команди Струк, Кардаш, Кузь та Федюк, кожен з яких забив в останньому матчі, причому перші троє – по два рази.

«Сокіл» як і раніше лідирує в Екстра-лізі, випереджаючи ХІТ на одне очко, а «Титан» – на два. Підопічні Романа Ковальчика пропускали попередній тур і мали більше часу на підготовку.

Перед цією грою «Сокіл» зіткнувся  з серйозними кадровими проблемами – до другої команди переведені Педяш, Бакінський і Лисенко, через дискваліфікацію цей матч пропустить Кручек.

У матчі першого кола «Сокіл» здобув впевнену перемогу з рахунком 5:2, а капітан нашої команди Андрій Хамдамов забив тричі. Як буде цього разу?

Обслуговувати цю гру призначені Євген Гордієнко (Одеса) та Павло Кравцов (Рівне). Гордієнко у цьому сезоні обслуговував матчі 3-го туру («Продексім» – «Енергія», 3:1), 5-го туру («Сокіл» – «ІнБев/НПУ», 6:2) і 12-го туру («Сокіл» – «Титан», 3:2), а Кравцов – матчі 6-го туру («Юні-Ламан» – «Сокіл», 1:5) і 8-го туру («ХІТ» – «Сокіл», 2:2).

Спостерігати за їхньою роботою буде В’ячеслав Дараган (Київ). Гра відбудеться в четвер, 4 січня. Початок матчу, трансляцію якого можна буде побачити на нашому сайті, о 13.00.

4 січня

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри: О. Фесенко (Харків), О. Білащенко (Чернігів), С. Черноусов (Херсон)

«ХІТ» (Київ) – «Титан» (Покровське)
Арбітри: Є. Диннік (Харків), М. Слободянюк (Вінниця), М. Чубінський (Київ)

6 січня

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса)
Арбітри: Р. Лутій (Київ), Б. Кіндій (Розділ), В. Дзюра (Рівне)

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ