«Епіцентр К Авангард» – «Сокіл». Післямова

0
2396

Екстра-ліга. 1-ий тур. «Епіцентр К Авангард» – «Сокіл» – 1:8. Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер СК «Сокіл»:

– Перш за все, хотів би привітати усіх вболівальників з початком нового чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги. Хочу побажати того, щоб наші команди показували видовищну гру, яка б приносила усім лише насолоду. По сьогоднішній грі дякую гравцям обох команд, які показали жорстку, але не грубу боротьбу. Наші хлопці все виконали добре у тактичному плані, вітаю їх з здобутою перемогою. Також хочу ще привітати наших президентів. Приємно, що є люди, які можуть дарувати для всієї країни свято у такі нелегкі часи.

– Те, що пропустили першими якось «підстегнуло» вашу команду?

– У сьогоднішній грі мав велике значення психологічний аспект, а суперник розпочав її дещо сконцентрованіше. Але надалі далася взнаки більша «програність» наших гравців, і ми зуміли зробити все, аби довести справу до перемоги. Дякую тренеру команди-суперника за хорошу гру, нам далі є ще над чим працювати.

_DSC0401

– Чого, на Вашу думку, не вистачило «Епіцентру К Авангард»?

– В першу чергу, видно було те, що більшість гравців вперше грають у Екстра-лізі. Досвід подібних виступів найбільший у Мірошника, який сьогодні найбільш впевнено почував себе на майданчику. Це короткий аналіз, не маю більше права нічого говорити, але мабуть вирішальною стала «непрограність» команди на цьому рівні. Це все потрібно відчути, має бути хоча б мінімальна кількість ігрових годин, щоб команда себе потім впевнено почувала. Я сам з цим постійно стикаюся, у нас молода команда, і це один з наших не найсильніших аспектів.

– Які завдання стоять перед СК «Сокіл» на цей сезон?

– Завдання перед командою на сезон – чемпіонство. Наші президенти у нас максималісти, і хочуть з хлопців зробити теж максималістів. В якому б вони турнірі не приймали участь, завдання у них завжди незмінне – це перше місце. Звісно, вони розуміють, що можливо команді десь треба ще краще підготуватися, але ми по ходу «прибираємо» помилки, і стараємось боротися за перемогу у всіх турнірах. На даному етапі ще не дуже нам це вдається, оскільки в нас наразі дуже великий дисбаланс у плані індивідуальної майстерності, а ось у плані тактичної майстерності ми вже зробили великий крок вперед. Так, є ще певні мінуси, але ми їх виправляємо у тренувальному процесі.

Павло АРДАКОВСЬКИЙ, головний тренер МФК «Епіцентр К Авангард»:

– Розпочала сезон Ваша команда не дуже вдало. Старались, боролись, люди вболівали. Які емоції відчуваєте?

– Розпочали ми непогано, забили швидкий гол. Погано ми закінчили. Зрозуміло, що перша гра, хвилювання, десь, можливо, тиск трибун, але зробили дуже багато помилок. Вважаю, що в цьому винні всі, починаючи з мене і закінчуючи гравцями, тому що той гол «привіз», той «не добіг» і т.д. На тренуваннях пояснюєш, всі ніби слухають та розуміють, а потім на полі мозок відключається, на превеликий жаль. Роботи непочатий край, зрозуміло, що нам сьогодні було б важко виграти, але немає нічого неможливого. Просто не хотілося програвати з таким рахунком. Хорошого мало, але будемо старатися, іншого шляху у нас немає. Плюс склад десь перетасовується, одні пішли, інші прийшли, і все потрібно розпочинати практично заново.

– В останній момент перед стартом у команді зявилося багато новачків, прийшло багато молоді. З чим повязані такі зміни?

– Ми трішки пізніше стартували в плані підготовки. На «Кубок Львівщини» їздила половина інших людей, більшість з яких була у нас на перегляді, і шанс проявити себе потрібно було надати всім. Потім вже якось визначились з складом, але одні «відсіялись», на їх місце прийшли нові гравці, і повторюсь, все потрібно розпочинати наразі майже заново.

– Після такої гри чи будуть, можливо, розглядатися якісь кадрові питання?

– Так. Просто згадую зайвий раз, як говорив Валерій Іванович Водян, що є такі люди, яких треба просто закрити у якомусь сараї і на майданчик зовсім не випускати. Мабуть, так і будемо робити.

_DSC0402

– Сьогодні багато пропустили…

– Не хочеться все відразу списувати на воротарів. Не вони винні, програли всі. Але воротарям треба десь не тільки своє відбивати, а й виручати, тому з цього десь і виходить такий рахунок. Десь можливо б «підвиручили», було б не 8, а 5. Вся гра склалася з помилок. Там «обрізались», там «не виручили», там «не добігли»… Моменти ж були у нас, можна було б реалізувати хоча б половину з них, але ми ж не забили.

– Вісім років одеські команди не грали у Вищій лізі. Здалося, що Коваленко як тоді виділявся, так і сьогодні був одним з кращих. Чому, на Вашу думку, за вісім років не зявилось достойних гравців?

– Це питання, мабуть не до мене, а до молоді, яка, думаю, не хоче грати.

– Які подальші плани команди?

– Щось потрібно змінювати, це точно. Не знаю наскільки кардинально, але точно щось будемо робити в цьому напрямку. Будемо готуватися до наступного матчу, будемо старатися дати бій.

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»