ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». НОТАТКИ. ЧАСТИНА 2. ЗА ДЕНЬ ДО СТАРТУ . АРТЕМ ГЛАС

0
1653

Наш другий матеріал розпочнеться з банальної здавалося б ситуації. Вечір попереднього дня, прекрасна літня погода, морський бриз і душевне спілкування в колі сім’ї та близьких друзів. Проте, як це не парадоксально, але добре швидко завершується. Далі міцний сон і легке ранкове пробудження о 07.00. На березі моря загальна фізична зарядка, легкий заплив на невелику відстань у море і подальша підготовка спортивного майданчику до змагань.

Час початку наближається все швидше. Першою на базу відпочинку «МАЯК» приїздить делегація нашого футзального клубу. Дітки втомлені дорогою, але бажання поринути у море перемагає втому і вже за 20 хвилин усі плюскаються в теплій та лагідній воді морського узбережжя. Щасливі дитячі усмішки перемагають бажання поринути у теплі ліжечка затишних та чистих номерів бази відпочинку «Маяк».

 

За годину прибувають наші друзі зі Львова «Інтер-Енергія». Тепла зустріч, дружні обійми, фото на згадку і далі копітка робота по підготовці до турніру.

По обіду у хмельницької та львівської команди підготовче тренування і мандатна комісія. Тренери команд виявилися напрочуд лояльними і розуміючими людьми щодо різних наших ініціатив. Склалося враження, що тренери були здивовані, нашим бажанням усі матчі знімати на відео, робити фото та відео звіти, але нові сучасні критерії організації змагань прийняли достойно.

 

Отже, календар складено і, як кажуть, з добрими намірами в бій.

Літо, море, пляж і все, що асоціюється з відпочинком та спортивним завзяттям, саме так проведуть свій безцінний дитячий час дітки, учасники історичного і незабутнього фестивалю спорту та відпочинку «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». А найголовніше, що важливі організаційні критерії яскравого спортивного дійства критерії з футзалу учасники відчують в найближчі декілька днів.

 

Селище міського типу Залізний порт, що на Херсонщині, на три дні стане центром футзальних протистоянь, щирих дитячих посмішок, жаги до чесних перемог.

Наша делегація в моїй особі та Віталія Розпаченюка, палкого прихильника футзалу в понеділок о 21.30 з добрими намірами організувати все на найвищому рівні відправилися з Хмельницького на Херсонщину. Вперше в історії українського футзалу Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області ініціювала проведення масштабної соціально-спортивної події. На заклик підтримати намір організаторів відгукнулися представники Луганської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Львівської областей, за що її представникам величезне дякуємо, адже кожен організатор знає, що перші кроки завжди найважчі, тим більше, що осіб завадити якісному старту класної події більш ніж достатньо, в тому числі і «живих» представників Асоціації футзалу України.

 

Отже, 08.30 приїзд в смт. Залізний порт, привітна зустріч директора бази відпочинку «Маяк» Булкагової Галини Іванівни і копітка робота по впорядкуванню спортивного залу. Ось так, він виглядає сьогодні. Віталій Розпаченюк з групою помічників впорядковує розміточні лінії, виконує різні роботи по естетичному впорядкуванню  залу. Роботи вистачає, але до старту турніру 16 червня, будьте певні, все буде в порядку. Хочеться повідомити, що на учасників та вболівальників очікують фото, відео звіти, статистичні дані усіх матчів турніру, чимало призів, сувенірів, пам’ятних нагород

 

 

І наостанок, фото бурхливого, але такого бажаного для усіх морського узбережжя. Будьте певні і  в цей заїзд і в наступний, 22-29 червня для дітей 2005,2006,2007,2008 років народження та аматорських команд, наш колектив підготує для Вас чимало сюрпризів. Очікуємо Вас, на базі відпочинку «Маяк» на фестивалі спорту та відпочинку «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ