“Festival of Football 3Х3 2017”: третій етап вже не за горами!

0
1405

Третій, вирішальний етап фестивалю вуличного футболу “Festival of Football 3Х3 2017” відбудеться 24 серпня

Підходить до фінішу фестиваль вуличного футболу “Festival of Football 3Х3 2017”. 24 серпня відбудеться його вирішальний, третій етап, і завершиться боротьба за головний приз – 20 000 гривень. Нагадуємо, що заявити команду можна будь-якої хвилини, незалежно від того чи приймали ви участь у минулих етапах. Таким чином, виграти може будь-яка команда, навіть абсолютно нова!

Причини прийняти участь у Футбольному Фестивалі 3Х3

В дусі спорту, в колі сім’ї та близьких друзів. Неперевершений спортивний футбольний марафон для усіх бажаючих. Не забувайте, що у кожного учасника буде унікальна нагода поборотися за найвищі нагороди та стати основним претендентом на головний приз фестивалю – 20000 гривень. Крім того, усі команди та вболівальники матимуть шанс отримати масу пам ’ ятних подарунків та призів від наших партнерів.

Чому Вам варто прийти і чим же особливим порадує наш фестиваль? Розповідаємо нижче!

  • Приємна святкова атмосфера

Протягом усього дня для наших глядачів та учасників буде працювати професійний ведучий, який точно не дасть занудьгувати. Багато смішних футбольних конкурсів, вікторин, подарунків і призів чекають на Вас! Виграти може абсолютно будь-хто, головне – трохи сміливості і бажання весело провести час. Розіграші, відзначимо, проходитимуть протягом усього дня. Тому не розбігайтеся!

  • Масштабне висвітлення ігор

Впевнені, що вся увага дістанеться тільки футболістам? Поспішаємо переконати! В ході всього заходу наш фотограф і відеооператор мають намір викластися на всі сто. Постійна зйомка глядачів та їх неперевершених емоцій – одна з умов фестивалю. Готуйтеся багато рухатися і посміхатися, адже ймовірно, що саме Ви станете героєм нашого ролика, який буде оприлюднений в найближчі після закінчення турніру дні!

  • Нагородження команд та гравців

Після зіграних матчів учасники турніру отримають свої нагороди. Як-не-як, саме завдяки нашим прекрасним, дружнім і цілеспрямованим командам фестиваль росте і розвивається. Підведення підсумків ігрового дня, виступи організаторів, багато слів подяки – все це, як завжди у АМФФХО, проводиться на найвищому рівні!

  • Інтригуючий і висококласний футбол

Ну і куди ж без того, що всіх нас об’єднує. Учасники фестивалю подарують Вам на майданчиках незабутні емоції, захоплюючу завзятість, блискучі голи і, само собою, яскраву красиву гру! Ми постараємося довести, що наш фестиваль дійсно набирає обертів і з кожним етапом покращується за рівнем, видовищністю і популярністю.

Реєсструйте команду, приходьте з родиною та станьте учасником найкращого футбольного фестивалю нашого регіону!

Умови участі на сайті:  http://3×3.sokil.km.ua/

Деталі та інформацію можна отримати за телефоном – 068 833 13 48.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ