«Futsal Masters»: «Сокіл» на прапорцю в матчі за «бронзу» поступився «Урагану»

0
384

І «Сокіл», і «Ураган», які приймали участь в міжнародному турнірі «Futsal Masters», в своїх групах посіли другі місця, тож матч за 3 місце, який 31 серпня відбувся в польському місті Олесніца, став таким собі українським протистоянням на польській землі. Одразу ж треба додати про його специфічні умови, пов’язані з покриттям. Франківці всі свої матчі на «Futsal Masters» грали в одному місті (Олесніца) і в одному залі (з тарафлексом), в той час як «Сокіл», відігравши одну гру на тарафлексі, два своїх наступних матчів проводив на звичному паркеті. На «втішний» же фінал підопічним Романа Ковальчика знову довелося повертатися на покриття, на якому в Україні ніде не грають.

Це все навколоматчеві обставини, але, звичайно, обом командам хотілося вибороти третє місце та з добрим настроєм повернутися додому, щоб продовжити підготовку хто до матчу за Суперкубок, а хто до старту в чемпіонаті України, який буде вже за два тижні.

Попри оновлення обидві команди добре знають одна одну, тож почали без розвідки. На 2-й хвилині після удару Хамдамова Кардаш відбив м’яч на кутовий, після якого Гресь впритул розстрілював голкіпера франківців, і той зіграв дуже надійно. Згодом прийшов час демонструвати свою майстерність Шевченку, який відбив дальній удар Микитюка. За кілька секунд ще один дальній постріл Микитюка, і його на цей раз прийняла на себе стійка.

Після такого насиченого початку надалі гольових моментів поменшало за рахунок того, що гравці припускалися браку в передачах в заключній фазі. На 8-й хвилині біля воріт «Сокола» був призначений штрафний в 8-ми метрах до воріт. Це був шанс для «ураганівців», і вони його не використали – Федюк пробив в Шевченка. До середини тайму свої нагоди були у Фаренюка та Лебідя, але обидва прибивали повз ворота. Як і Хамдамов, який з вбивчої позиції запустив м’яча над поперечиною. Парад невикористання моментів продовжив і Шеремета, який з 8-ми метрів влучив у штангу.

На 15-й хвилині в пасиві «Урагану» стало 5 фолів, і цим можна було спробувати скористатися. Хмельничани заграли активніше, але суперник пам’ятав про своє становище, та й арбітри готові були свиснути лише тільки при «залізному» порушенні. Шостого порушення так і не було, як і небезпечних моментів, тож перший тайм 0:0.

По перерві в «Соколі» було без змін, в той час, як у суперника відбулася ротація голкіпера та стала виходити третя четвірка, в якій Радевич невдовзі отримав жовту картку. Це було на 23-й хвилині, і на тій же хвилині «Ураган» вийшов вперед. Авантюрну передачу Пєрвєєва з ауту перехопив суперник, що і дозволило Когуту вразити ворота.
Виправити цю помилку за дві хвилини міг Гресь, який вийшов сам на сам з Колтком, але наш гравець затягнув з прийняттям рішення, тож удар так і не відбувся. «Ураган», тим часом, продовжував грати в три четвірки, нагнітав швидкість, і «Соколу» довелося більше розраховувати на контратаки.

На 33-й хвилині нагадав про себе Абакшин – його удар з дуги з розвороту був дуже небезпечним, проте надійно зіграв Шевченко. «Сокіл» витримував швидкості, які пропонував суперник, але що було погано – повна відсутність небезпеки біля воріт Колтка, і тільки на 36-й хвилині це було виправлене – після розіграшу ауту Бабак ударом с 7-ми метрів поновив рівновагу.

На майданчику стало дуже спекотно, і це не про погоду. Нічиєї не бажали обидві команди, і моменти йшли як в одну, так і в іншу сторони. На 38-й хвилині за «Сокіл» знову була штанга, коли потужно пробив Когут. Вдача посміхнулася «Урагану» на останній хвилині – Микитюк пробив здалеку, і Абакшин п’ятою підправив м’яч у ворота.

Це сталося за 35 секунд до сирени, і часу, щоб відігратися, «Соколу» не вистачило.